0

Może Barca nie chce płacić zmiennych? :P A ta kontuzja to tylko takie pierdzielenie kota w bambus?

0

Nie. Największa głupota jaką można zrobić. Chyba, że masz jakieś alternatywy.

2

Po to, że może kogoś to zainteresuje. Np mnie.

2

Ja myślę, że jemu coś odbiło po przybyciu do Barcy. Zaczął olewać treningi, odchodzi do Chelsea jak pare lat wcześniej dawał wszystkim prawo do zabicia go jeżeli taka sytuacja nastąpi, w reprezentacji olewał treningi a gdy del Bosque go wypieprzył z treningu to jeszcze miał jakieś "ale". W Barcelonie grał fajnie tylko do połowy sezonu, później już tak jakby mu się nie chciało.
Albo ma wielki żal o coś do Barcy i dlatego w taki sposób odpowiedział, aby dać do myślenia (nie powiedział przecież wprost, że tak), albo ma ze sobą jakiś problem. No albo go kręcą tylko i wyłącznie pieniążki, co też jest prawdopodobne.
Z jednej strony może to i lepiej, że odszedł. Rakitic co prawda nie jest tak świetny w ofensywie jak Cesc, ale w każdym meczu zostawia serce na boisku, a to jest rzecz, której nie da się nigdzie nabyć. Umiejętności mogą przyjść z czasem. W końcu jest jeszcze młody.

0

Orientuje się może ktoś kiedy dokładnie gra Suarez?

0

Villa stracił kompletnie formę, co pokazały jego mecze w Atletico. Pewnie już nie ten wiek. Napastnik to nie obrońca ani bramkarz. Fenomenem jest Zlatan. Chłop ma swoje lata, a nadal zdobywa jedne z najpiekniejszych bramek w Europie. Robiąc jednocześnie różnicę na boisku.

0

Po pierwsze do kogo to było? A po drugie najpierw to Ty się naucz znaczenia słowa "idiotyzm".

1

wpisz sobie w youtube alex song debut in Fc Barcelona. Tam będzie 2 minutowy filmik z jakąś po*****ą muzykuą. Przewiń na 57 sekundę.
Sorry, że sam nie wkleję linka ale jestem na telefonie :P

0

Oby

3

Oby tylko nie poszedł w ślady Songa :P Ten też debiutował na Santiago Bernabeu :P
Swoją drogą, nie zapomnę nigdy tego widoku jak Ozil odbił się od niego jak piłka kauczukowa od asfaltu :P

0

A nie miał on grać w Nowym Jorku? To samo Lampard?

1

Akurat mózgiem systemu Guardioli był śp. Tito

0

Przy obecnej formie Sergio wszystko przemawia za Mascherano. Fakt faktem jednak, że nawet piłkarze kompletnie bez formy na grad derbi się bardzo mobilizują i są w stanie zagrać świetne spotkanie.

0

Przy obecnej grze Busquetsa bałbym się postawić na niego w meczu z Realem. Nie wiem czy Mascherano nie byłby fajniejszą opcją jako dodatkowe zabezpieczenie z tyłu. Mathieu albo Bartra z Pique na obronie i przynajmniej nie byłoby źle z grą w powietrzu.

1

Ale na pewno nie na Barcelonę. Prędzej na Real albo Manchester.

0

no ,ja postawiłem 2-2 :P więc lypa. Ale dzisiejsze 0-4 Barcy mi przynajmniej wejdzie ;)))

1

dobrze pamiętasz :) ale tylko wg niektórych statystyk.

0

Zgłoszono.
Redakcjo bardzo bym prosił o bana dla tego usera, który żyje z obrażania innych i trollowania.

0

Nurkował i nie strzelił jednego karnego. Real wygrał w wielkim meczu 2-1 na trudnym terenie

0

Nawet jeśli, to bardzo szybko się zaaklimatyzował. Strach pomyśleć co będzie później :)

0

każdy by wolał

0

Ja bym jednak poczekał z takimi wnioskami do końca sezonu. Są bez formy, ale to nie oznacza, że jej nie odzyskają. Rakitić jest kreatywny (może nie jak Iniesta i Xavi) i jest walczakiem. Moim zdaniem to świetny transfer. I jeden gorszy mecz mojego zdania nie zmieni.

0

Generalnie jesteśmy w dupie jeżeli chodzi o ławkę rezerwowych. O ile z pomocą i obroną nie wygląda to źle, bo dochodzi Verma więc jest kilku dobrych zmienników, grających na równym poziomie. Natomiast w ataku to jest jakaś masakra. Wczoraj graliśmy w 10, bo jedyne co Pedro dawał dla zespołu to same straty, poza jednym nawet ładnym odbiorem. Gdy dojdzie Suarez, będzie trzeba się modlić aby nikt, z tego tercetu Messi, Neymar, Suarez nie doznał kontuzji, bo autentycznie nie ma ich kim zastąpić ! Nie wiadomo co się dzieje z Rafinhą, ale na fałszywej 9 i skrzydle kiepsko sobie radzi. Kwestia Pedro i Munira myślę, że już się rozwiązała dla Lucho. Są po prostu albo bez formy w przypadku tego pierwszego, albo w przypadku tego drugiego jest za wcześnie na grę w pierwszym zespole. Musimy kupić jakiegoś skrzydłowego na na prawdę dobrym poziomie. Teraz może część osób dojdzie do wniosku, że transfer Cuadrado byłby dobrym rozwiązaniem.
Trzeba się modlić żeby TAS/CAS skrócił sankcję o jedno okno. Już walić ten zakaz w trakcie zimowego okienka, ale gdybyśmy mogli w lato przeprowadzić transfery to byłoby genialnie. I teraz nie pieprzyć się w tańcu z cenami i targowaniem się. Żeby Zubi nie pieprzył daję Ci 5 milionów i kilkanaście jakichś dzikich klauzul. Tylko wyłożyć konkretną kasę na stół i spytać, albo sprzedajecie albo wychodzimy. Proste jak budowa młotka. Nie wiem kogo byliby w stanie ściągnąć. Liczyłbym na Reusa, ale wątpię żeby to wypaliło. Z Ardy Turana bym się cieszył, bo to walczak jakich mało.

1

Prawda jest taka, że nie zagraliśmy źle. To był... dobry mecz. PSG zagrało mecz życia, wszyscy wiedzieli, że będą mega zmotywowani. Teraz tylko pozostaje zrewanżować się na Camp Nou :) Wtedy juz na pewno wygramy.

2

Zupełnie nie zgadzam się z tym, że Neymar jest niewidozny. Bzdura.

0

Mam dziś nadzieję, że Alba potwierdzi swoją formę :)

1

Wolałbym Pique zamiast Masche, no ale niech będzie. Powodzenia!

0

Zagramy naprzeciw naszej przyszłej-niedoszłej obrony :) Ciekawe kto się pokaże z lepszej strony, Marquinhos czy Mathieu. Albo Luiz czy Mathieu :) Wydaje mi się jednak, że Francuz.

0

i przekonamy się, że ten transfer byłby niewypałem, a Mathieu był o wiele lepszym wyborem :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?