0

Czy tylko ja uważam, że trafił nam się najlepszy przeciwnik? Mecze z Sociedad od lat to jest męka niesamowita. W tym sezonie u siebie pozbawili Barcelone jakichkolwiek argumentów. Mecz z Atletico to było paranormalne spotkanie, w którym powinniśmy strzelić 5 bramek.

0

Ederson występ imienia Szczęsnego z Benfica. Brakowało karnego tylko w jego wykonaniu.

1

Ale to City jest fatalne, spodziewałem się, że są w dołku, ale że aż takim?

4

Jakby ktoś pytał po co Real Madryt nakłada presję na sędziów to właśnie po to. W poprzednim meczu faul na Pedrim nawet nie był rozpatrywany

0

@Objectivo Mimo wszystko są bardziej czarne niż białe #grasłowna

4

@Comentateiro Odpowiedź C definitywnie.

0

Wszyscy psioczą na budowę Camp Nou, porównują to z Bernabeu który też się skompromitował pod względem przeznaczenia - poziom wyciszenia itd. Real zaczął robić przebudowe w idealnym momencie, czyli Covid. Grali sobie w swoim ośrodku treningowym, a nie byli stratni na organizacji spotkań i zapewnieniu środków bezpieczeństwa.
Tutaj tylko w tej sprawie się wygłupił Laporta, że powrócimy w "X terminie". Ten stadion trzeba było praktycznie zburzyć i nadbudować konstrukcje, oni go można powiedzieć w całości rozebrali. Tylko durny by uwierzył w te polityczne zapowiedzi. Ja po prostu czekam i obserwuję. Osobiście wolałbym wrócić na stadion gdy będzie już 3 kondygnacja zrobiona, dać w spokoju pracować firmie i czekać na efekt końcowy. Granie w miejscu gdzie sie buduje jest jak mieszkanie w miejscu gdzie trwa remont - tylko spowalnia efekty pracy. Monjuic nie jest wybitnie wielkie, ale to nie konserwa na 15k osób.

4

Kounde chyba trenował całą noc bo dzisiaj robi wszystko na poziomie 3 ligi hiszpańskiej.

23

Z tą czerwoną kartką to mi sie przypomina jak Vinicius w LM nie dostał za uderzenie w szyje zawodnika Lipska czerwonej kartki, a chwilę później strzelił zwycięską bramkę i później wygrali całe rozgrywki.

1

@adamek20151 Breaking Bad i długo długo nic. Szanujmy Twój czas, sprawa rozwiązana.

26

Araujo i ta wiecznie podniesiona ręka zamiast grać, tam Flick mu powinien uwalić rękę przy samej dupie

0

@DragonxNF Zero odwagi w grze. Araujo + Garcia to połączenie wybuchowe

0

Yamal vs 11 chłopa. Ciężko to wygląda

0

Osobiście uważam, że Pena wcale nie gra lepiej nogami o Szczęsnego, o którego było tyle niepokoju. Z Athleticiem czy Realem Szczęsny na pewno grał odważniej. Pena albo gra do boku, albo niecelnie zagrywa podanie wydłużające. I tak uważam, że gdyby Szczęsny dostał tyle czasu co Pena to byśmy mieli wielką ostoje na bramce.

27

Casado cichy bohater klasyku. Chłop gra z taką pasją - coś niesamowitego. Te pompowanie każdej dobrej interwencji w defensywie, cichy lider.

5

Ktoś jeszcze jak ja robi, że w El Clasico obstawia Real Madryt, ponieważ porażka Barcelony = pieniądze, wygrana Barcelony = satysfakcja?

2

Chyba najlepszy występ sędziego od kilku lat w meczach z naszym udziałem. Już nie chodzi o bramki, ale płynność gry, każda decyzja trafiona. Zero gwiazdorzenia, pewne szybkie gwizdki. Sędzia totalnie anonimowy po tym meczu i to chyba najlepsza laurka dla niego.

0

Mi tak po ludzku szkoda de Jonga. Ale nas bardziej szkoda bo tutaj się nie skończy na 2:1

0

@Bartula @Hasz29 @abram3k XDD jeszcze ktoś ma jakieś życzenia? Jak Lewy na kuponie to mogę poszkalować też Polaka.

0

Wywalenie piłki na aut jest mniejszym zagrożeniem dla nas niż podanie do Balde. Gdyby nazywał się Vasquez to by cały świat się zastanawiał dlaczego taki placek gra w takim klubie.

0

W wozie VAR 8 klaunów siedzi, a nie potrafią zauważyć oczywistych decyzji. To jest dopiero fucha.

7

@abram3k Bo też byś wybrał granie na plejce niż pakowanie się na tydzień do arabów jeśli nie musisz. Niektórzy nadal nie potrafią zrozumieć, że w klubie nie grają sami wychowankowie, którzy daliby się pokroić za ten klub.
Być może są na innym poziomie rehabilitacji, gdzie Bernal może śmiało wykonywać treningi na murawie, a ter Stegen potrzebuje specjalistycznych maszyn? Dodatkowo ich ciało w innym tempie się regeneruje.

