jacek905
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@OskarR01 Sądzę, że będzie się dostosowywał do taktyki, a nasza obecna taktyka jest jaka jest i nawet Leo porusza się w jej granicach!
34
ja chyba wolę 5 porażek z rzędu i wywalenie tego kołka z lawki trenerskiej, niż sprowadzanie na siłę neymara. Co nam da kolejny napastnik skoro atakujemy tak monotonnie i bez jaj.
0
@MacieG Ale potrzebny jest mu czas, bo obudził apetyt. a zagra jeszcze na wielu pozycjach i w różnych ustawieniach i ma być na to gotowy!
0
@ElGaudi usuń kotno, wszyscy będziemy wdzięczni!
0
De Jong musi się jeszcze dużo nauczyć, bo jak narazie nie istnieje
0
zła passa do maksymalnie 20-stej minuty, potem coś strzeli
2
Nie ma lipy, Luis Suarez juz nie raz pokazał, że potrafi być liderem ofensywny. Mamy pędziwiatra Dembele i Grizman będzie chciał się pokazać! więc zapowiada się świetny wieczór!
3
Stoiczkow powinien zostać motywatorem przed meczami, kiedyś był najaktywniejszym piłkarzem na ławce, dużo energii dawał całej drużynie!
0
@Avada Kedavra tak Arthur kładzie na łopatki Rakitica, a wobec nieobecności obu arturów, 90 minut dla rakiety!
26
nie chcą wydawać dużo kasy na transfery, to niech kupują w ekstraklasie albo białoruskiej lidze. Przecież ta propozycja to obciach, lewandowski za darmo, James za pół darmo a za Thiago chcieli 70 baniek. Won z takim. kontrahentem
1
nie zdradą? a k....wa czym? Przyjacielskim gestem? jak Cię lubię panie Rivaldo, to proszę nie wypowiadaj się więcej! Ale prawda jest taka, że Neymar jest już tylko najemnikiem!
0
@geass tak ale same chęci są nietaktowne, kiedyś matka casillala mówiła, że w Barcelonie swoich zawodników traktuję się po dżentelmeńsku a real wypycha tylnymi drzwiami. a teraz u nas robi się podobnie. a gdzie hasło mes que un club?
2
Owszem, Rakitic jest dla Barcy hamulcem recznym. Ale wciskanie go psg po mimo jego nie krytej nie zgody, jest chamstwem. zrobił dla nas dużo i nie powinno się go tak traktować!
1
Żałuje, że nie było bezpośredniego starcia Barca-psg, bo obejrzelibyśmy buractwo Neymara jak to miało miejsce w sytuacji z Semedo. Temat transferu by nie istniał!
0
@slayer Ja się boję, że oddadzą Messiego. bo sam pomysł 2-óch zawodników plus 100 mln to przegięcie pały!
4
@JackSpaniels Mają kasę, mają słabiutką ligę i rozpieszczone gwiazdy, w lidze wygrywają po 5-0 w europie są slabi. i niech tak zostanie!
2
Czym jest to psg? że wybiera sobie piłkarzy innych drużyn, ten nie, albo ten tak, albo nie ten, a może ten i ten albo ten i tamten. Niech się bujają, zbuntowana gwiazdeczka to ich problem. Jeśli Neymar byłby autentyczny w tym co mówi dawno by powiedział, że dla Madrytu nigdy nie zagra! a jeśli on chociażby rozważa taką możliwość to niech spada, i całkowity zakaz zbliżania się do ciutat!
46
Coś mi się wydaję, że świńska głowa pofrunie na boisko w el clasico...
4
konferencja Neymara Jr. i Neymara Seniora
0
Zgadzam się w Kwestii Rakiety! Ale jak go teraz nie sprzedamy, to odejdzie za dwa sezony za friko do Chin, a przy tym doprowadzi wiele osób do niekontrolowanego napadu senności przy okazji oglądania zachowawczych meczów!
1
czyli Roberto dalej PO
5
Luis jest gigantem, dużo złego tu można o nim przeczytać... ale i tak jest najlepszy!
0
@Bogan No oby, niech się wiedzie Grizmanowi jak najlepiej. Malcoma szkoda, bo takiej chęci do gry mogą mu pozazdrościć najlepsi!
0
@Bogan Większość bramek w minionym sezonie zdobył po stałych fragmentach, a teraz Messi mu nie odda piłki. Więc szanse na zdobywanie bramek mocno się zawężają, tym bardziej, że atletico grało głównie pod niego, u nas z tym może być problem, chociażby biorąc pod uwagę to, że Alba widzi tylko Mesiego!
1
Jeśli Malcom odjedzie to pięknie się zapowiada. chłopak ma serce do gry, szybkość i technikę, to lepiej postawić na przereklamowanego grizmana! dobrze, że to ostatni sezon Valverde!
3
Dziwne myślenie! W Piątek i sobotę będzie promocja na Warkę, chyba 1,49zł przy zakupie czterech puszek. To znaczy, że jak dzisiaj postanowiłem, że ich kupię to mam zapłacić normalną cenę bo przedwcześnie podjąłem decyzje o transakcji???
To przecież normalne, że jak Barca wiedziała o malejącej kwocie odstępnego to zapłaci mniej!
0
@Kamill10 Rozumieją chyba to, że poszedł na kasę. Bo gadanie o aspektach czysto sportowych jest raczej zbędne. Jakby odszedł bez tego procesu to ok! a teraz co? występuje przeciw obecnemu pracodawcy publicznie bo ma kaprys powrotu pod skrzydła Mesiego? nie kojarzę, innego pilkarza który zrobił takie szopki. Niewątpliwie miejscem Neymara jest Barcelona, ale w jego przypadku wystarczyło nie robić, a wszystko byłoby w porządku!
13
Neymar poprosił chyba każdego Brazylijczyka, żeby wstawiał się za nim w mediach
Rivaldo, Cafu, F.Luis itd. trochę robi się już żałośnie!
0
Wątpię by Neymar z kimkolwiek stworzył taką mieszankę jak z Leo, chemia między nimi była szczera i bezinteresowna, plus L. Suarez który z przyjemnością wykonywał czarną robotę.
Teraz chłopina będzie skazany na chorą rywalizację, i jest pewne, że któryś z dwójki Ronaldo/Neymar będzie znowu płakał, i żadnego z nich mi nie będzie szkoda!