insp1re
Dołączył/a: lipiec 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś się zna na TV i jest w stanie pomóc? Lepiej będzie wziąć TV 55 cali z mini Led, czy 65 cali z QLED? Czy warto poświęcić jakość nad wielkość? Czy może lepiej odpuścić wielkość, ale wziąć lepszy sprzęt? TV głownie do oglądania seriali/filmów wieczorem, sporadycznie jakaś niewymagająca giera.
0
Hisense 7UNQ czy TCL C7K? Którą markę/model wy moglibyście polecić? Oba to telewizory Mini-led
4
Wgl Celta z piłką miała doskonały pomysł na rozwiązanie każdej akcji. Mam nadzieję, że City też spróbuje grać szybkim atakiem tak jak zapowiadał Guardiola od tego sezonu. Realowi piłka zdecydowanie przeszkadza.
5
Teraz jak porównać pracę Xaviego do Alonso, gdzie pierwszy grał atrakcyjny futbol z Traore na skrzydle i dziećmi ze szkoły średniej, a Alonso który ma najdroższy skład w obecnej światowej piłce?
1
@macio_944 ten Mbappe jest przerażający…
7
Wgl ten mecz z Chelsea to też odbił się szerokim echem - dla mnie bardzo na wyrost. Przez pierwsze 15 minut mieliśmy dobry czas, później straciliśmy kontrolę nad spotkaniem, ale największe zagrożenie to Chelsea robiła z chaosu po rzutach rożnych. Barca z PSG też zagrała bardzo dobrą pierwszą połowę, a skończyło jak się skończyło. Do czego zmierzam? Że Barcelona ma w zwyczaju grać lepsze drugie połowy, i gdyby nie ten neandertalski faul kapitana to jestem przekonany, że nie byłoby takiego wyniku.
4
Barca ma 13 goli więcej od Realu w lidze, a w Realu jest aktualny król strzelców. Gdyby nie ten Mbapet to tam by było bardzo cieniutko. My gole tracimy, ale chociaż tworzymy te sytuacje.
5
@Gaucho Wgl nie ma nic lepszego, niż doświadczony kolega tworzy dla Ciebie środowisko do rozwoju bo widzi twój niesamowity potencjał. Tak jak to było z Messim i Ronaldinho (zachowanie proporcji oczywiście).
0
Lewy jak Midas z Radomia. Czego nie dotknie zamienia się w gowno dzisiaj.
2
Pamiętacie mecz, w którym sędzia by był zamieszany tak bardzo w wynik popełniając nieprawidłowe decyzje tak jak w klasyku w zeszłym sezonie na Monjuic?
Tam sędzia popełnił 3 błędy prowadzące do bramek lub ich nieuznania oraz jednej czerwonej kartki.
1. Faul na Yamalu przed golem Mbappe
2. Żółta zamiast czerwonej dla Tchouameniego
3. Ręka Tchouameniego jak Torres naparza pod poprzeczkę
4. Ręka Fermina Lopeza
4 sytuacje, które w każdym meczu oddzielnie by były wałkowane przez 4 tygodnie przez uniwersum z Madrytu.
0
Czy 6 tyś za 8 nocy w Tajlandii (Krabi) to jest dobra cena? Ze śniadaniami HB. Transfer lotniskowy czarter z Wwa na Krabi?
0
Dolina Chochołowska/Kościeliska, termy, Zakopane (jarmark Krupówki), Rusinowa Polana - da radę to upchnąć w weekend? Coś byście dodali/zamienili? Nocleg lepiej w Bukowinie czy Kościelisko?
1
Jakie macie ulubione miejsce w polskich górach na nocleg?
9
Fatalna Barcelona po upokorzeniu przez Real Madryt 2:1 bez swoich największych gwiazd ma 1pkt straty do lidera, który wyrąbał 160mln na wzmocnienia w tym sezonie.
2
Za 1.5 mld euro poszerzyli trybunę chyba na miejsce na bieżnie. Zamiast jak najbliżej zrobić trybuny boiska to zmarnowany taki kawał pola. I miejmy nadzieję, że w ciągu 2 lat uda im się dozbierać jednak na ten 360 telebim.
0
Jak oceniacie prezentację stadionu? Dla mnie szkoda, że nie zrobili trybuny bliżej boiska
4
Eric mi przypomniał, że kiedyś biegał taki ktoś jak Sergio Busquets. Wybitny występ na defensywnym pomocniku.
0
@Ronad10 Mi się wydaje, że to zespołu żeńskiego.
0
@Allbi @Filipem @Tasde A co proponujecie zakupić do GTA VI, które wychodzi w przyszłym roku? Xbox, PS? Jeśli tak to jakie modele? Czy warto dopłacić do lepszego sprzętu itd.?
2
@Czyhrynski Nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę tej niewiedzy dot. przebiegu serialu :D
6
@Czyhrynski Ja jako wielbiciel BB nie dałem rady obejrzeć Saula, bo też uważałem, że wolna akcja i wolałem bardziej temat karteli. Usiadłem drugi raz i uważam, że przebił BB pod względem dopracowania. Jeżeli odczuwasz pustkę po BB to Twoim OBOWIĄZKIEM jest obejrzeć BCS, ponieważ nawet niektóre odcinki zmieniają oblicze serialu BB. Szczególnie 5 sezon. Uwierz mi, nie pożałujesz. Ja pustkę to dopiero po BCS odczułem. Cieszę się, że usiadłem do tego serialu drugi raz i po wszystkich sezonach zrozumiałem fenomen pierwszego sezonu BCS :D
39
Mial byc stadion w listopadzie? Jest w listopadzie
4
@D10SLEO Każdy miał bądź ma takiego kolegę na orliku.
0
Dawno nie widziałem, by piłkarz zagrał tak dwie różne połowy jak De Jong. W 1 dramatyczny, w 2 idealny. Bez sensu ta czerwona kartka, ale sędzia dziś chciał ją dać. Tutaj duża rola niestety jest trenera.
6
Najlepsze jest to, że 2 gole wypracowane to zasługa Rashforda i jego niekonwencjonalnym zagraniom. Bo jakbyśmy mieli 11 takich parobków jak De Jong czy Olmo to by klepali 45 po obwodzie i ewentualnie stracili gola po kontrataku.
2
Powie ktoś De Jongowi, że nie musi biegać 30m za linią obrony jeśli asekuruje swoich kolegów? Nie dosyć, że ta pułapka nam nie wychodzi to ten jeszcze tak łamie linie spalonego że głowa mała
4
Yamal vs 21 zawodników w tym meczu. Btw czy widzieliście kiedyś w historii zawodnika tak bardzo jednonożnego jak Balde? Nawet Robben sobie potrafił chociaż przyjąć prawą nogą piłkę.
0
Najlepszy zawodnik w drużynie dotyka piłkę 5 razy w połowie. Messi brał każdą piłkę i była ona mu dostarczana. Wszystko co wychodzi dobre z drużyny wychodzi od Lamina który i tak jest pod formą, a te dzbany mu podają piłkę raz na 14 minut, a Casado nie potrafi zrobić przerzutu 30m na poziome Ligi Mistrzów.
1
Firmóweczka, to jest każda taka sama bramka. Dlaczego wielki Liverpool po pressingu potrafi iść do niskiego bloku i nie zostawiać miejsca za plecami? Więcej szkód niż pożytku.
0
Jaki wy macie stosunek do przegranych i wgl meczów Realu Madryt? Czy oglądacie regularnie każdy mecz Realu? Może sprawdzacie wyniki po meczu? A może wgl Was nie interesuje, czy przeciwnik stracił punkty ani w jakiej jest formie?