1

Ależ okienko. Nonono. Ładnie :)

0

Jak jedni dadzą spokój to Ci drudzy się odwalą. Ktokolwiek by tutaj nie był tym pierwszym.

0

A moim zdaniem Legia się uwzięła sama na siebie. Nie dość, że ma głąbów w zarządzie którzy nie są wstanie dopełnić papierkowej roboty, to jeszcze kibiców, którzy załatwiają im dodatkowe kary. Chyba wszystkich biorą na litość.

1

Nie chciałbym się mądrzyć ale chyba zaraz dostaniesz bana.

1

Tymczasem Białoruś z Tadżykistanem 6-1. :D

0

Nie wypowiedział się ani słowem o Barcelonie ;P Nie mniej jednak brak kontrowersji cieszy :)

0

Polacy nie biorą jeńców na tych mistrzostwach.

0

Poza tym jeżeli masz pytanie dlaczego usunięto Ci posty to nie rozumiem czemu piszesz to w komentarzach a nie w dziale kontaktu z redakcją...

0

Myślę, że troszkę wyolbrzymiasz ten problem. Nie raz widziałem wiele wypowiedzi nieprzychylnych Barcelonie, które były napisane przez kibiców różnorakich drużyn, ale co zrobisz?
Jeżeli faktycznie post został usunięty to musiał być obraźliwy, wulgarny i napisany w mega nieprzyjemny sposób.
Wiesz, nie zabronisz dzieciom się wykrzyczeć, bo po prostu takie są czasy, poza tym nawet nie miałbyś takiej możliwości ani prawa. Przy klubach o takiej randze zawsze będzie roić się od hejterów, szczekarzy czy innych dzieci które celowo będą bić pianę, tylko po to żeby obrazić. Takie zachowania należy tępić. Bany mają uleczać, było już parę chorych przypadków, które już szczęście od Boga nie wypowiedzą się na tej stronie ani słowem.

0

no jestem ciekaw jak się będzie różnił futbol Pepa od futbolu Lucho

0

A nie czasem Puchar UEFA? ;)

0

Nie wydaje mi się żeby we wtorki leciały mecze. Zawsze były środy z ligą mistrzów.
We wtorek zawsze latałem do znajomego bo miał Nsport.

0

Pisałem głównie o dzieciarni która tutaj dominuje.

0

Wcześniej było pewne to, że obejrzysz dwa mecze, które będą narzucone przez TV. Czasaaami jakieś sondy się odbywały ale mega sporadycznie.
Teraz to wygląda z goła inaczej.

0

Wątpię. To pewnie działa identyczne jak ankieta na fcbarca.com. Liczą się głosy, a to czy dasz 1000 głosów ze swoich sprzętów to już ich raczej nie interere

0

wczoraj mieliśmy 40 % przewagi

1

Przecież leci. Nigdy wszystkie mecze nie leciały na dwójce ani jedynce...

0

Nono, 3/4 osób pisze, że skur****y z Realu głosują na Rome żebyśmy ne mogli Barcy oglądać. A gdy przyjdzie kolej gdzie Real będzie potrzebował głosów, to wszyscy z tej strony na hurra będą głosować na Malmo albo inna drużynę :P Śmiech na sali.

0

przecież my też mamy niemca, nawet na wybiegu

0

Widać było że oba zespoły się mega oszczędzały więc nie ma co mówić o rewanżu za Mundial... mimo że bardzo mnie cieszy wygrana Argentyny :)

0

A mogę wiedzieć dlaczego?

1

Zawodzi ten Pedro na całej linii. Przynajmniej Munir trochę doświadczenia nabierze zastepujac Spierdzielitto w składzie ;)

1

Może chodziło mu o wierzchowca a nie wieżowca ;P

7

Dojdzie Halilovic

0

To jest tak napisane jakby Neymar nie robił nic innego tylko rozdawał autografy. Niektórzy redaktorzy mają serio smutne życie.

0

Ja widziałem 6 mln cóż trzeba czekać na oficjalny komunikat diabłów za ile. No chyba że już jest

1

Chciałbym żeby miał taki ból głowy na każdej pozycji

1

Wypozyczylo za 6 mln z prawem pierwokupu.

0

Pomysł świetny. Ciekawe czy będą nagrywane chociaż fragmenty tego czy będzie się to odbywać może za "zamkniętymi drzwiami ".

1

No jasne a z Arsenalu odszedł przez bóle ślepej kiszki. Lada moment i Zubi się ujawni...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?