1

Totalnie zazdroszczę Realowi Huijsena. Gość jest niesamowity w każdym aspekcie gry, i do tego wybitne warunki fizyczne. Wymienilibyście Cubarsiego na Huijsena?

0

Jakie macie odczucia na nadchodzący sezon? Czy pierwszy pełny okres przygotowawczy z dość sporą przerwą na wakacje zrobi aż tak dużą różnicę względem Realu/Atletico?

1

Chciałem sobie puścić jakiś pogrom z zeszłego sezonu nad Realem Madryt, ale nie mam tyle czasu, żeby je wszystkie obejrzeć... Nadal mam żal do Szczęsnego, że w Superpucharze dostał czerwoną kartkę, bo tam zapowiadało się na dwucyfrówke.

5

De jong maszyna od poprzedniego sezonu, i zapowiada się kolejna edycja.

11

Inigo to taki gość, że kiedy wróci kiedyś na mecz do Barcelony to cały stadion będzie skandował jego imię. Lubie historie takich piłkarzy, co byli w klubie dość krótko, ale kibice czują się z nimi związani.

0

@Lanosss nie mogę uwierzyć, że Barcelona sprzedaje zawodników na poziomie klubu Ekstraklasowego.

3

@wojopancer Lewy przyjmuje prawą noga do przodu, po czym dogania go obrońca i albo Lewy wali mu po kostkach, albo wycofuje do tyłu i znowu jest klepanie.

0

Witam, mam pytanie do "pedalarzy". Chciałbym sobie kupić rower aby dojeżdżać do pracy oraz dla formy cardio. Mam ładne drogi rowerowe jak i las obok i myślałem nad jakiś crossem. Na co powinienem zwrócić uwagę przy kupnie rowera? Polecacie jakiś model w okolicy 1,5k-2k?

1

@CLS63AMG Zapisuje na później i lajk leci.

2

@Lukikiki Myślę, że jeśli masz finał Ligi Mistrzów i masz 45 minutę oraz przegrywasz 1:0, to nie wchodzisz do "szatni" i nie mówisz: kurde, szkoda, pewnie tego nie odrobimy. Myślę, że zrozumiesz analogię.
Te sondaże opierały się na tym, że kto głosował przeciwko Trzaskowskiemu to po prostu nie chciał się za bardzo przyznać, natomiast wyborcy Rafała najczęściej nawet kartek nie składali, bo tak musieli afiszować się z tym, że głosują na Trzaskowskiego, elitarnego człowieka.

11

Jedno mnie zastanawia. Dlaczego od nas z zarządu nie mogą zamknąć buzi na kłódkę i robić transfery. Nas zna cały świat, a ja do tej pory nie wiem jakie nazwisko odpowiada za transfery w np. Realu Madryt. Plotki wiadomo, że wychodzą z tak dużego klubu, ale tam głos dopiero zabiera się na konferencji prasowej witającej piłkarza.

45

Nie macie wrażenia, że Real Madryt to taki odpowiednik Platformy Obywatelskiej? Najmądrzejsi, najbardziej wykształceni, nie rozmawiamy o sędziach (wyborach), chyba, że coś poszło nie po naszej myśli. Ten cyrk z wyborami jak ten cyrk Realu Madryt z sędziami w Pucharze Króla.

Niech to płonie.

2

@beter2 Jeżeli wyrośnie drugi Neymar, czyli 3 najlepszy piłkarz 21 wieku to ja jestem na tak.

4

Mnie bawi to, że na te KMŚ to praktycznie Real Madryt już je sobie przypisał do trofeum i Mbappe króla strzelców. Przypominam, że tam są w turnieju takie tuzy jak Bayern Monachium oraz PSG, gdzie są obecnie lepszą drużyną. Już w tym sezonie Real miał zmiażdżyć wszystkich, teraz po przyjściu Xabiego oraz miliona transferów to już wgl Real wygra wszystko. Piłka jak zawsze zweryfikuje.

1

@Encore Genialny jest, potencjał na historycznego LO.

4

Łysy z Hiszpanii zadowolony, bo Yamal z Ruizem i Nico mu Euro pociągnęli. Idiota potrzebuje jeszcze kilkunastu meczy, żeby zrozumieć, że Pedri do rozgrywający. Yamal od początku meczu swoją postawą "prosił" o zmianę, to zostawił go do dogrywki i bezproduktywnie spędził ponad 90 minut. Mingueze wynalazł na finał co zarąbał 2 bramki.

0

@patrys218 Mendes tylko i wyłącznie

5

Może Pedri przy 2:5 zagra na swojej pozycji?

