3

Szczęsny 2 tygodnie temu wrócił z wakacji. Trener otwarcie mówi, że nikt nie będzie grał za nazwisko czy zasługi. Jeśli drużyna ma tak wyglądać pod względem mentalnym i atmosfery to ja stoję za Flickiem. Nie możesz psuć hierarchii szatni, bo stracisz zaufanie innych. Pena stanowi największą grupę w szatni, czyli Hiszpanów. Obecnie to jest jak najbardziej logiczne wyjście. Dla mnie niech gra po prostu lepszy, ale niech to będzie na normalnych zasadach. To nie jest Football Manager, a jeśli Flick słynie z zarządzania ludźmi i uważa to za najlepsze wyjście, to wolę mimo wszystko zaufać fachowcowi.

5

@Arden Dokładnie tak było.

0

@abram3k Trzeba zrobić wszystko, żeby wyjść na boisko w białych strojach.

9

@kamyk_23 Przecież dzięki temu, że udostępniasz wypociny tej kretynki dajesz nam informację, że nie warto prowadzić z Tobą żadnej dyskusji.

0

Joker część 2 - hit czy kit? Dlaczego?

0

Kto ma lepszy grać obecnie za Ferrana? Wróci Olmo, Fermin to Ferran znowu pójdzie w odstawkę, ale Garcia ani trochę nie przekonuje jako środkowy pomocnik, a Rapha najlepsze mecze rozgrywa na 10. Ansu nie da lepszego poziomu, Pau się nie sprawdził na Osasunie. Będziemy mieli problem bogactwa w środku, ale nie ma solidnego zmiennika na skrzydło.

6

De Jong z Gavim będą mieli ciężko wygryźć w obecnej dyspozycji Casado.

5

@Nhyz Tylko i wyłącznie Gavi.

0

Garcia boi się piłki, odejmuje nam jednego zawodnika w rozegraniu - zwróćcie na niego uwagę. Totalnie zawodnik nie na ten poziom i te pozycje.

1

Przecież my wygrywamy 2:1, a na najważniejszych pozycjach na boiskach obecnie mamy zawodników, którzy w Bayernie, Realu, City, Arsenalu, PSG byliby do wejścia tylko przed fizjoterapeutą. Pena, Garcia, Torre, Dominguez.

3

Jestem BARDZO zadowolony z tego, jak zareagowała drużyna na czerwoną kartkę. W 10 na 11 na poziomie Ligi Mistrzów praktycznie nie da się rywalizować (nasz mecz z PSG). Zawodnicy nie dosyć, że dali z siebie 120% to dodatkowo mieliśmy 2-3 sytuacje, aby wyjść na prowadzenie. Niestety nie było nikogo, ktory z ławki mógłby podnieść jakość zespołu, więc skończyło tak jak się skończyło. Osobiście wolałem, aby zimny prysznic trafił nam się w Lidze Mistrzów niż w LaLidze.

0

Czy ktoś z was/partnerek posiada Huawei Watch Fit 3?

1

Arsenal ma piękne stroje, chciałbym zobaczyć Barcelonę bo skrzydłami Adidasa. Nike nie dosyć, że półśrodki, to jeszcze paskudne te stroje. Wyjątkiem są te z tego sezonu, ale takiego pomysłu nie dało się mocno zepsuć (jedna strona bordowa, druga granatowa). W naszych strojach brakuje mi bardziej jasnego odcieniu na spodenkach.

5

Pedri bez gola miałby ocenę 5.5. Redakcja trochę odpłynęła. Taka sama jak Inigo i prawie jak ter Stegena którzy zawalili bramkę. Przecież na każdym kursie trenerskim uczą, że jeśli lewy obrońca podchodzi do pressingu to zawodnika przejmuje środkowy obrońca.

0

Kto był dziś w c+ na majku?

0

@Danqoo kto na Majku?

