jacek905
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gościa juz nie mogłem strawić, ale za kulturę duże brawa!
1
@MIloszewski210 Oczywista sprawa, ale sam fakt zmiany szkoleniowca powinien spowodować, że co niektórzy ruszą dupsko i będą chcieli coś udowodnić. gorzej nie bedzie, jak widziałem Valdka grzebiącego w trawie, to przypływ złości nie unikniony!
20
No to jazda Panie Setien, powodzenia! już nie mogę się doczekać meczu!
1
Nareszcie, nareszcie! Wiem, że nowy trener nie będzie miał łatwo i może nie być sukcesu. Ale na widok kucającego Valdka robiło się nie dobrze!
0
Grzesiu Lato tak się nie cykał z Benhakerem, tylko po meczu już chciał go wypierdzielić!
2
Jeśli Xavi przyjdzie, to Alenia będzie pluł sobie w brodę!
0
@ZuczekFCB1899 Barcelona to małe przestrzenie, klepka na ścianę i szybka decyzja o strzale. Grizman potrzebuje więcej miejsca i lubi poruszać się na skrzydłach. Jak na razie po pół roku Grizmana w Barcelonie, nie widać po nim radości gry, być może Leo patrzy na niego z góry, być może trzeba mu więcej czasu. Ale jak na razie większość jego minut to męczarnie.
Nie mamy nikogo kto potrafi się rozepchnąć, zastawić i powalczyć z przodu. Więc jeżeli o sile uderzenia ma decydować duet Alba-Messi, to jesteśmy w kiepskiej sytuacji, O ile ten duet nie raz zachwycał to zawsze w tym była rola Suareza, który zabierał ze sobą obrońców, tworząc miejsce Messiemu!
0
No to fatalna wiadomość, cztery miechy bez prawdziwego napastnika. Zmiana trenera i rewolucja może uratować ten klub w tym sezonie! W obecnej chwili nie mamy napastnika!
0
Ciekawe kto będzie zasuwał z przodu? bo raczej nie Messi, Grizly pracuje z tyłu i na bokach, Fati ma jeszcze czas i trzeba się cieszyć, że jest. Ale takiego ciężaru nie można na niego zrzucić. Więc na chwilę obecną nie mamy typowego napadziora! Szybki telefon do Perdo, niech wsiada w pierwszy samolot!
1
Dla Xaviego przyjdzie jeszcze czas. Teraz jest potrzebny trener który nie miał nic wspólnego z Barceloną. Ktoś kto rozbudzi żądze zwycięstw i potrząśnie zawodnikami, tak aby każdy znał swoje miejsce i zadania!
Każdy trener związany z Barcą lub La Liga to sztuczne podtrzymywanie wymierającej tiki-taki. Dla każdego z nas ten czas był piękny, ale pozwólmy już spokojnie umrzeć tiki-tace i szukajmy nowego życia dla tej drużyny!
2
nie ma to jak konsekwencja do samego końca! żenada, a wymiana Cillesena na Neto fifty-fifty to frajerstwo!
4
Suarez musi mieć, udział w każdej bramce! Jak nie asysta to po jego strzale dobitka!
0
Kiedy jedyny biegający piłkarz dostaje czerwoną kartkę to watro wyciągnąć wniosek, że przygotowanie fizyczne jest jednak ważne!
0
gol, asysta, wola walki, inteligencja i wystarczy!
1
zawodnik meczu dla Pistolero, jak najbardziej zasłużony, drugi raz z rzędu!
1
Xavi kiedyś mówił, że najlepszą obroną jest utrzymanie piłki, ale Valverde tego nie mówi...
0
Transfer Semedo tylko po uzgodnieniu z nowym trenerem, teraz to bez sensu. Nie wiadomo czy nowy trener będzie chciał cyrkować z S.Roberto na PO. Czy postawić na faktycznego piłkarza na tej pozycji.
3
Dzwoń panie Bartomeu jeszcze dzisiaj! Pedro to bardzo stabilny piłkarzy, wzmocniłby prawą flankę!
7
genialna statystyka Suareza 3 asysty i bramka!
12
A ten k... znowu o cierpieniach!!! Asceta się znalazł !
Wszelkie wygody piłki nożnej odrzucił... myślę tu o posiadaniu piłki, a jak się nie ma taktyki i pomysłu to się cierpi... Jakby jeszcze piłkarze byli wybiegani, to można byłoby podjąć walkę, ale przygotowanie fizyczne nie jest ważne! ValverdeOut!
0
@Syt400 chyba o tej jak wychodzili na drugą połowę, pięknie podpierali ściany w tunelu
2
Najwyraźniej tylko Messi bierze pod uwagę przygotowanie fizyczne, reszta statystów bierze wzór ze znakomitego wodza Ernesta. Prześcieradła były wszędzie głodne i nienasycone, a my możemy cieszyć się z dwóch punktów w ostatnich dwóch meczach, bo to rywale zasługiwali na zwycięstwa. ślamazarny środek pola, który ożywa tylko za sprawą wycofania się Messiego po piłkę. Rakitić, Roberto czy Vidal nie są godni nosić Xaviemu torby treningowej!
6
Też myślę że, strzeli przynajmniej jedną. Ale coś czuję, że może być więcej. No i firmowa ścianka z Messim jak najbardziej wskazana!
0
Szkoda, że tak długo trzeba czekać!!! bo wszystkie mecze będą ciekawe!
2
Sociedad udowodnił, że Barcelony nie należy się bać. A Barcelona mentalnie ten mecz przegrała, dlatego remis jest niestety sprawiedliwy!
0
@AxelF chodzi o charakter, grał słabo ale nogi nie odstawiał, a duch walki jest potrzebny
20
W pucharze króla nie chcę widzieć Messiego i spółki tylko tych młodych, walecznych i ambitnych chłopaków, może być pod przewodnictwem Vidala!!!
16
Suarez najlepsza ściana na świecie!!!!
No i młodzież mimo kilku błędów, bardzo fajnie
0
@Tomek54321 skupiam się na Barcelonie
1
Luis jest po prostu debeściakiem, top najpiękniejszych bramek w historii