jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Właśnie dzięki temu, że Messi gra wszędzie czyli tam gdzie chce, na chwile obecną drużyna zyskuje wszystko.
0
Blatter już sie zastanawia kogo za to ukarać grzywną i sankcją na rok lub dwa okna transferowe.
1
Wie ktoś czy może jakas dobra dusza upubliczni meczyk na YT?
Fajnie by było jakby od 1 minuty zagrał Rafinha z Suarezem.
0
No żartujesz sobie xD Jakie mięcho ja pierdziele.
0
Kto to jest o.O ?
0
Wątpię. Nawet jeśli to ta filozofia siedzi już głęboko w szkółce. To nie jest tak że przyjdzie Nowy trener i wszyscy będą grali zupełnie inaczej. Trenera się wybiera pod filozofię gry. Jeżeli chcesz zmienić wszystko to potrzeba ładnych paru lat. Trzeba by zmienić Barcelonę od stóp do głów czego jestem przeciwnikiem.
0
Przecież od początku było wiadomo że Halilovic będzie grał w Barcelonie B pierwszy sezon. W drugim dojdzie do pierwszego składu, jeśli wszystko ładnie pójdzie.
A co ma być z Sandro? On i Munir, to piłkarze Barcy B, którzy mieli załatać dziurę na czas nieobecności Suareza.
0
Bez przesady
1
Na CN wszyscy są grzeczni ;)Ale czekaj jak to było? Trele morele Real to.... a nie, to nie my. Sorki. My jesteśmy w porządeczku :D
0
To samo gadanie było przed oknem transferowym. Przecież dobrze wiemy, że czyszczenie Barcy nie jest proste, a kupno zawodników w zamian o takiej charakterystyce jak Xavi czy Iniesta jest po prostu nie realne bo tacy gracze chyba nie istnieją. Oni byli i są niepowtarzalni.
I nie wierzę w to, żeby w najbliższym czasie, czy Samper, czy Halilovic (choć tu może jeszcze się zgodzę, ale nie w tej chwili) czy Roberto, są w stanie poprowadzić grę, wziąć na siebie odpowiedzialność i grać w taki a nie inny sposób. Najlepszy okres Barcelony umiera, wraz z biegiem czasu i wiekiem Generała czy Bladej Twarzy.
To, ze potrzeba świeżej krwi jest oczywiste, natomiast Barca postawiła sama sobie tak wysoką poprzeczkę, jezeli chodzi o każdy aspekt gry, że moim zdaniem powtórka z czasów Pepa, z najlepszych czasów Pepa, jest po prostu nierealna. Szczególnie w dzisiejszym futbolu, który bardzo mocno ewoluuje.
0
A ja Wam mówię, tak jak kiedyś wspominałem, Vermaelen jest nasza wunderwaffe przygotowaną przez Zubiego. To transfer na następny rok :D
Dojdzie Halilovic (Bogu dzięki), może Adama i Samper zależnie od tego jak się rozwiną, i transfery dokonane :D
A tak na serio nie ma co sie znowu napalać na odwołanie bądź skrócenie sankcji. Tak samo wszyscy się jarali, że kara Suareza będzie trwała miesiąc krócej i co? I nic!
Gdyby daj Boże skrócili nam sankcję tylko na jedno okienko (bo o odwołaniu na pewno nie ma mowy) to byłoby to jak skarb z nieba, powód do świętowania.
Ale... bądźmy dobrej myśli. W końcu nie mamy nic do stracenia.
0
"Z kolei w trybie standardowym wyrok zapadłby w przyszłym roku, co pozwoliłoby Katalończykom na przeprowadzenie transferów w najbliższym styczniowym okienku."
Yyyyy.... aha.
0
Najlepszy atak w historii dopiero się rozkręca :) Spokojnie. Nie od razu Rzym zbudowano.
7
Artykuł wydaje mi się trochę stronniczy.
Przecież wszyscy dobrze wiemy, że kibice na Camp Nou też niezbyt miło goszczą Real. Fakt faktem, że Mou dołożył swoje 5 groszy, a nawet 20, ale pisanie, że na CN są niewielkie grupki takich kibiców jest dość nie w porządku.
0
Pewnie dlatego że zagra Barcelona B
1
Pedro bardzo pasuje do ich filozofii
0
Pp cholerę wstawiasz to pod dwoma tematami?
0
Na początku sezonu praktycznie, stwierdzasz, że Lucho jest beznadziejny? To gratulacje stary. Wstrzymaj się z tą opinią do końca sezonu. Przegraliśmy z Realem i znowu zaczyna się gadanie, żeby wywalić trenera i najlepiej pół zarządu.
A co do drugiej wypowiedzi, Gdybyśmy nie sprzedali Alexisa nie byłoby Suareza. Gdyby Fabregas CHCIAŁ zostać to by został, nikt go stąd nie wyganiał.
1
Człowieku uspokój się. Wystarczy napisać, że wygrał zespół lepszy. Jeżeli Twoim zdaniem Lucho jest na tyle tępy, żeby zrobić w meczu GD coś pod publiczkę to przepraszam Cię ale chyba jesteś niepoważny...
2
Ronaldo jak zwykle w formie ;D scuba-diving, brameczka. Piłkarz sezonu xd. Bardzo mnie cieszy widok tyrajacego Suareza. Pique potwierdza brak formy. Moim zdaniem do zmiany za albe i Mathieu wróci na środek. Poza tym Gerard ma żółtą więc zmiana jest konieczna. Tym bardziej w takim spotkaniu.
2
Boże to już dziś. Mam takie nerwy, że aż mi się usmiech na twarzy pojawia ;D
Mam nadzieję, że wyrobię się do 18 na uczelni.
Miłego dnia wszystkim ;)
0
No bo wcześniej tej klauzuli nie było. Z resztą wysokości klauzuli nie narzuca klub tylko raczej agent piłkarza, żeby była jak najniższa (w przypadku gdy chce odejść). Stąd te 35 mln.
0
Zastanawiam się nad Rakiticem. Xavi da więcej w kreacji, z drugiej strony Rakitic to mega walczak. No zobaczymy
4
Rewelacja, dzięki za tego linka kolego.
6
Przesadzasz albo masz kompleksy na punkcie Ronaldo.
9
Podkreślenie, że jest w wybitnej formie jest zbyteczne? A podkreślanie 5214792185921 razy, że Messi jest w świetnej dyspozycji jest już ok?
2
"(...) jego forma fizyczna jest jedną wielką niewiadomą."
Dla NAS jest jedną wielką niewiadomą, dla Lucho z pewnością nie.
1
Barca tworzyła, tworzy i będzie tworzyć już zawsze historię. Ten klub wystarczająco już namieszał w każdej dziedzinie i politycznej, i sportowej i ekonomicznej, że nikt nigdy nie zapomni o Barcy.
Wspaniały klub ze wspaniałymi ludźmi ze wspaniałą i wzruszającą historią.
1
a ostatnie 25 minut jest w pierwszej połowie? xd
0
el Clasico żyje swoimi prawami. Tam nikt nigdy nie jest zmęczony.