0

@sokot to samo pomyślałem, jakoś nie ucieszyły mnie w 100% te 3 pkt

0

@skubi99 akurat Bernal tutaj mu się wpakował i niefortunnie upadl

1

Bernal dziś zagrał niesamowity mecz to oczywiście kontuzja. Flick defensywnego pomocnika zaraz będzie szukał w Infantilu B

2

Nic mnie bardziej nie irytuje jak leci laga i 1 zawodnik przeciwników vs 4 obrońców i nasze tłoki i tak zrobią tak, że drugą piłkę zbiorą przeciwnicy

0

Bramka Inigo, fatalne zachowanie. Jakim cudem taki zawodnik nie przesunął w stronę prawego skrzydłowego? Wow

33

@Arden Wiesz co, istnieje takie coś jak określone zachowania do danego wieku, by kontrolować, czy dany człowiek rozwija się w prawidłowy sposób. Zaczynając od somatognozji ciała kończąc na świadomości zachowania społecznego. Jeśli bym był rodzicem tej dziewczyny (na moje oko to nie jest dziewczynka 7 letnia) mógłbym się lekko zaniepokoić obserwowanym zachowaniem. Ale to oczywiście moje zdanie, nie znam kontekstu sprawy/zabawy więc takie komentarze Berkowicza nie są na miejscu. Druga sprawa, że faktycznie taka osoba może posiadać jakieś zaburzenie (na pewno nie autyzm, skoro potrafi wejść w świat zabawy). Trochę temat mnie dotyczy zawodowo więc jestem nauczony, że im mniej wiesz o danej sprawie tym mniej mów ;)

0

Jakie auto do 15 tyś. benzyna/gaz? Auto głównie na dojazd do pracy w mieście (dziennie ok. 15km). Ewentualne części naprawy żeby nie przekroczyły wartości auta (alfa ;d). Ktoś coś ma sprawdzonego lub słyszał dobre zdanie o jakimś modelu?
Ja zastanawiałem się nad skoda Octavia II generacja, 2006-08.

1

@michaleu Witaj w klubie "nic lepszego już nie obejrzę". Niestety od kilku lat cierpię na tą chorobę, nie potrafię się zaangażować w inne seriale, bo wiem, że nie będzie zrobiony na takim poziomie jak BB czy BCS.

0

Chciałbym się rozmarzyć. Hipotetycznie nie musimy robić transferów za 250mln w jedno okienko. Wystarczyłoby kupić Nico za rozsądne pieniądze, nie pozwolić odejść Gundoganowi, zainwestować w klasowego defensywnego pomocnika. Z taką kadrą nie moglibyśmy się niczego i nikogo wstydzić. A w chwili obecnej to w każdej formacji grają 17 latki, a co najlepsze to oni dają radę. Fajnie by było, gdyby Bernal mógł podglądać klasowego defensywnego pomocnika na treningach i się od niego uczyć.

6

A ja się cieszę z tego odejścia. Gundogan nie będzie musiał przepraszać ojszczypłotów za swoje wyrażenie zdania i gryźć się w język, bo jeden płaczek z drugim zaraz się obrażą. Nie zasługiwaliśmy jako instytucja na takiego mistrza w swoim fachu jak Gundogan. Życzę mu wszystkiego najlepszego w City, bo jego miejsce jest w zwycięskim projekcie.
Mieliśmy problem wykorzystać jego doświadczenie i wiedzę, więc tym bardziej kij nam w oko. Ale Laporta poobraża Real w mediach, cymbały socios będą mu klaskać jaki to on nie Cule i wygra następną kadencję.
Człowiek tylko jest sfrustrowany bo mu zależy, by ten klub reprezentował chociaż cząstkę tego, która go zachęciła by wspierać klub. mentalnie, finansowo (gadżety) czy fizycznie (wyjazdy na mecze). A tutaj kompromitacja goni kompromitacje. Te mecze tylko dla Yamala warto odpalić na chwilę obecną.

2

Jaką Ferran Torres ma cechę dominującą? Gavi - waleczny, Pedri - utrzymanie przy piłce, De Jong - nawet te zasrane kółeczka. Ale nie potrafię określić Ferrana jako piłkarza. Ani on wybitnie szybki, ani dryblingu nie ma wybitnego. Nie gra głową, za to też nie potrafi wykorzystać sytuacji.

8

Nie uważam, że Valencia jest lepszym zespołem od AS Monaco. My nie mieliśmy na boisku żadnych ludzi do robienia przewagi swoim talentem. Mieliśmy niezłych wyrobników tak jak Monaco, dlatego wynik nie dziwi za bardzo.

5

Czy są tutaj osoby, którym Breaking Bad nie podeszło? Albo czy są ludzie, którzy nie uważają Breaking Bad za top 1 serial?

5

@NeroTFP1 Miałem przyjemność ją „mijać” na uczelni podczas treningów. Fenomenalny sportowiec, inteligentna a w dodatku niesamowita uroda. Duma, że możemy się pochwalić takimi sportowcami na salonach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?