insp1re
Dołączył/a: lipiec 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@blakkudium Jestem ciekaw, gdyby Mbappe był tak popychany jak Ferran to czy by był karny. Ja odpowiedź już znam.
0
Btw super mecz Uszatka.
1
Każdy z naszych obrońców jeśli ma możliwość przyjęcia piłki z góry, to i tak wywalą ją poza stadion najlepiej. Kiedyś taki Pique piłkę gasił na klateczke, do ziemi i rozgrywamy. Nawet Cubarsi, który ma ponadprzeciętnie umiejętności techniczne stał się takim wyrobnikiem. Zamiast być takim błyskotliwym i niewygodnym zawodnikiem, to wywala piłkę pod nogi przeciwników.
3
Araujo byłby najlepszym sędzią liniowym na świecie
1
Mam wrażenie, że na pewnej stronie karmią ludzi danymi, aby przedstawić Barcelonę w jak najgorszym świetle (sami nakręcają silniczki wojny w internecie między kibicami Barcy i Realu).
Super robota z artykułem. Śmieszne jest to, że dziwi sukces Barcelony, gdzie przez 15 lat Barca miała zawodnika, który średnio w co drugim sezonie wygrywał złotą piłkę.
0
Wchodzę czasem na stronę rm.pl, aby sprawdzić prognozowane składy na mecz czy informacje dot. kontuzji. Ostatnimi czasy, kiedy nie zajrzę na stronę to widzę po 2-3 artykuły na głównej stronie odnoście Barcelony. Ja rozumiem, że jesteśmy rywalami historycznymi i sportowymi, ale to powoli staje się obrzydliwą obsesją. Tak jak katalońskie gazety w Hiszpanii mają kompleks Realu, tak polska społeczność Realu Madryt ma kompleks Barcelony.
To porównywanie sytuacji sędziowskich z Huijsenem i Martinezem, gdzie Tchouameni nie dostał czerwonej kartki za faul na Ferranie, gdzie on wychodził sam na sam w ostatnim klasyku. Oni mają czelność jeszcze po takim sezonie z takim sędziowaniem w każdym klasyku skarżyć się na sędziów?
Osobiście czułbym się jak hipokryta. Czy sędziowie są słabi? Oczywiście, że tak. Czy pomagają Realowi czy Barcy? Oni szkodzą raz jednym, a raz drugim.
Ale w ostatnich latach, kiedy mogliśmy faktycznie zauważyć jakiś wpływ na decyzje sędziowskie przez klub, to był to finał Pucharu Króla, w którym Real odstawił taki cyrk z przyjazdem i najazdem na sędziego, że na boisku miał pełne portki, aby odgwizdywać oczywiste przewinienia na niekorzyść Realu Madryt. Nie mówi się tak o tym w mediach z tego powodu, że Barca zawsze wychodziła zwycięsko z tych konfrontacji.
0
@cymanski15 @Filipem @APTAPT W lidze nie ma czegoś takiego jak litowanie się nad drużyną. Były sytuacje, gdzie o spadku decydowała różnica bramek, a w czasie doliczonym też można je strzelić.
52
@macio_944 Ty nie potrafisz zrozumieć, że partia rządząca była jest i będzie zawsze pod obstrzałem. Teraz jest nagonka na Koalicje, bo co chwila wydurniają się w mediach, wybitnie pomaga im na portalach społecznościowych Lis czy inna Maria Żukowska. Dlaczego się o nich mówi? Bo to ONI są na świeczniku. Przecież ja jedyne co pamiętam przez ostatnie 10 lat to nagonkę na PiS i Kaczora oraz Dudę. Tak ciężko zrozumieć, że zadaniem opozycji jest jak najbardziej nacisnąć na odcisk partii rządzącej? Czy to jest okej? Nie. Czy to jest nasza "kultura polityczna"? Niestety tak. Stanowski założył kanał w momencie, kiedy PiS tracił władze, więc jak on w tym momencie ma ich krytykować, skoro nie mają praktycznie żadnego wpływu w sejmie? Prawdopodobnie będzie zmiana, to będzie zmiana retoryki.
W sprawie praworządności i pieniędzy z KPO, gdzie u nas nie było praworządności, a w momencie wygrania wyborów i nie wprowadzenia ŻADNEJ ustawy już ta praworządność została odzyskana - jak z tego można nie cisnąć? Przecież to gotowy materiał, żeby w to strzelać. Jak PiS dawał pieniądze na TVP to każdy jechał po Kurskim i Pisie słusznie. Tylko znowu przyszła inna partia i zamiast z tym skończyć - jeszcze zwiększyła swoją moc przez większe dotacje XD
Nadal powtarzam, że kibice Realu Madryt niestety kojarzą mi się z Platforma Obywatelska - albo nasza prawda, albo żadna.
16
@mientusek1407 Huijsen jest o klasę lepszym zawodnikiem niż Cubarsi. Tak samo na chwilę obecną Le Normand. Cubrasi przestał zagrywać przeszywające podania i ogranicza się do zagrań do Pedriego i De Jonga. W defensywie stał się dość przeciętny. Nie potrafi obliczyć toru lotu piłki, nie wygrywa pojedynków główkowych. Natomiast on ma tylko 18 lat, ma czas aby dogonić starszych rodaków.
