0

Mundo jak zwykle na poziomie ;D

2

Twoja końcówka trochę nie pasuje do całego kontekstu z którym jestem skłonny się nawet zgodzić.

0

Po czym wnosisz?

0

Zależy pod jakim względem patrzysz. Suarez jest o wiele bardziej kreatywny niż Falcao. Kolumbijczyk to taki rasowy lis pola karnego :P

6

Nie. Myślę że raczej miał na myśli to, że Messi jest na tyle wszechstronnym piłkarzem że korzystne będzie danie mu wolnej ręki niż ograniczanie go jakimiś właśnie schematami.

0

Ale co to w ogóle za porównanie :P

2

No apropo, Neymara wypada już zdjąć z listy kontuzjowanych :)

0

O jezus tfu. Douglas jak Montoya :P Mistejk

0

Bartomeu powiedział przecież już dawno i później Zubizaretta to potwierdził. Fundusze nie grają roli, przeznaczą na transfery tyle pieniędzy ile będzie trzeba.

0

Najprędzej przyjdą obaj. Okno się na pewno nie skończy na samym Douglasie jeżeli od początku było założenie żeby ściągnąć Cuadrado a fundusze przecież są.

4

Zdjęcie mega urocze :) Taki Lucek. Lucuś

0

Reus mógłby u nas pełnić funkcję nawet klasycznej 10, fałszywej 9. Fajny transfer, uzupełnienie między pomocą i atakiem. Trzeba żyć marzeniami :P

2

Mecz jest jutro. Sam se zobacz

0

Przecież Bayern chyba uruchomił klauzule Reusa. Czy nie?

0

Montoya gra na podobnym poziomie podobno co Montoya

0

podaj źródło dobry człowieku

5

przecież Barca nie gra dzisiaj tylko jutro o 20:30

0

Reus za 27 milionów :D
Śmieszne pieniądze.

1

Takie rzeczy należy tylko i wyłącznie wyśmiewać. Z głupotą się nie walczy. Choć czasami wkurwienie sięga zenitu. Przepraszam wszytkich i redakcję za to przekleństwo, ale niestety niektóre zdania bez brzydkiego poniekąd zabarwienia po prostu nie mają odpowiedniego brzmienia. A tutaj należy nazwać rzecz po imieniu. NIektóre te durne teksty tych dzieciaków, czy "kibiców" Realu czy Barcelony po prostu błagają o pomstę do nieba i o wysłanie smsa o treści "pomagam".

0

kibic Barcelony - cule jak sam się określa ustawia sobie nick Madridista. Całkowicie normalne.

1

Sam Twój nick pokazuje że to Ty masz kompleksy.

9

Nie ma to jak kopiuj wklej z Kręcidła :P

0

podejrzewam że w identyczny sposób jak ustawiałeś. Jezu

0

Co jak co, ale taki talent się na pewno nie zmarnuje. To już nawet nie jest talent, ale fenomen... jak na taki wiek.

0

tak, ja sobie pozwoliłem napomknąć o tej trójce.

0

O to że Halilovic, Modric i Rakitic to Chorwaci.

0

Z tym że Modric to podobny magik do Ozila. Gdy Halilovic dojrzeje, Chorwacja będzie miała najlepszą pomoc na świecie. Hiszpania nie będzie nawet miała argumentów do dyskusji.

1

pierwszy już poleciał :P

1

Na trybunach chyba jest jakiś pogrzeb.

0

Temat z bananem był zajebisty.
W Deulofeu nie podoba mi się głównie sposób gry. Brak podań, sprint na bramkę, nieudane dryblingi, egoizm. Zupełnie tak jak ja bym grał w PESa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?