0

ta, to wtedy dowalą na kolejne 3 lata. :P

1

Trudno Ci nie przyznać racji. Najwidoczniej są równi i równiejsi.

0

O czas to sie bym nie martwił akurat, bo największy zapierdziel jest w ostatni dzień okienka. Trzeba obmyślić plan i działać. Innej opcji nie ma.
Notabene ten plan powinien być przemyślany już w czerwcu. Ale ewentualny transfer Douglasa pokazuje tylko, że coś zawodzi.

0

No to teraz nie wyobrażam sobie, żeby Cuadrado nie przyszedł.
Poniekąd nieźle, bo na starcie przyszłego sezonu zespół będzie zgrany.
Poniekąd do dupy, bo nie będzie można wzmocnić składu z którego odejdzie Xavi i Alves. Nie wyobrażam sobie żeby na prawej obronie grał Montoya cały następny sezon. Przecież to by była jakaś porażka.
Muszą kogoś ściągnąć. Nie ma innej opcji.
Najfajniej by było gdyby ściągnęli Reusa i Cuadrado ale to niestety nierealne.
W tej chwili jak Xavi już odejdzie (o ile odejdzie) na pomocy zostanie Iniesta, Rakitic, Sergio no i niby Mascherano. Kontuzja Rakitica albo Iniesty i będziemy już musieli łatać kimś z drużyny rezerw. Nie podoba mi sie to wszystko.

0

No czyli krótko mówiąc - zbroimy się :)

0

Z każdym dniem coraz bardziej liczę na to, że zobaczę gdzieś jakiegoś newsa o treści:
"Transfer Cuadrado kwestią godzin"

2

TAK! Bo Fabregas to Judasz.

0

Niech idzie do United. Wtedy ManU sobie odpuści Cuadrado ;)

0

Kurde chłopie, Barca nie rozegrała ani jednego meczu z jakimś przeciwnikiem na poziomie. Nie licząc Napoli, które też do najlepszych zespołów nie należy.
Szczerze to nie wiem czego się można spodziewać po silniejszych. Ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Wierzę w nich ;)

0

Bo Alexis to Alexis. A Fabregas to Fabregas :D
To tak w najmniejszym skrócie. :P

1

Athletic nie Atletico.

1

Fart low? Niski pierd? Xd

2

Kurde patrzę na skład Athleticu i nie mogę jakoś odzalowac Laporte'go. Ciekawe jak dziś zagra.

1

Przyjdzie Przyjdzie : )

0

A co mają pytania dziennikarzy do transferu zawodnika? O.o

0

Cały czas myślę co z tym Cuadrado. Niech to się już skończy...

0

Gdy Busquets jest w formie to nosem wciąga Mascherano. Taki jest właśnie cel Lucho. Nie ma nic lepszego jak rywalizacja w składzie.

0

łeeee, dopiero rozgrzewka a ja tu już w blokach startowych :P

0

Trudno się z Tobą nie zgodzić kolego :) Tym bardziej, że Suareza nie zobaczymy przez dwa miesiące.

4

Suarez pewno wejdzie za Rafinhę. A przynajmniej taką mam nadzieję. Zobaczyć Suareza, Messiego i Neymara na boisku razem to marzenie :)

0

Kurczę, na SkySports 3 leci jakiś koleś zamiast meczu. A tam mam najlepszą jakoś. Lipton.

0

Jesteś kochany. :P

1

A co to za trofeum. Już bardziej cieszy SPH

0

no tak to bym nie pytał :P Dawaj dawaj

0

zastanawiam się czy TV3 ma zamiar puścić dzisiaj w ogóle ten mecz. Ma ktoś jakiegoś aktywnego linka, w którym jest impreza na Camp Nou?
Bo w tej chwili widzę Cebulskiego i kataloński program "Uwaga"....

0

Wprawił trybuny w dziki aplauz i ryk

2

Wbrew wszystkiemu, jestem dzisiaj mega szczęśliwy. Aż łza się w oku kręciła gdy widziałem Rakitica, Suareza, ter Stegena, Bravo gdy wychodzili z tym uśmiechem na twarzy oklaskując kibiców. Coś wspaniałego. Jedna z najlepszych imprez w sezonie.
Sam uśmiech Luisa Enrique bardzo mnie ucieszył. Widać że wszyscy dosłownie parują optymizmem.

Najbardziej mnie rozbawiło gdy wbiegał Bravo, a Alves oklaskiwał i krzyczał "Brawo, brawo brawo" :D

1

już jest kolego, już jest :)

0

nie znam zupełnie hiszpańskiego. Ogranicza się on tylko do słów "por que" i "golgolgolgolgolgolgol" aczkolwiek z obecnego reportażu na TV3 o jabłkach podejrzewam, że na Hiszpanię ktoś nałożył embargo na jabłka ;D Ciekawe czy Rosja czy Polska czy Ukraina. Co na to Korwin?

1

Jeszcze nie znalazłem informacji. Jak tylko namierzę to od razu wstawię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?