iniesta93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Michów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to może keita + 10mln
0
ja bym zaproponowal arsenalowi ibre za fabregasa.
0
ma ktos linki HD moga byc platne??
0
ibrahimovic teraz dobrze gra i bym go zostawil.
ale jezeli real tak bardzo go chce to niech da kake.
kaka ma kontuzje ale za 3 mies ja wyleczy.
a ibra by nie blokowal miejsca bojanowi i jeffrenowi
0
kula95
zgodze sie z toba ale za messiego powinien grac pedro a messi w trakcie drugiej polowy powinien zmienic ville
0
jezeli bedzie w podstawowej 11 to niech go na rok biora
0
to moj sklad na mecz.
jeffren zmieni pedro , oriol busquetsa a jds xaviego
0
ibra
pedro villa
iniesta xavi
busquets
maxwell puyol pique alves
mino
0
ma ktos link do transmisji HD
0
boryscypisek
jak bedziesz mial to pisz.
z gory dzieki
0
ma ktos link do strony z meczem HD??
moze byc platny smsem
0
pewne zrodlo to eurosport.pl tam wszystko na zywo jest.
zobaczcie jeszczena fcbarcelona.com.pl
0
ja bym go pozyskal.
przyda sie, bo gdy w ubieglym sezonie iniesta mial kontuzje akurat wtedy yaya nie mial formy i wtedy brakowalo takiego zawodnika jak ozil.
mielismy szczescie ze byl pedro bo z herym la ligi bysmy nie wygrali
0
super
0
Arab 1989
zgadzam sie z toba , te oceny sa zawyzone
0
słabszy dzien?
teraz gdy go zobacze na boisku bede wiedzial za to jego slabszy dzien.
bo w prawie kazdym ktory zagral...
0
a ja bym nie bronil pinto ,nie nadaje sie do barcelony.
on czesto potrafi puscic cos takiego np. z sewilla w pucharze krola gdyby nie faul ktorego nie bylo bysmy stracili bramke, wtedy byc moze odpadlismy przez niego.
dzis tez zaczal kiwac i niewiele brakowalo.
moim zdaniem barca powinna pomyslec o zmianie bramkarza.
np. ktoregos z atletico madryt
0
w skali 1-10 bym mu dal 1,5. ten co go zmenil byl dobry
0
zostawic caceresa
0
ziomaldinho1985
a pedro czerwona kartke dostal
0
widzialem jak go przytulil dobre to bylo.
a poza tym to gra ibry w tym meczu mi sie podobala.
a u tych mlodych co grali to widac brak doswiadczenia.
0
tez mysle ze go nie oddadza.
trzeba sie zastanowic nad kims innym moze ozil???
0
moim zdaniem nie.
za duzo tych napastnikow u nas
0
moim zdaniem to busquets i pedro zasługuja na gre w pierwszym skladzie.
wiec xavi busquets iniesta
i messi villa pedro
a druga polowa cesc za xaviego lub inieste a ibra za ville.
ja tak mysle
0
sprzedac hleba i keite a kupic ozila i cesca i bylby git.
ale niestety to nie fifa
0
wiadomo ze plota ale ja bym chcial kake za ibre.
mourinho moze go chciec ale i tak go nie kupia
0
jest kilku mlodych ktorzy beda powoli wprowadzani za puyola
0
za 20mln by poszedl pewnie. jak ma byc dobry to ja bym go bral
0
ile messi bramek strzelil, moim zdaniem on zasluguje na ta nagrode.
4 bramki z arsenalem w lm.
0
a pedro ławka??