0

Jest Gennaro Gattuso, może wielkiego doświadczenia nie ma, ale to nie problem bo Pep czy Lucho też przychodzili z niewielkim doświadczeniem. Ale potrafiłby motywować, no i jak by opierdzielił Pique, to by się poczuł przy nim malutki!

1

oby! nie mysle tylko o poczatku sezonu, a o calej pracy Valverde. Braku rotacji, braku pomyslu i wielu wymeczonych punktach

9

Panie Valverde już najwyższa pora udać się do biura i złożyć rezygnacje!
Taktyka ,,jakoś tam będzie'' już się nie sprawdza, ślizganie się na geniuszu Messiego, który strzeli pięknie z wolnego też nie jest szczytem możliwości dla zespołu który ma tylu świetnych piłkarzy. Ten sezon nie różni się wiele od poprzedniego, za dużo niewyraźnych zwycięstw! Każdy dobrze zmotywowany zespół jest poważnym zagrożeniem, nie do pomyślenia, że teraz na mecz z Ath. Bilbao trzeba patrzeć z niepokojem. Potrzebny jest prawdziwy trener a nie asekurant jakim jest EV.

1

My z ojcem wiedzieliśmy, że ten VAR to lipa!!!

0

tylko nie to, temu Panu już podziękujemy

1

Dużo lepsze niż, te cienkie paski jak z maszyny do makaronu

0

nie myślę tylko o meczu z PSV ale o udanym starcie nowego sezonu

0

a nie zaczął? bramki, asysty, wkręca się w system! owszem kilka strat notuje ale bierze grę na siebie

7

krytycy Dembele, głupio Wam trochę?

4

Powrót do DOMU jest zawsze emocjonalnie uzasadniony, syn marnotrawny itp...
Ale powrót do domu w którym się nasrało na środku pokoju, jest co najmniej nie smaczny bo każdy pamięta tylko ten smród!

0

Może trzeba, żeby Valverde napisał raport z klęski w Rzymie! Jak Nawałka

0

Normalna sprawa każdy z nas lepiej wypowiedział by się o pracodawcy który lepiej płacił, a zachłanność jego i agentów którzy kierowali jego karierą była kluczowa, przysłoniła nawet wartości sportowe!

3

No to będzie trudny miesiąc dla Messiego, chociaż ominą go trudy reprezentacji. Chciałbym wierzyć w rotacje, ale z Valverde? jak nie zobaczę to nie uwierzę!

0

Chyba lepszą opcją dla niego byłby łapanie minut i doświadczenia w Gironie, bo u nas strasznie ciasno, i będzie stale po za składem decyzją trenera!

0

no to mamy okazję obejrzeć naszą kochaną Barce na pełnych obrotach

0

tylko, ze jeszcze cały sezon jest do rozegrania, a nowi zawodnicy to wielka niewiadoma. Zwłaszcza jak Valdek bedzie im dawał po pięć minut w końcówce, to szybko się nie rozkręca

1

Albo mocne trunki były spożywane przy omawianiu szczegółów!

1

Najfajniejsze, że to dopiero początek, zobaczymy dużo dobrego w jego wykonaniu i wiele pięknych bramek z dystansu których troszkę brakowało!

0

Same dobre decyzje na początek sezonu, Ivan zostaje, Gomes odchodzi, Vidal przychodzi. Teraz zmotywuj kolegów z klubu jak zmotywowani byli koledzy z reprezentacji Chorwacji i tytuły się przybliżą!

4

Boisko bardzo sentymentalne, przynajmniej dla mnie! przypomniałem sobie cudowne czasy wakacyjnych meczy na ugorku, brakowało tylko drewnianych bramek i śmierdzących placków po przejściu łaciatej kosiarki!

14

Dzieki Andre za wszystko, a przedewszystkim za to, ze odchodzisz

0

Szkoda, chłopak ma sporo wad, ale mentalnie jest całkiem niezły. W pewnym momencie sezonu czy też fazie LM kiedy drużynę dopada kryzys lub rutyna, potrzebny jest taki ktoś lekko inny, szalony trochę kontrowersyjny który będzie miał jaja za całą drużynę, gość by mógł być podobny do Puyola (tak wiem, że to porównanie nie przystoi na tę chwilę) Ale potrzebny nam taki ktoś!

1

Technicznie ten mecz, oglądało się tragicznie, pokłony dla osób odpowiedzialnych za dobór koszulek na to spotkanie, momentami nie wiadomo kto był przy piłce. A jeśli chodzi o nowych zawodników i naszych młodzików, fajnie to wygląda, oby tak dalej. Ciekawi i wartościowi zawodnicy!

6

Ramos juz narobil w majtki, nie bedzie juz kopania Messiego po lydkach

0

Oni to wielka nie wiadoma, a w kwestii Semedo piszę tylko, że ma potencjał

0

No to chyba normalne, zawsze są jakieś porównania itp, a jak się ktoś wyróżni na swojej pozycji, to następcy będą do niego zawsze porównywani

0

Daleko owszem, ale ma dużo czasu, na razie jest trochę nie śmiały ale jak się rozkręci to myślę, że i brameczkę nie jedną strzeli, choć najważniejsze, żeby skutecznie bronił!

6

jak chłopak w tym sezonie będzie jeszcze odważniej wchodził w pole karne, a czasem pokusi się o uderzenie. To ma potencjał, żeby być lepszy niż Dani Alves w ofensywie, a jeśli chodzi o defensywę, to piłkarz który ma najlepsze wyprzedzenie, i jego lekkość w odbiorze piłki jest fenomenalna!

0

Ale zgodność, brawo MY!

3

ufffffff na szczęście Wililan się oddala od Barcy!!!
Witaj chłopie powodzenia:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?