jacek905
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trening regeneracyjny dla panienek?
Powinni wrócić biegiem za autobusem na zaprawę, bo w meczu biegać się nie chciało!
1
@Vito9 no fakt, nie sam Valverde, cały sztab treningowy, sztab medyczny (bo kontuzję i kontuzyjki to plaga) i zarząd. Nikt z wyżej wymienionych nie potrafił wymagać. A człowiek to taki prosty gatunek, i gdy nie ma bata nad sobą to wybiera łatwe rozwiązania!
1
@yoli destrukcyjny wpływ Messiego to osobny temat. A jeśli chodzi o aktywność drużyny to fakt, jest tragedia. Miejmy nadzieję że, Setien będzie umiał to poruszyć
3
@yoli to jak wytłumaczysz to, że prawia każda drużyna jest od nas lepsza fizycznie? przeciwnicy robią więcej kilometrów i mają jeszcze siłę na walkę. bo co jak co. ale mecze za czasów Valdka wyglądały jakbyśmy grali w dziewięciu a przeciwnicy w piętnastu!
15
Najgorsze: ostatnie dwa lata które, rozpasły całą drużynę, brak przygotowania fizycznego,brak szybkości. Drużyna bujała się po całym świecie zamiast ciężko pracować na treningach i siłowniach, smród po Valverde zostanie do końca sezonu, bo w środku rozgrywek nie da się nadrobić przygotowania fizycznego! No i oczywiście wypchnięcie kilku obiecujących zawodników jak np. Malcom. Teraz jak się okazuje, nie mamy nawet takiego Boatenga na stanie, który by łatał dziury
Najlepsze: Drużyna zaczyna coś grać, nie wygląda to tak tragicznie jak za czasów Valverde, grają skrzydła, stwarzamy akcje, gra jest szybsza i ciekawsza, trzeba czasu żeby to zajarzyło!
0
Nie wykorzystujemy setek, więc nie ma co się dziwić że, to rywale strzelają!
Grizmann= 120 baniek jak psu w d..ę!
Czego można się spodziewać po gościu który większość swoich bramek zdobył po stałych fragmentach!
0
Przy bardzo niekorzystnych wiatrach i wielkim pechu sezon zakończymy z 10 wychowankami w składzie! Nic złego w tym by nie było, gdyby nie fakt że, większość z nich to małolaci!
17
Semedo dzisiaj kozak!
39
uffffffffffffffffffffffffff jak dobrze!
0
@ALDON84 Moja pierwsza myśl po informacji o kontuzji Pistolro, co za idiota go sprzedał. Druga myśl, co za idiota nie dał mu pograć!
11
Barcelona musi załatać kilka gigantycznych dziur, które do tej pory prowizorycznie są kitowane!
1. Dziura po Puyolu- w zespole brakuje ducha walki, prawdziwego kapitana
2. Dziura po Xavim-brakuje lidera i regulatora tempa gry, brakuje jego piłek za kołnierz lub prostopadłych/przekątnych na szybkich skrzydłowych
3. Dziura po Iniescie- brakuje wyjścia z pressingu, inicjatywy i strzału z dystansu
4. Dziura po Neymarze- brakuje dryblera i kogoś z polotem i szybkością który skupiał by na sobie obrońców
5. Najświeższa krwawiąca rana po L.Suarezie- bez niego atak nie istnieje, nie ma kto się przepchnąć, powalczyć i uderzyć!
0
@AxelF Jeżeli myślimy o tej samej sytuacji, to faul powinien być odgwizdany w drugą stronę, ponieważ przeciwnik atakował piłkę nakładką, wyprostowaną nogą
0
@FDJ Miejmy nadzieję że, Setien to poukłada
0
@FDJ Można kierować Messim? już kiedyś Lucho próbował! I poszli zamin zbuntowani Alba, Neymar itp. Messi sam musi zrozumieć że, uprawia sport zespołowy!
