1

Dobrze, że nie trzeba było patrzeć na Pedriego, który dzisiaj był przewodniczącym kółka dyskusyjnego, i każda jego stracona piłka lub niewygrana piłka bezpańska robiła groźną akcje. Przy czerwonej kartce to Pedri dreptał sobie jak Messi przy najlepszych czasach i nawet nie próbował swojej chudej nogi wsadzić, aby wybić piłkę. Chyba najgorsza połowa tego zawodnika w barwach Barcelony.

0

@Scala1981 Gavi to był lepszy niż Pedri akurat.

8

Olmo, Yamal i Cancelo dźwignęli to spotkanie. Wszedł Balde i już wiedziałem, skąd znam to uczucie bezradności. Podania w tył. Barca miała znowu potencjał, by dać koncert, ale druga ekipa nawet nie przynosi swoich instrumentów, dwa razy uderzyła w bęben i jest 2:0. Misja niemożliwa, bo Atletico jest lepsze w obronie niż Inter Mediolan. Jedyna nadzieja, to że Atletico faktycznie nie będzie atakować jak w tym meczu.

1

Ten Pubil nawet by faulu mu nie gwizdnął teraz gdyby nie wcześniej czerwoną kartką. Teraz dostał żółtko

0

Pedri więcej wymienionych uwag z sędzia niż dobrych zagrań dzisiaj.

0

Pedri jest wszędzie za daleko i spójrzcie że zawsze zawodnik Pedriego dostaje piłkę spod pressingu. Porównując pracę w obronie do wczorajszego Kimmicha to jednak inny poziom.

0

@Jasialdinho Trent akurat wczoraj kluczowy. W drugiej połowie w sumie dzięki niemu Real miał próby utrzymania się przy piłce, setka dla Viniciusa i asysta do Mekambe.

13

Real na Bernabeu a Real na innym stadionie to dwie różne drużyny.

Guardiola zawsze to wiedział, i przyjeżdżał tutaj po remis z wyważoną grą. Myślę, że Guardiola by w ciemno wziął taki wynik ZAWSZE, a Kompany nie bał się pytać Pepa o zdanie. Myślę, że w Niemczech to będzie zupełnie inny mecz, tylko już z widoczną różnicą klas.

2

@Barca-Messi10 Przecież każdą sporną decyzje z boiska podjął fatalnie. Brak żółtej dla Lengleta za faul taktyczny - czerwone kartki zamienił kolejności...

1

@VeB 1899 Nigdy w życiu, nie był spóźniony, nie atakował przestrzeni tylko stanął i uderzył piłkę, wycelował w piłkę a przeciwnik był spóźniony i nadstawił stopę.

1

Yamal w Goat mode po ramadanie.

1

Nie było takiej sytuacji, że jak zawodnika z Realu ktoś ciągnął za koszulkę, a wywrócił się w polu karnym to był karny? Tutaj jest idealnie na lini wycięty, a sędzia dostał taką powtórkę pod takim kątem, że ciężko w to uwierzyć.

0

Pedri dziś gra jak śmiertelnik. Szkoda, że Yamal nie jest podłączony bo każda jego sytuacja to zagrożenie dla bramki rywala.

4

Zieliński do rotacji z Pedrim? Myślę, że Pietro miałby tu z kim pograć. Wczoraj wybitny występ.

7

Liga dopiero wraca a już czuć vibe Realu Madryt

0

Garcia do bramki i z 11 piłkarzy 5 to zawodnicy Barcelony w podstawowym składzie reprezentacji Hiszpanii. Robi wrażenie.

2

Ile by człowiek dał za takiego Cucurelle teraz na LO...

19

@Peciak Ogólnie ciekawie ogląda się, jak Stanowski ogrywa można powiedzieć "cesarza" telewizji i to na "wyjeździe". Tutaj sobie strzelił samobója Wojewódzki totalnego.

1

@Krystiansigma2734 Zwłaszcza pamiętając ostatni sezon, gdzie rozbili niepoukładanie City, a przyjechał Arsenał na mityczne "Bernabeu" i zamrozili mecz.

5

Ja nie wiem w której alternatywnej rzeczywistości wejście Carvajala z Llorente to nie jest karny i czerwona kartka. To jedno z brutalniejszych wejść w ostatnim czasie jak oglądam mecze. Spóźniony, wyprostowana noga - w polu karnym. Myślę, że gdyby strzelał Vini, a wjeżdżał w nogi Jose Maria Gimenez to decyzja byłaby inna.
Myślę, że gdyby Valverde uderzył nogą tak Viniego to uważam, że nie byłoby żadnej polemiki bo brazol zrobiłby fikołki do własnej ławki rezerwowych machając przy tym ręką.

23

Nareszcie przy światłach. Wymiotować się chciało, na ten termin o 16:15

2

@4drian0 niesamowite stroje adidasa. Chyba nie pamiętam imprezy, żeby tyle narodowości miało tak super zrobione stroje. Nike? Pożal się...

0

@VeB 1899 a mi to się wydaje, że Eric po prostu zjechał do bazy. Fatalne 20 minut zagrał.

0

Raphinha super że wolny Elektron, ciągle tworzy 2x1 sytuacje

2

Klub z normalną sytuacją finansową to po takim dwumeczu bierze tego Halla po sezonie na lewą obronę i wzmacnia super skład.
Bardzo dobry zawodnik.

0

Tutaj było trudniej nie trafic w bramkę niż trafić

4

Kto na Martina gada jak Eric właśnie zrobił juniorskiego babola?

0

Jakim cudem na takim meczu 3 rzędy siedzeń są wolne? Klub ich nie wyprzedaje bo są za niskie? Śmierdzi wtopa i komicznie to wygląda w TV. 1.6 miliarda euro

0

@Marcelinho99 akurat na notatniku są obsrani, że za chwilę stracą przewagę

0

De Jong w najgorszej wersji nie grał gorzej niż dziś Pedri.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?