0
Yamalowi ten wzrost nie pomaga za bardzo w dryblingu. Albo zniżka formy, albo trudniej mu się zbierać w grze 1x1.
1
Odkąd pamiętam, to najcięższe mecze w sezonie to toczyły się z Rano i tym łysym kiepem Isi, Athletic Bilbao i Real Sociedad na wyjeździe.
0
Na ten sezon to jeśli już miałbym wybrać z dwójki zawodników, którzy mieliby rozegrać po 4k minut to by był to Christiansen
2
Jeśli pozbędziemy się Fermina bez dodatkowego transferu za te pieniądze np. ŚO, to marnujemy potencjał takiego trenera na ławce jak Flick, z którym można by było osiągnąć WIELKIE rzeczy.
Myślę, że rozbieranie mu kadry oraz to, że trafił na taki moment tego klubu jest podobne, co zmarnowanie najlepszych lat Messiego w Barcelonie od 2017 roku. Od 2017 do 2019 wystarczyło kupić Messiemu 9 zawodników, którzy będą wybiegali do jego podań i bramkarza, co łapie piłkę. Nigdy niestety się nie dowiemy co mogliśmy osiągnąć, jeśli fachowcy staliby za sterami klubu.
0
Bardzo się cieszę na PSG, chciałem zobaczyć ten mecz już w poprzednim sezonie. Jest coś do udowodnienia
0
@tbas Intencjonalnie zaznaczyłem temperaturę i samą pogodę, by podkreślić że to celowy zabieg, a nie sytuację losowe jak deszcz. Sam sprawdziłem pogodę w Walencji, bo mówię że tak ich zlało, że masakra. A tu się okazało, że specjalnie tak zlali murawę.
2
Yamal miał wczoraj ogromne problemy, ale duża część tego to stan murawy. Jeśli przesuwanie meczu to ingerencja w integralność rozgrywek, to w takim razie każde boisko w LaLiga powinno być od tego samego producenta trawy, skoszona na takim samym poziomie jeśli chodzi o wysokość i nawodnienie.
To była żałosna zagrywka, która nomen omen obróciła się przeciwko zawodnikom Levante.
Boisko jest takie same dla wszystkich? Okej, ale płacąc abonament czy za bilet na stadionie to chcę zobaczyć możliwie jak najlepszy produkt, a nie kopaninę bo na to pozwalają „zasady”, które powinny być mocno zaostrzone.
0
W normalnych warunkach w poprzednim sezonie to Cubarsi grzałby ławę, bo parę stoperów by stanowili Christiensen - Martinez.
0
Cubarsi nie wygrał główki z konusem o głowę mniejszym przez cały mecz. Niesamowite
1
@Pedri16Future Komentował ten mecz i powiedział, że to absolutnie nie jest karny.
7
Czekam na komentarz Ćwiąkały, bo na rękę Tchouameniego powiedział, że to absolutnie nie jest karny. Wypisał się z wypowiadania na temat zagrań ręką.
4
Ogólnie to jest jedna z najśmieszniejszych rąk jakie widziałem. Gość ma przyklejoną rękę do biodra ale poziomo, gdyby nie ręka to piłka uderza nie w światło bramki tylko w biodro i on za to daje karnego XD
6
Nawet ta ręka mnie tak nie wkurw jak ta pała w czarnej koszulce ustawia się za każdym razem na linii podania. Levante faktycznie gra w 12
0
Mierny Cubarsi od pół roku
1
Kompletny idiotyzm dla mnie to otwarte okienko w trakcie sezonu - zaczyna się 1 kolejka - kończy się w ten sam dzień okienko transferowe. Ani trener nie wie jak planować zespół, a zawodnik, który przychodzi do innego klubu ma problem aby od razu grać i poznać model gry.
3
@Gaucho Lepszy od domówki
0
Uważam, że każdy inny selekcjoner w obecnej reprezentacji Hiszpanii osiągnąłby to samo lub więcej niż Lusi De La Fuente. Wybór piłkarzy i dla nich role są mizerne, nie reaguje na wydarzenia boiskowe. Bardzo silne indywidualności wygrywają mu mecze, a mianowicie Yamal oraz Nico. Taki sam vibe jak reprezentacja Francji i Deschamps
0
Joan Garcia stylem gry nie przypomina wam Ikera Casillasa?
1
Araujo wczoraj był średni, ale Cubarsi był bardzo słabiutki. Środek obrony to nasz najsłabszy punkt i niestety, ale wg mnie będziemy tracić sporo bramek. Oby ofensywna dźwignęła w tym sezonie.
0
@Quahoo @bezalkoholowy szanujmy się... za ten paździerz pod względem komentarza oraz jakości i płynności tego streamingu to wole naklikać reklam informatykom z niewiadomo skąd
1
Jakie zastępstwo za strimsy?