0
@KaroLOCO Być może będzie potrzebny trener którego Messi będzie szanował, ze sporym bagażem doświadczeń i trofeów. Chociaż licze na Setiena, może zresetuje Messiego do czasów Rejkarda gdzie każdy pracował na dobre imię drużyny. A jak nie to zespół musi poprawić się fizycznie, żeby można było zastosować pozycję wolnego elektronu. Ale wydane grube miliony i kosmita w składzie to nie wszystko żeby osiągnąć sukces w dzisiejszych czasach na maksa totalnego footbol'u
0
@Barca-Messi10 Ale zrezygnował z tego co miał, i pieniądze chyba nie miały tutaj bezpośredniego wpływu, bo w Barcelonie również był milionerem i kasę by tylko pomnażał. A jednak odszedł bo nie mógł liczyć na to że, zostanie liderem!
2
@Kaisuj Do puki w Barcelonie gra Messi, Pep nie wróci. Bo Pep lubi mieć kontrolę nad zespołem i zawodnikami. Od czasów Taty Martino zaczęło się toksyczne niańczenie Messiego i teraz nie da się tego zatrzymać, i zatrudniani są trenerzy bez jaj!
13
Czasem tak myślę, czy Messi przypadkiem nie jest przekleństwem Barcelony? Na chwilę obecną drużyna nie funkcjonuje. A to drużyna zwycięża, nie jeden zawodnik, pamietamy doskonale tiki-take gdzie każdy zawodnik. był tak samo potzebny, gdzie drużynowość była ponad nazwiskami. Teraz Messi rozgrywający, pomocnik, napastnik i egzekutor. Przeciwnicy nauczyli się odcinać Leo od piłki, tym samym neutralizują siłę calej ekipy i efekty widzimy. Messi nigdy nie będzie Ronaldinio, i przy Messim nie może sie nikt wybić ponad stan. Pamietam jak Messi doskonale rozwijał się u boku Brazylijczyka i jaka radość gry zespołowej wtedy istniała. Nie wiem czy to przypadek, że żaden zawodnik nie potrafi się zaadaptować w Barcelonie czy to Messi nie potrafi zaakceptować geniusza innego zawodnika, Dembele, Antek, Couhtinio, semedo czy chociażby Fati są tacy słabi że, Messi pomija ich na boisku. Chyba istnieje drugie DNO, to samo przez które Neymar, zamiast kosić tytuły w Barcelonie zdecydował się odejść!
0
Problem rozwiązany Arturo na 9, Antek na ławce!!!
5
Szybko możemy się przekonać co znaczy Luis Suarez!
jego brak to katastrofa!
2
Jak na Barce, za bardzo drewniany. Ale w zespole grającym głównie na kontrę będzie jak znalazł!
11
Toż to wojownik był!!!
13
Rakitic jak schodził, to wyglądał jakby grał 500 minut bez przerwy
0
@Miko36 tylko dobitka była w niego. Chodzi mi bardziej o frajerstwo zarządu który wymienił go fifty-fifty. Jasper był wtedy warty koło 30 mln a Neto jest warty góra 5 mln.
2
Neto w cenie Cilessena to żenada! Janek Tomaszewski by lepiej bronił!
0
@mielniczas Jeżeli Setien będzie grał mega ofensywnie, to Fati jest pierwszym wyborem, przy niepewnym Dembele. A młodemu trzeba dać się rozwijać, przy czym nie można go zaorać. Więc rozsądek ma duże znaczenie! A swoją drogą współpraca Pedro-Semedo mogłaby wyglądać cudownie
4
Pedro, człowiek z Barcelońskiej szkółki, idealne rozwiązanie, śmigałby na skrzydle i odciążył Fatiego. Znaleźć kogoś na 9 kto by zatrybił z Messim jest niemal nie możliwe, więc szkoda kasy na eksperymenty transferowe, ewentualne eksperymenty w ustawieniu mogą przynieść skutek. Po za tym Pedro przed transferem do Londynu zachował się fair w stosunku do Barcy, taki zawodnik, rozumiejący system Barcy praktycznie za darmola to mega okazja!
28
Pytanie dziennikarzy absurdalne! Myśleli że, Busi wyleje szambo na Valverde??? Dobrze że, tak ważny piłkarz i kapitan ucina wszelkie możliwości porównywania dwóch trenerów!
A Busiego oglądało się dziś świetnie, jak za starych czasów. Ofensywny styl dobrze na niego działa!!!
10
Takiego Busqetsa to ja rozumiem!
25
Na wnioski za wcześnie, mecz oglądało się przyjemnie!