0

to może keita + 10mln

0

ja bym zaproponowal arsenalowi ibre za fabregasa.

0

ma ktos linki HD moga byc platne??

0

ibrahimovic teraz dobrze gra i bym go zostawil.

ale jezeli real tak bardzo go chce to niech da kake.

kaka ma kontuzje ale za 3 mies ja wyleczy.

a ibra by nie blokowal miejsca bojanowi i jeffrenowi

0

kula95

zgodze sie z toba ale za messiego powinien grac pedro a messi w trakcie drugiej polowy powinien zmienic ville

0

jezeli bedzie w podstawowej 11 to niech go na rok biora

0

to moj sklad na mecz.

jeffren zmieni pedro , oriol busquetsa a jds xaviego

0

ibra

pedro villa

iniesta xavi

busquets

maxwell puyol pique alves

mino

0

ma ktos link do transmisji HD

0

boryscypisek

jak bedziesz mial to pisz.

z gory dzieki

0

ma ktos link do strony z meczem HD??

moze byc platny smsem

0

pewne zrodlo to eurosport.pl tam wszystko na zywo jest.

zobaczcie jeszczena fcbarcelona.com.pl

0

ja bym go pozyskal.

przyda sie, bo gdy w ubieglym sezonie iniesta mial kontuzje akurat wtedy yaya nie mial formy i wtedy brakowalo takiego zawodnika jak ozil.

mielismy szczescie ze byl pedro bo z herym la ligi bysmy nie wygrali

0

super

0

Arab 1989

zgadzam sie z toba , te oceny sa zawyzone

0

słabszy dzien?

teraz gdy go zobacze na boisku bede wiedzial za to jego slabszy dzien.

bo w prawie kazdym ktory zagral...

0

a ja bym nie bronil pinto ,nie nadaje sie do barcelony.

on czesto potrafi puscic cos takiego np. z sewilla w pucharze krola gdyby nie faul ktorego nie bylo bysmy stracili bramke, wtedy byc moze odpadlismy przez niego.

dzis tez zaczal kiwac i niewiele brakowalo.

moim zdaniem barca powinna pomyslec o zmianie bramkarza.

np. ktoregos z atletico madryt

0

w skali 1-10 bym mu dal 1,5. ten co go zmenil byl dobry

0

zostawic caceresa

0

ziomaldinho1985

a pedro czerwona kartke dostal

0

widzialem jak go przytulil dobre to bylo.

a poza tym to gra ibry w tym meczu mi sie podobala.

a u tych mlodych co grali to widac brak doswiadczenia.

0

tez mysle ze go nie oddadza.

trzeba sie zastanowic nad kims innym moze ozil???

0

moim zdaniem nie.

za duzo tych napastnikow u nas

0

moim zdaniem to busquets i pedro zasługuja na gre w pierwszym skladzie.

wiec xavi busquets iniesta

i messi villa pedro

a druga polowa cesc za xaviego lub inieste a ibra za ville.

ja tak mysle

0

sprzedac hleba i keite a kupic ozila i cesca i bylby git.

ale niestety to nie fifa

0

wiadomo ze plota ale ja bym chcial kake za ibre.

mourinho moze go chciec ale i tak go nie kupia

0

jest kilku mlodych ktorzy beda powoli wprowadzani za puyola

0

za 20mln by poszedl pewnie. jak ma byc dobry to ja bym go bral

0

ile messi bramek strzelil, moim zdaniem on zasluguje na ta nagrode.

4 bramki z arsenalem w lm.

0

a pedro ławka??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?