0

bierzcie teraz Volvo!

1

Coutinhio, Dembele, Ter Stegen, De Jong, Rakitic, Umtiti i 40 mln wtedy może sie zgodzą?

1

blisko Sagrada Familia widziałem studio fryzjerskie, udaj się tam chłopie!!!

0

zamienić na Neymara teraz

2

Czyli Valverde nie prezentuję żadnej cechy dobrego trenera?

5

Ernesto Valverde to wrzód na zdrowym organiźmie!!!

1

Myślę, że w głębi duszy ten wielki kapitan i wojownik, wychowany na antymadryckich wartościach uważa co innego!
bo przecież AG w poprzednim sezonie olał Barce wybierając lepszy projekt $portowy robiąc to w prze dziwacznej formie!
Ale kapitan jest i będzie kapitanem choć w stanie spoczynku! myśli o drużynie! Więc chce ułatwić start nowym zawodnikom!
A jeśli faktycznie AG zawita na Camp Nou to szanowany sprzymierzeniec jest mu potrzebny, a fani Barcy bardzo szanują opinie weteranów, jak było to w przypadku Andre Gomesa! Busi kibiców poprosił o wsparcie, wsparcie doręczono priorytetem!
VeB!

0

@Pawlak1992 Jeżeli przyjdzie Neymar ma to sens. Jeżeli przyjdzie Griezman to Valdek zabije w nim resztki napastnika! tym bardziej, że nie ma wsparcia z szatni!

0

@Borneo mieliśmy transfery Cou i Osmane wymuszone na klubach i wyszło jak wyszło. Trzeba nam kogoś mlodego i ambitnego a to w cv griezmana nie da sie wpisać. Nie mówię już o wyrzuceniu Valdka bo przedłużenie jego umowy wpycha nas na ten sam tor co Atletico, czyli totalnego wypalenia!

1

@Borneo Ale Barca to nie szejk, barca to więcej niż klub!

4

Bartomeu powinien przeprosić Atletico i dać spokój z tym transferem Griezmana!
To nie przystoi, żeby materace napominały wielką Barcę!
Barca swoją wielkość nie zawdzięcza tylko wysokim wpływom finansowym ale szacunkiem zdobywanym przez lata! Nie można tego niszczyć!

0

@geass W przypadku naszych u21 to dostali nauczkę, mogli się przyłożyć do wyniku bo na koniec bramek zabrakło. A kopanie po autach jest jeszcze fair, najgorsze jest celebrowanie wznowienia gry, z czego slyneło atletico w meczach z nami. A ja twierdzę poprostu, że jest to wkurzające, jak wygrywa moja drużyna znoszę to napewno lepiej ale wkurza to kibiców przeciwnika. Więc osobiste wycieczki nie mają tu sensu. Moim zdaniem powinno być, powiedzmy 15 sekund na wprowadzenie albo piłka dla przeciwnika

1

Szkoda Luisa, zawsze był pewniakiem w rzutach karnych.
Ale on się nie łamię, podniesie głowę go góry i będzie walczył jak zawsze!
A swoją drogą to wkurzające jest kiedy zespół grający autobusem przechodzi dalej!

0

Valencia uwielbia robić z nami interesy, przepłacony A.Gomez, J. Mathieu wysokie kwoty na Villę,Alcacera czy chociażby odkupienie Alby a my oddajemy fifty/fifty świetnego bramkarza za przeciętniaka!
Powodzenia Jasper!!! trzeci najlepszy bramkarz ostatnich 25 lat w Barcelonie!

6

Valverde sobie poradzi!
Jak sobie będzie grzebał w trawce, to niezłą dziurę wygrzebie przy linii bocznej!
Taki syndrom strusia, głowa w piasek przy słabym wyniku!

1

Czy mając na ławce defensywnego trenera warto inwestować w napastników?
Chyba, że przyjście Neymara oznacza też przyjście trenera z jajami!

