jacek905
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Verma i Murillo są faktycznie zbędni choć Belg nie miał po prostu szczęścia bo ambicje miał. boateng to zawodnik którego nie ma, i nie warto o nim pisać. Rafinia dla swojego dobra musi sobie znaleźć klub z średniej wyzszej półki. Cillesen chce poprostu grać, trzeba go zrozumieć. Ale jeśli chodzi o Cou i Malcoma, chce żeby zostali, trzeba nowego trenera, który będzie umiał wycisnąć z nich pełnię umiejętności. Rakieta jest irytujący, ale to przez kumoterstwo z Valdkiem. Przecież Enrique sprowadzal go w celu przyśpieszenia gry, a teraz jest największym spowalniaczem. Więc sprawa jest prosta dostosowuje się do nowego systemu i nie płacze jak czasem usiądzie na ławce albo niech szuka nowych wyzwań!
16
Valverde trzeba wywieźć na taczce razem z jego zespołem ludzi od przygotowania fizycznego. Cały sezon w trybie ultraoszczednym a na najważniejsze mecze i tak wychodzili bez zycia i bez motywacji!
4
W 2000 roku po półfinale LM Barca&Valencia Van Gaal;a pożegnały białe chusteczki, gdzie one były dzisiaj? przecież trzymanie Valdka na stanowisku trenera to strzał w kolano!
11
Miałem nadzieje, że Malcom strzeli na 2-2 potem w dogrywce na 3-2 i pobiegnie do Valverde i pokaże mu fucker'a prosto w twarz!
Głupie fantazje ale tak nie trawie Valdka!
5
Ta porażka jest winą Krystyny z gazowni?
Bartek nie pierdziel!
Valverde zepsuł drużynę, styl i szybkość rozgrywania. 95% świata widzi jak moja kochana Barca się stacza, a zarząd nie widzi tego gówna i nie czuje tego smrodu który narobił Valverde swoją przeciętnością!
1
Pique + Malcom, dzisiaj najlepsi na boisku po naszej stronie!
0
@Avatarr Oby! Chłopie czekamy na to!
0
Valverde wypierda... !!!
4
Jak mamy przegrać 0-2 to wolę by było 0-5, niech zarząd się obudzi i wywali tego trenerzynę!
5
Malcom na ławie S.Robrto w ataku! Brawo Ty Ernesto!
0
@CZAJUN_119 Tak tylko młody zawodnik widząc takiego trenera jakiego aktualnie mamy na stanie, to rozważy swoją decyzję pod kontem ewentualnych minut!
1
@socha Zgadzam się z tą pomocą, ale żeby pomoc śmigała musi mieć ambitne założenie taktyczne, a do tego trzeba trenera z prawdziwego zdarzenia bo ostatnio kupiliśmy pomocnika za 160 baniek i nic to nie dało. Napastnik też jest potrzebny, nie koniecznie do podstawowego składu ale taki co wejdzie i strzeli a nie będzie szukał Messiego na czwartym metrze od bramki!
1
Trzeba nam rasowego killera, a ten pan strzela mało i głównie ze stałych fragmentów!
0
Miałem nadzieje zobaczyć go w optymalnej sytuacji, w normalnym składzie a nie eksperymentalnym jak w niższej fazie PK. Chłopak ma fajne przyspieszenie i szybką decyzję o strzale. Ale z takim betonem na ławce zobaczę chyba tylko upadek De Jonga, Wague, Todibo i wielu innych młodych dobrze rokujących piłkarzy
33
Ciągle mam nadzieje, że to gadanie o zaufaniu do Valverde jest ściemą, i Valduś wyleci z hukiem!
0
Dembus, Suarez, Malcom + mlody klasyczny napastnik, taki który będzie pracował na swoją markę a nie taki który ma nazwisko i wąskie pole do popisu
30
Trzeba mu podziękować za wszystkie zasługi, bo jak irytujące jest faworyzowanie go przez Valdka to niewątpliwy jest jego wkład w sukcesy z ostatnich lat. Więc zasługuje na godne pożegnanie no i zdobywaj nowe horyzonty bracie!
0
Zdecydowanie NIE, mamy człowieka od rzutów wolnych i karnych a Griezman wybitnym strzelcem nie jest i nie będzie!
Po za tym 100mln+40mln licząc Malcolma, do siedzenia na trybunach to trochę za drogie nam się te trybuny robią!
3
Jak griezman chciał oznajmić że, zostaje w Ath to nagrał filmik. A Rakitic oznajmia nam że zostaje więc zaprojektował koszulki!
1
byle jak, ale 3 pkt. dopisane!
1
Przekozacki kozak, szkoda tylko, że tak krótko był u nas!
2
wracaj szybko do zdrowia tytanie pracy. Może emocjonalnie go teraz oceniamy, ale jest ważnym elementem drużyny i jeszcze nie raz da nam powod do radości!
0
I Puyol na asystenta!
1
Tak ale odpowiednio zmotywowany zespół walczy cały, traci Alba odbiera Cou, Messi czy obojętnie kto, ale trzeba biegać. Nawet na Camp Nou liverpool wyglądał jakby było ich więcej ze trzech, u nas wielka pasywa i truchcik.
Zespół musi być trzymany twardo, a tu zero wpływu na zawodników, w kontekście np. Suareza, co mecz głupie dyskusję! kto ma to ukrócić? sędzia czerwoną kartką czy trener? zdjął by go w dwóch meczach przy pierwszej dyskusji w 15 minucie to zajął by się graniem, a tu luzik. 90 minut w trybie ultra-oszczędnym i bramka Messiego z rzutu wolnego i statystyki kwitną. Oglądam teraz Ajax, akcja za akcją pełna motywacja.
Ale nie martwmy się nowy trener to ogarnie! VeB
4
To nie tylko kwestia psychiki, to są profesjonaliści i realizują założenia taktyczne, działają zgodnie z określonym planem, a jak założenia są wypocinami prosto z dupy EV to motywacja jest taka sama.
Klopp, Mourinio, Simeone, Pep dają drużynie werwę do walki tym, że cały czas podpowiadają gestykulują, krzyczą, skaczą, jak trzeba to opie...lą itp.
A my na ławce mamy gościa z miną srającego kota, to jak mamy mieć wysokie morale!
2
natychmiast wyrzucić, zrobil z Barcelony kabaret, trzymanie go do konca byłoby aktem słabości klubu! zaczął od kompromitacji z realem po przez jedna szopkę z roma a teraz ciężko określić to co sie wczoraj wydarzyło!
0
mógł zrobić dużo, bardzo dużo, mógł odejść w tamtym roku.
brak taktyki, stylu chęci a za to odpowiada trener. Mamy od dwóch lat Messiego i wielki chaos. Ktoś to musi poukładać, a średnia wieku ma małe znaczenie!
2
Wracając z Anglii samolot będzie gdzieś nad krajem basków, jedyne rozsądne rozwiązanie to katapultować tam Valverde
0
no co Ty? w niedziele rozniosą Getafe 1-0 i Valverde znowu będzie super
0
Valverde wypier........ trenuj trampkarzy!