jacek905
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Luis gigant, bramki wyjątkowe, dużo walki i wiara w sukces!
3
Niezły, zdecydowany i szybki inter, który chce pograć i bijąca głową w mur Barcelona!
Conte
wielka przepaść...
Valverde!
0
Wszystkim zawodnikom przyda się teraz gimnastyka korekcyjna!
Sztab szkoleniowy to porażka!
13
Przypadek Dembele to chyba tylko kropla w morzu goryczy, bo Umtiti, Messi czy Luis też są podatni na kontuzję problemy mięśniowe Alby itp... Wnioski są proste ludzie odpowiedzialni za to, po prostu się nie sprawdzają, a pazerny zarząd wozi drużynę po całym świecie zamiast skupić się na sezonie przygotowawczym z prawdziwego zdarzenia!
12
To najlepszy wariant na środek pola, co prawda Busi notuje regres, ale to chyba schorzenie każdego zawodnika pod wodzą Ernesto. Po zmianie trenera kiedy drużynie odrosną jaja będzie to najlepszy środek na świecie, póki Busi będzie wyrabiał fizycznie!
0
Neymar, bujaj wora!
20
Mam nadzieję, że jak jutro wejdę na stronkę to przeczytam Valverde wykopany!
0
@Kamil070399 Upsss!
5
Automatycznie dodaje do ulubionych, wszystkie komentarze z dopiskiem ValverdeOut !!!
0
Nie ma to jak wyżyć się na słabszym! gollada...?
1
Wszedł S.Roberto z drużyny zeszło powietrze, i na flaku do mety!
1
Najlepszy skład w obecnej sytuacji, Busi kiedy ma przed sobą kreatywnych zawodników, sam zamienia się w magika, jak za starych dobrych czasów.
To nie znaczy, że rezygnuje z hasła ValverdeOut... ale dzisiaj jedziemy leszczy panowie!!!
0
Może w końcu zostanie zamknięty temat płaczącego neymara, Fati bardzo fajne spotkanie rozegrał. Popełnił z siedem błędów, ale wynikających z braku doświadczenia, więc w jego wieku jak najbardziej zrozumiałych. Wszystko idzie w dobrym kierunku, zamiast pakować ogromne pieniądze w niewypały transferowe mamy swoje perełki!
0
Fati, Fati..................... Neymar spier.......j !!!
0
@pilekpp http://www.drhtv.com.pl/drhtv-2.html jak na razie niezawodny!
0
@Robert1603 Marne szanse, ewentualną porażkę z nietoperkami potraktują jako brak optymalnego składu i nieobecność kluczowych zawodników, no i nasz trenerski beton będzie usprawiedliwiony!
3
Sprzedaż Malcoma, wielki błąd!
Kupno De Jonga, najlepszy ruch tego okienka!
Kupno Griezmana, średnio- za drogi, za przeciętny. W atletico i reprezentacji grali głównie na niego, tutaj będzie inaczej. Ratują go dobre powroty i walka z tyłu, mam nadzieje, że zmienię o nim zdanie!
Fiasko Neymara, dobrze, że nie przyszedł niech zgnije w psg, wątpię by zrezygnował z odszkodowania, i zobaczymy co naprawdę znaczy jego miłość do Barcy!
PS. zakaz wstępu na obiekty Barcy!
Pozostanie Valverde, niewybaczalne!
25
Valverde zaapelował do zawodników, a zawodnicy mają dwa tygodnie na rozpatrzenie jego prośby. Tu potrzebny jest Puyol, żeby co niektórych naprostować!
0
@Tomek54321 No właśnie to jest podstawowe zadanie trenera przed meczem, nasi profesjonaliści mentalnie nie istnieli z Romą i live, nie mówiąc o meczach z druzynami z dolnej półki. trener po to jest, żeby wstrząsnąć drużyną, tak by grali zawsze jakby każdy mecz byl finałem. Przykład Pep, Conte, Lucho, Simeone, Klopp czy Mourinio!
1
Zawodnicy byli tak zmotywowani jak ja w poniedziałek, idąc do pracy... byle do 15-stej. Valverde odejdź, wstydu oszczędź!
13
hasło ValverdeOut ciągle aktualne!
2
liczę na połówkę dla Ansu, a najbardziej liczę na fajne widowisko. Busi w bardziej ofensywnym ustawieniu wraca do swojej optymalnej nietuzinkowej gry. VeB
0
Jakby chcieli sprowadzić Neymara to by wzieli Felipe Luisa za friko, zarobili na Cilessenie, a drugi bramkarz za góra 5 mln. A w tym przypadku żebranie o neymara bez odpowiednich środków jest żenujące!
26
Oby Fati senior nie poszedł drogą Neymara seniora, bo zachłanność starego zniszczyła karierę młodego. A ta radość na boisku Ansu Fatiego, niech zaraża, bo każdy ma dość topornego footboolu Valverde. W końcu piłka tańczyła a nie umierała w locie. Oby tak dalej
2
La masia= radość gry w piłkę!
2
chyba 35 zł. za mecz na wyjeździe, jak w A klasie. Na więcej zdrajca nie zasługuję!
5
Trochę taki poeta z tego naszego Andersa kiedy przyjdzie pożegnać wszystkich jeszcze grających zawodników, będzie musial wydać tomik wierszy!
12
Tu nie chodzi o standardowy transfer, tylko o odkupienie win, które neymar poczynił haniebnym odejściem.
Barca chce takiej deklaracji, żeby poprawić wizerunek klubu więc neymar powinien się już dawno ukorzyć!
Nie zrobił tego do tej pory, więc szczera chęć jego powrotu jest wątpliwa!
Podsumowując: Niech buja wora! i najlepszego w nowym klubie i szczęśliwej realizacji nowych wyzwań
6
Doskonały tytuł, doskonały chociaż smutny artykuł. O wiele tańsze dla Barcy byłoby wyrzucenie Valverde niż wyrzucanie kasy na transfery. Bo przyjęło się, jak dzwoni Bartomeu to cena automatycznie o 40% wyższa!
0
Dobra wymienić Neymara za Grizmana i jedziemy!