jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze czasami się przekonać że ktoś jest na prawdę ch****wy.
0
brzmi jak Blue Cafe
6
Już wiedziałem, ze nie będziesz oglądał patrząc na Twój avatar :P
2
No to do boju Polacy ! Hymn odśpiewany, paciorek odmówiony, teraz tylko wygrana :)
0
Tak, prawego obrońcę.
0
Myślę, że u Enrique to słowo już nie istnieje.
0
Słowo spedrolić już się przyjęło w mojej rodzinie więc spokojnie :P
1
Chyba raczej jebniepilottemościanitto.
0
Oczywiście, że to drugie.
0
Bo jest bez formy. Poza tym, to że Mascherano na DM grał świetnie w Argentynie nie znaczy, że w Barcelonie tez będzie.
0
Daje mu odpocząć przed środą :P
3
Pedritto będzie dziś "Strzelitto" czy "Spierdzielitto"?
0
Serce mi się raduje na samą myśl, że od przyszłego sezonu będzie z nami w pierwszym składzie Halilovic :)
0
Oj wątpię. Nawet bardzo.
0
Mam nadzieję w środę zobaczyć ter Stegena
0
To że mamy w polu więcej bardzo kreatywnych graczy, którzy w takich meczach nie musza się skupiać tylko i wyłącznie na obronie.
0
Jak Busquetsa złapie kontuzja :P Chyba tylko wtedy.
0
W Udinese gra Danilo, wystraszyłem się, że to ten z FC Porto prawy obrońca, ale jednak nie.
Szlag by mnie trafił, że ściągneliśmy Douglasa zamiast niego. No ale swoją drogą pamiętam, że miał taką kosmiczną klauzulę odejścia, że Barcelona w życiu by jej nie zapłaciła :(
0
Gdyby Marysia wiedziała, że się przewróci to by się położyła.
0
Też się załamałem :P
0
Ale kurcze to jest piłka. To jest sport. A to, że mogliby grac inaczej nie jest żadnym argumentem.
0
A widziałeś go gdzieś indziej? ;)
0
Mundo trafiło ze składem! BRAVO!
0
No będzie na Polsacie :) o 20:15 się zaczyna. Albo 20.25 nie pamiętam.
0
To dobrze bo już 3-0 :P
1
Coś czuję, że dzisiaj w Krakowie będzie "Flying knives night" :))))
0
Co do artykułu, to fajnie, że autor zwrócił uwagę na to, że faktycznie Martino był mega przewidywalny jeśli chodzi o dobór składu. Mundo i Sport praktycznie cały czas trafiały z tymi jedenastkami ALE! Nie zapomnijmy, że dziennikarze teraz nie mają żadnego dostępu do treningów Barcy, a za kadencji Argentyńczyka... mieli. Tutaj jest ta drobna różnica. Ludzie z gazet widzieli, jakie ustawienie trenuje Barca to wszystko było jasne.
Aczkolwiek, zgadzam się całkowicie, że teraz, jeśli chodzi o wybór składu wygląda to zupełnie inaczej. Praca, praca, praca :)
0
rojadirecta.me tam szukaj.
A jak nie to meczyki.pl
0
co jak co, ale Leicester nie miało prawa wygrać. Menadżer musi trochę otrząsnąć chłopaków
0
Ten zespół to chyba tylko miliony lajków na fb.