1

@MessiUltras a oglądałeś całe mecze czy tylko sprawdzałeś wyniki? Bo Dembele w optymalnej dyspozycji robi różnicę, oczywiście w założeniu ofensywnym. a Neymar ostatnim czasem słynie głównie symulowaniem!

2

jeśli miałby wrócić Neymar z opcją dorzucenia jakiegoś zawodnika, to napewno nie Dembele. Odpowiednio prowadzony Francuz zjadł by Neymara na śniadanie, Valverde nie będzie wiecznie trenerem a Dembele jest młody i perspektywiczny a Neymar sam sobie złamał karierę. zamianę na Rakitica jeszcze bym zrozumiał!

18

Mbape dogadany z białymi więc psg bierze griazmana i cyrk się kończy, Pique już nagrywa nowy filmik na polach elizejskich!

1

Malcom wie, że Ernesto prędzej czy później wyleci na kopach! Nie wyobrażam sobie żeby pan od wf-u dotrwał do końca sezonu! A z tego co pokazał Malcom w kilku sytuacjach widać, że Barca to jego miejsce!

2

to miało być nasze święto!
Ale cóż gratulacje dla J. Kloppa za konsekwencje, motywację i umiejętność wyciągania wniosków!

1

To miał być wasz wieczór ku....a!

2

Miejmy nadzieje, że Pep miał go upić i podsunąć rezygnację do podpisania!

1

@Johnnie_Walker konkuruje z Messim? a co w ty złego? Widziałem wiele akcji w których Messiemu piłka przelatywała 5 metrów od nogi a on nawet do niej nie ruszył bo liczył na Rakitica, Rakitic liczył na Bussiego , Busi na to, że Alba wyprzedzi napastnika i tak traciliśmy gole. Messi jest Bogiem i to kwestia bezdyskusyjna, ale czasem jego też można zdjąć w trakcie meczu, niech odpocznie niech się nie naraża na urazy itp.
Dembele jest super tylko często się psuje, Coutinho na pewno się rozkręci albo wróci do początków w Barcelonie które miał zacne, tylko też nie będzie grał od deski do deski.
Więc dla 99% trenerów Malcom byłby dopełnieniem marzeń, tylko nasze drewno nie jest w stanie tego ogarnąć!
Kiedyś można było ulokować Fabragasa, Pedro itp. i w zależności od przebiegu spotkania forsować lub zwalniać tempo meczów. Potrzebny jest człowiek który będzie dobrze rozdawał karty!

1

Wierzę, że L.Suarez po pełnej rekonwalescencji przepracuje sezon przygotowawczy, może skorzysta z usług pani dietetyk z której to usług korzystał swego czasu Messi i wróci w sierpniu szybszy i zwinniejszy, bo waleczności zarzucić mu nie można! Bezdyskusyjnie trzeba też mu konkurenta i Lacazette byłby świetnym kandydatem, nie jest tak przereklamowany jak chociażby Griezmann i jestem na tak! Ale boli mnie kwestia Malcoma, mamy wielki potencjał u siebie,  tylko trzeba dać mu szansę!

0

Dani Parjo? to ten betonowy trener nie ma zamiaru wprowadzać De Jonga? Czy może Frankie podzieli los Malcoma i powącha murawę w pucharze króla?

4

proponuje zmienić tytuł na:  (wzloty Ernesto i upadek drużyny!)

0

Można ściągnąć  Neymara, Mbape, Pogbe i jeszcze kilka dużych nazwisk, ale pozostawiając Valdka na stanowisku i tak wielkich sukcesów nie będzie!

8

@cubiii  to będzie najczęściej odświeżana strona w historii portalu!

4

Taki obiecujący tytuł! Po powrocie z pracy wchodzę na stronkę i czytam ''zwolni Ernesto'' i w przypływie radości nie zauważam słowa ''niedługo''. Zagłębiam się w artykuł i kopara opada! bo Barcelona jeszcze nie podjęła decyzji. A miałem nadzieje, że to już za nami!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?