6

A można było wpuścić w 75-80 minucie Malcoma. Każdy przecież wie, że Suarez nie odpuszcza czy jest 5-0 czy 0-0 czy też 0-3. to Valdek świadomie naraża kluczowego gracza! Mam nadzieję, że po wygraniu LM Valdek powie dziękuje i przyjdzie nowy trener!

1

Luis nasz magik!

1

Lew z gilami w nosie powinien się leczyć! A Ter Stegen zawiesić reprezentacyjną karierę do momentu zmiany trenera!

0

Mamy już specjalistów od rzutów karnych i wolnych, więc ten słabiak nie jest tu potrzebny. Styl Barcy by go na pewno przerósł, Graj sobie chłopie w madrycie do starości!

0

cichy w sensie, że nie ma go na liście strzelców a na boisku był dziś wszędzie i wszędzie dawał z siebie maxa! Zasługuje na bramkę w lm, ale nawet jak nie strzeli to i tak jest najlepszą 9 na świecie!

6

Suarez jak zawsze, wojownik i cichy bohater!

2

ponoć hitler też nie chciał wojny, a wyszło jak wyszło!

0

Roberto nie, ale Valverde out! dzisiaj się cieszymy bardzo ale nienasycenie zostaje! Zbyt wiele znaczących nazwisk, żeby Barca odpala fajerwerki tylko od święta, to mało!!!

2

Coutinhio za Dembele w ostatnich paru minutach. Słabe i bezcelowe, panie Waldek wymyśl pan coś lepszego!

1

jak ja nie lubię gdy EV zdejmuję Dembele!

3

Gra wygląda jak mina Valverde, bez życia, bez entuzjazmu i bez jaj.
Jeśli ta gadzina jeszcze półtora roku będzie trenować nasz klub, to mamy zapewnione emocje jak na pojedynku szachowym. A zmiana najwyraźniejszego na boisku Dembele to mistrzostwo świata!

40

Nie wytrzymał, musiał wpuścić Rakitica!

0

Super wiadomość! wraca król obrony! Aby kontuzja było już tylko wspomnieniem!

1

No masz racje, nie każdy będzie śmigał w pierwszym zespole, wielu spali się po drodze. Nie jestem za tym żeby Barca składała się tylko z ludzi z przeszłością La Massi. Trzeba robić wyniki i kupować dobrych piłkarzy, tylko nie wystarczy kupić, trzeba jeszcze dać im grać. Valverde prezentuje słaby styl, zarzynający tych 12-13 zawodników i nie pozwalający na drobne eksperymenty. Więc na koniec wychodzi smutna prawda, nie ma komu grać gdy wypada ktoś z podstawowego a liczyć na remontady co chwila to lekka naiwność

1

Arthur jest fenomenem, Alenia na razie zaliczył dwa trudniejsze mecze więc ciężko oceniać, fajnie jak się sprawdzi... tym bardziej, że jest tu od dziecka!
Styl prezentowany przez teraźniejszą Barce jest anty rozwojowi młodych zawodników i tyle!

7

Co z tego, że Valverde zadowolony przecież i tak wypuści go na 15 minut i tyle go zobaczymy. pójdzie w ślady Yerrego Miny. Z takim betonem na ławce to największy talent jest skazany na przeciętność i ciągłe rotację między ławką a trybunami!

1

Tylko rotacje to bardziej długotrwały proces, czyli systematyczne wprowadzanie poszczególnych zawodników na różne pozycję. A duszenie 1-0 w większości spotkań takich możliwości nie daje! więc szeroko pojęte rotacje to totalna rewolucja, która zazwyczaj kończy się klapą
Tylko pozbycie się Valverde może wyjść Barcy na dobre, drużynie i poszczególnym graczom którzy u jego boku zaliczają regres!

2

Kevin- książę granatowo-bordowych trybun oraz gość honorowy ławki rezerwowej!

15

Valverde nie może zostać! Mam dość trenera z miną srającego kota! chłopina zabiera życie tej drużynie

0

Na pewno, w takim klubie jak Barca zawsze musi być diament, ideał piłkarza i gwiazdor. Tylko niektóre gwiazdy świecą bardzo krótko ale jasno, a nie które długo regularnym światłem, więc dzisiaj nie staram się łapać chwil, tylko cieszyć się teorią piłki nożnej wykładanej przez Leo Messiego!!!

2

Ale się szybko starzejemy! pamiętam mecze LM z chelsea londyn w których Leo miał być świeżą krwią, alternatywą dla diwy Ronaldihio, a on jest teraz weteranem. Łatwiej cieszyć się teraźniejszością z Messim niż myśleć co będzie po!!!

1

No to trzeba dać pograć Malcolmowi, zobaczymy jak sobie poradzi jeszcze bardziej zmotywowany po strzeleniu bramki. Bardzo potrzebny jest pewniak na rotacje z przodu. Życzę mu powodzenia!

0

3 x Nie.........................

2

Dobry wariat, śmigał aż miło. Najbardziej lubię jego odbiory, te na wyprzedzenie, wciska gaz i wyprzedza rywala zgarniając mu piłkę, praktycznie bez kontaktu z przeciwnikiem. W 2020 najlepszy PO świata!

1

na początku widać było jak słabo jest zgrany z podstawowym składem, ale umiejętności ma fajne, szybkość i charyzmę też. Jak po sezonie odejdzie ten kołek Valverde i ktoś go umiejętnie popcha do przodu, to może być przyszłość naszego ataku!

4

całkiem dobrze Malcom rozwija się na trybunach!

0

2

na prześcieradło tak, na tryplet nie!

0

jak to nie wie? na Manite przecież!

3

Stary dobry Barcelonista! Tacy ludzie to historia naszego klubu, żałuje tylko, że widziałem schyłek jego kariery, po takim przyjemnym kopniaku Phill będzie zapierdzielał jak mały motorek! VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?