1

Boże 4 gigantyczne błędy w jednej akcji

0

Mendes jedynym defensorem, który zabrał ochotę grania Yamalowi. Najsłabszy mecz w tym roku Yamala zdecydowanie.

5

Brawo Borek, brawo dziennikarze Polscy za zrobienie takiej gówno-burzy z powodu tego, że Lewy prawdopodobnie zagra ostatni sezon na najwyższym poziomie w Europie i nie miał ochoty ryzykować zdrowia oraz tego, że murarz z Mołdawii mu zrobi sanki.
Ja tutaj nie widziałem żadnych minusów z braku powołania dla Lewego. Kadra musi być przyszykowana do gry bez Lewego. To Lewy bardziej robił łaskę reprezentacji, bo już dawno powinien siedzieć mieć możliwość odpoczynku i swojego następcy na horyzoncie.
Trzecia rzecz - wszystko zależy od tego, jak poszła rozmowa między Guardiolą a Lewym, a tego nie wiemy.

1

Jakim kołkiem trzeba być, aby mając najlepszego pomocnika na świecie wystawiać go na nie swojej pozycji? Merino przeszedl do przodu i o wiele lepiej ta gra wyglądała Hiszpanów.
Nico w tak ofensywnie grającej Barcelonie nabiłby 20g i 20a co sezon.

3

Gdzie upatrujecie powodów porażki Trzaskowskiego? Bo Trzaskowski walczył tak na prawdę sam ze sobą w tej kampanii. Myślę, że połowa tych głosów nie była za Nawrockim, ale właśnie przeciwko Trzaskowskiemu.
Jego poglądy (czyli wszystkie), aparycja czy może PR wywyższonego Warszawiaka?

0

@Zoker A czy Platforma ma jakiś podnóżek?

0

Czy też nie uważacie, że PSG jest najsilniejszym zdobywcą Ligi Mistrzów od 10 lat, a mianowicie do sezonu 14/15… Luisa Enrique?

17

Te wybory prezydenckie przejdą do historii. Pomijam już kandydaturę Stanowskiego. Odkąd żyję, nie pamiętam tego, aby co wypowiedź kandydatów i ich ludzi się co chwila ktoś kompromitował. Pobudzony Trzaskowski na wiecach wyborczych, Prince Polo. Później mieszkania Nawrockiego i walki 70v70. Następnie Trzaskowski wystawiający na debatach do pustej bramki i obnażony przez demagoga. "Cóż szkodzi obiecać" miało pogrążyć kampanie Trzaskowskiego. No i Nawrocki walący snusa wychodzący na jakiegoś narkomana sobie wkłada kija w szprychy. Już ostatnia prosta i nagle bum - spocony Tusk z własnej inicjatywy przychodzi do Rymanowskiego podczas kampanii wyborczej i nie dość, że ciężko mu sklecić poprawne zdanie na proste pytanie to powołuje się (uwaga!!) na Jacka Murańskiego XDD
Ja akurat znam postać zawodnika PRIME MMA, ale są miliony ludzi dla których on jest anonimowy, ponieważ taki powinien zostać. A chłop dostaje czas antenowy w TVP. Nawrocki powinien powołać się na Masnego Bena w takim razie.
Dla mnie to już jest za dużo po prostu, a do polityki to mi tak blisko jak do Realu Madryt. Ja podziwiam ludzi, którzy potrafią iść w tych ich marszach czy stać na wiecach.

2

@blakkudium Wchodzisz tam w atak i każdy zawodnik z tej linii by miał miejsce w 1 składzie każdego klubu na świecie. Potężny potencjał, ale dostaną na dziurkę od Hiszpanów.

6

Jak widzę takiego darmozjada jak Ansu Fati z taką pensją to krew zalewa. Tutaj można by było stworzyć mega drużyne, gdyby były zdrowe finanse. A kibice potrafią jeszcze skandować jego nazwisko przy każdej rozgrzewce. Nic nie daje na boisku, na treningach z tego co słychać to się opierdziela, nie chce odejść bo ma wielką pensję i kto by chciał z niej schodzić. Taki gość (niestety bo go bardzo lubiłem) zachowuje się jak najemnik a nie wychowanek.

0

@mientusek1407 Dokładnie o tym mówię. Jako zmiennik nie zaakceptuje takiej roli, a na wyjściowy skład jest za cienki.

0

Osobiście nie mogę zrozumieć fenomenu Rodrygo z RM. Gość jest tak nijaki, że miałby problem grać zarówno w Atletico, jak i w Top 4 Premier League w 1 składzie. Zawodnik wiodący na poziomie Marsylii, Aston Villa, Villareal, obecnie może Chelsea.
Dobra technika, niezły przegląd pola, ale dobre mecze zagra 1 na 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?