5

Jak podchodzicie do sytuacji, gdzie ludzie starsi prześmiewczo reagują na niewiedzę młodzieży w sprawach takich jak wymiana koła, operowanie wiertarką czyli robótki ręczne przy mieszkaniu/samochodzie. Jednocześnie posługując się telefonem czy laptopem komórkowym na gorszym poziomie, niż przeciętny sześciolatek?
Czy według Was niewiedza przy wymianie koła jest równa z tym, że starsza osoba nie potrafi zapłacić rachunków przez aplikacje tylko musi naginać pół miasta w zimę na pocztę i stać w kolejce?
Co w dzisiejszym świecie jest większą "niepełnosprawnością"?

4

Gdyby Pablo Torre dostał tyle szans co Fermin, to prawdopodobnie mielibyśmy wybitnego ofensywnego zmiennika lub nawet gracza podstawowego składu #changemymind

0

@barcelonaLM Pamiętam ten mecz, wyglądali tak jakby im koszulki podmienili.

0

Szczena miał chociaż szansę się wykazać?

1

@fenix1983 Ciekawe to co piszesz o lożach VIP. Masz może jakieś informacje na temat zmian i modyfikacji projektu? Jak na chwile obecną miała by wyglądać ta najnowsza kondygnacja? Pierwotnie pierwszy oraz drugi poziom miały być odrestaurowane, wyburzyli trzeci poziom trybun, na jej miejsce miały powstać właśnie dwa pierścienie między 2 a 3 poziomem trybun. Jak to w chwili obecnej ma wyglądać? Pozdrawiam ;)

3

#kontrowersyjnie
Bartomeu podczas rządów wpadł w ciąg wydawania pieniędzy i wysokich kontraktów dlatego, że Barcelona w tamtych czasach przynosiła rekordowe, największe w footballu dochody (nie mylić z przychodem, ale zawsze był on na plusie). Pandemia, zamknięcie stadionu i brak możliwości upierdzielenia pensji ponieważ Amigosi nie wyrazili na to zgody (nie jak w Madrycie) doprowadziło do zrujnowania finansów klubowych. Do czego zmierzam? Że ogromne kontrakty dla zawodników miały pokrycie w dochodach klubu. Były nierynkowe, nieproporcjonalne do umiejętności.
Ale to co zarząd zrobił z Olmo, wydał kilkadziesiąt milionów w dobie wielkiego kryzysu po którym się podnosimy, bez gwarancji zarejestrowania? Przecież jeden jak i drugi prezes w takiej sytuacji powinni odpowiadać prawnie za złe gospodarowanie pieniędzmi klubu.
Nawet w rządach Bartomeu nie kupiłby Ferrana za 50mln i wziąłby na to dźwignie. Za chwilę się okaże, że wyrzuciliśmy 50mln do śmietnika. Lepiej było to przelać na pieski.

2

Jesteście w życiu raczej pospinani, chcecie mieć wszystko pod kontrolą czy takimi rzeczami jak stłuczony talerz, zepsute danie nie robi na was wrażenia?

Osobiście w domu rodzinnym na każdą najmniejszą pierdołę reagowano jakby reaktor atomowy został zepsuty. Nastąpiła u mnie taka znieczulica, że nawet jak dziecko się przewróci lub się delikatnie skaleczy to wręcz nienawidzę jak babcie lub mamy biegną jakby pół nogi się urwało. Drażni mnie strasznie takie skakanie nad największą pierdołą szczególnie u dzieci. To samo z wyręczaniem dziecka w najprostszych czynnościach samoobsługowych, przez co odbiera im się możliwość doświadczania otaczającego świata. Podczas Świąt na pewno będzie sporo podobnych sytuacji, więc jak wy do nich podchodzicie?

4

Jeśli chodzi o kontrole meczu, to chyba był to najlepszy mecz za kadencji Flicka. Z Bayernem duszeni u siebie przez 20 minut, wszystko nam wpadało do siatki. Z Realem spalone minimalne, w 1 połowie ciężkie warunki. Z Borussią wymiana ciosów. Atletico miało problem wymienić 3 podania na naszej połowie. Za to 3 mecze wygraliśmy, a ten najbardziej pod kontrolą oddany w warunkach surrealistycznych.

Dlatego tak się zastanawiam - czy można dziś grać pięknie i zdobywać trofea? Można! Tylko musisz być City z nieograniczonym budżetem transferowym i kadrą ze zdublowanymi zawodnikami klasy światowej na każdej pozycji. Niestety my jak nam wypada 17(!!) latek (ja w tym wieku poznałem narzeczoną na półmetku w Liceum) to bardzo ciężko go zastąpić. Fermin to jest niezły zmiennik, ale to tyle.
Najmłodszy skład w lidze, bez lewego obrońcy, bramkarza, defensywnego pomocnika i lewego skrzydłowego. W każdej formacji brakuje zawodnika klasy światowej, żeby rywalizować stale na wysokim poziomie. Flick robi robotę ponad stan. Szkoda tylko, że większość akcji gramy lewą stroną, gdzie gra tam bezproduktywny Balde. Jak zawodnik La Masii przeszedł cały proces szkoleniowy i nie potrafi podać piłki słabszą nogą?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?