0

sędzia zabrał ze sobą kartki? czy zapomniał?

0

S. Roberto nie jest słaby, tylko nie radzi sobie z odbiorami. Lucho ustawił go na PO w ofensywnym systemie gry. Teraz gdy gramy bardziej defensywnie, Roberto ma więcej pracy z tyłu i niestety brakuje mu tego czegoś, żeby można było o nim mówić obrońca!

3

liczby mówią swoje! współpraca z Dembele się zazębia a S. Roberto gra na PO z przymusu, więc wstawiać go tylko po to żeby był w 11 bezsensu. jego miejsce jest w pomocy, rotowanie go z Rakiticiem byłoby najlepsze dla drużyny!

49

S. Roberto po takiej kontuzji powinien być wprowadzany stopniowo! ale po co? Lepiej dać wyraźny sygnał dla Semedo, że choćby był w formie życia to i tak zawsze będzie tym drugim.

1

Dobrze, że griezmann ostatecznie nie trafił do nas, bo gość jest po prostu słaby!

26

6 meczów Rakitica w 21 dni!

9

Swoim charakterem i walecznością pewnie podpadł nie jednemu, Ale myślę, że taka osoba zamiast rościć pretensje do Vidala stawia go sobie za przykład. Mega pozytyw!

0

to jakiś wujek Valdesa? przecież Victor to słabiak, ratują go statystyki i fakt, że Barcelona miała najlepszą defensywę na świecie i posiadanie piłki w granicy 70% więc nie miał dużo roboty

1

Ojciec sprawdzi bilingi i zabierze synusiowi telefon!

0

no tak ma kwity to jest profesjonalistą, ale na pewno nie ekspertem. bo myśląc w ten sposób to każdy kto ma prawo jazdy jest Hołowczycem, a tu nie o to chodzi

6

Może w końcu trzeba zatrudnić profesjonalistę, a nie jakieś wynalazki typu Tata czy Valverde, który jako głównie rezerwowy zawodnik miał być gwarantem zachowania stylu, Prawda jest taka, że taki-taki już nie ma, Pep pracuje gdzie indziej, a główni kreatorzy gry są na emeryturze! Więc sztuczne wskrzeszanie tiki-taki to raczej akt desperacji a nie myślenie perspektywiczne. I takie rozwiązanie jak do tej pory przyniosło styl marny, nudy, zachowawczy jaki nie przystoi Barcelonie. Nawet jeśli nowy trener nie miałby żadnych wcześniejszych związków z Barcą niech to będzie profesjonalista!

6

ulubione 1-0 Ernesto nie dowiezione, szkoda bo fajny mecz

5

zaraz, zaraz a Dembele już jest?

1

Kary finansowe, dodatkowe treningi, malowanie linii, koszenie trawy! Wszystkie tego typu kary, ale nie zawieszenie w grze bo to bez sensu. Piłkarz jest potrzebny i co najważniejsze rozkręca się, jak będzie co kilka spotkań lądował na trybunach to tylko rozwali proces adaptacji!

0

pracował w ataku, uzupełniał obronę i harował w pomocy, duch walki i wielki optymista! Kilku kolegów (a w szczególności ten pan z blond grzywką) powinni wziąć z niego przykład!

2

Zwolnić kucharkę i kupić mu porządny budzik!

29

Pele to nie wzruszyło, dwie bramki lewą nogą? cienizna! Jakby jednego wolnego strzelił nogą a drugiego głową, to było by coś!

1

i zawaliście pomagał Semedo, ten to zasługuje na miano pomocnik przez duzę P

0

dobre i 10 minut, chyba sam widziałeś minę Rakitica jak schodził, albo się nafocha na Ernesto za tą zmianę albo sędzią techniczny pomylił cyferki!

0

Dembele musi wziąć kilka godzin indywidualnych u Luisa Suareza, bo w pressingu i odbiorze wygląda jeszcze słabo, biegnie do rywala tylko po to żeby biec, chęci odbioru nie ma. Ale myślę, że to szczegół do wypracowania, bo z jego szybkością 5-6 odbiorów to powinna być norma. A po za tym świetnie, że się rozkręca! da nam dużo radośći

1

co on bierze? bo leki dla seniorów aż takich rewolucji w logicznym rozumowaniu chyba nie wywołują.
W jego czasach większość zawodników to byli normalni pracownicy a piłka nożna to było hobby dla nich. Więc mam spore wątpliwości czy teraz zrobiłby karierę na taką skalę. I w jakiejś cieniutkiej lidze strzelałby raz lewą raz prawą a raz głową!
Albo to po prostu zazdrość, bo za parę lat o Pele nikt nie będzie pamiętał a Leo będzie zasłużonym królem footbalu!

1

Jak przeczytałem, to na chwilę się zamieszałem. Czy czytam opowieść o tragicznym bohaterze z czasów romantyzmu, który co by nie zrobił skazuje się na cierpienie!
Czy to tekst o XXI wiecznym piłkarzu. Pewnie zaszkodziła mu duża kasa na początek dorosłego życia, ale ta sama kasa również szkodziła wielu innym zawodnikom typu Ronaldinio, Maradona czy George Best a na kartach historii footbalu zapisali się wielkimi literami. Myślę, że w przypadku Dembele trzeba mu spokoju, i jak będzie regularnie robił postępy sam zobaczy, że żeby być lepszym trzeba pracować ciężej. A jak kilka razy w tygodniu pojawiają się newsy na jego temat, to na pewno stwarza to jeszcze większą presję na nim. Grill którego sobie zażyczył ? to nie przegięcie! . Neymar w kontrakcie miał zagwarantowane wizyty przyjaciół na koszt klubu. To cecha dobrego człowieka, który z ubogich sfer ląduje w sercu showbiznesu, to normalne, że chce się tym cieszyć z przyjaciółmi którzy nie mają tyle szczęścia w życiu. Myślę, że trzeba patrzeć na obie strony medalu i dać zawodnikowi czas i minuty na boisku. i w końcu odpiąć od niego tą łatkę super drogiego piłkarza który samymi kwotami ma robić wrażenie!

1

Chłopakowi brakuję przede wszystkim uśmiechu, ważne żeby czerpał radość z gry, u Ernesto jest niestety wszystko na sztywno! Ale myślę, że będzie dobrze, nie spodziewam się eksplozji talentu a regularnego postępu, normalnie jest potrzebny ktoś w stylu Ronaldinio taki trochę pokręcony, a Dembele w BVB coś takiego prezentował, wyszło nie wyszło, szeroki uśmiech i jedziemy dalej!

1

A jak się będziesz cieszył jak już na dobre zgra się z Messim i Suarezem! Szybkość i polot Dembele, waleczność i determinacja Luisa no i percepcja i geniusz Messiego. Obrońcy będą musieli oglądać powtórki w zwolnionym tempie!

2

bez Suareza pressing kuleje!

0

a po co ściągać emerytów z madrytu? Popescu, Puyol, De Boar albo Marquez, na ćwierć etatu by się załapali!

10

Kiedyś nie mogłem doczekać się wieczoru, żeby obejrzeć mecz FCB w LM, teraz jak oglądam to muszę walczyć ze snem. Co Valdek zrobił z tej drużyny??? kryminał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?