jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bartra zaliczył asystę roku.
1
Parówka jest jadalna i podwawelska jest jadalna, po cholerę przepłacać jeżeli to i to można zjeść?
0
To jest jakaś masakra. Jeżeli Lucho nie ogarnie ich do końca rundy jesiennej to będzie trzeba się modlić o 3 miejsce w lidze. Później już może być za późno.
1
To co robi Alves to jest jakiś ku**a Meksyk.
0
Gotze to laluś. A Reus to Reus. Czyli... ?
2
Raz, dwa, trzy skład hejtujesz Ty...
0
Uspokój się.
Jak będzie Manita uznasz że Lucho jest wielki
4
Powróci jak zwykle wielki!
0
Dziwne kryteria
1
Dzisiaj Barca ma zagrać zmotywowana, pewna siebie, mają gryźć trawę, strzelać intensywnie niczym gestapo i być bezwzględna i bez skrupułów niczym Sonderkommando.
0
W Bayernie jest ciężko kogokolwiek gdzieś upchnąć.
0
Akurat on może wystrzelić w każdej chwili. Ma to swoje plusy i minusy oczywiście.
Gdy blada twarz jest w formie wszystko się układa.
0
ter Stegen na pewno zagra. Oby tylko nie dał ciała ;)
6
Z czego kojarzę, to w którymś wywiadzie powiedział, że nie chce przejść do Bayernu.
A w Barcelonie dla niego miejsce się znajdzie. Bez problemu.
0
A jaki profil na twitterze czcigodny wędrowcze?
5
Ale przecież nie gramy non stop 4-3-3. To jest tylko na rozpisce.
To się cały czas zmienia w trakcie spotkania, przechodzi w 4-2-3-1 albo w 3-5-2 albo 3-3-4. Nie ma reguły.
0
Czy jakiś WC Samarytanin byłby w stanie mi podać stronkę, gdzie najszybciej pojawiają się oficjalne składy?
0
Najważniejsze to szybko strzelić bramkę albo ją stracić. Przynajmniej mecz się otworzy. Tak to obawiam się klepania w kółko bez sensu.
2
Głupie głupoty piszesz.
1
A ja liczę na takie coś.
Ter Stegen, Montoya, Bartra, Pique, Alba, Mache, Rakitic, Xavi, Ney, Messi, Suarez
0
Jak nie to poproszę Janusza żeby wytłumaczył.
0
Nie nie ;) umowilem sie tam z facetem na przejazd do mojego rodzinnego miasta Łodzi. Obecnie wracam z Rybnika i siedzę w busie. Dzieki serdeczne
0
Dzięki kolego serdeczne. Bałem się ze więcej.
Z mapy nie skorzystam bo coś pieprzy mi się ostatnio ta aplikacja po aktualizacji i nie chce się ładować.
4
Czy Wy serio Nie widzicie tego ze w przedniej linii nie ma reguły kto gdzie gra? Co z tego ze na rozpisce Suarez jest na skrzydle skoro i tak gra wszedzie? Co z tego ze Messi jest na 9 jeżeli gra wszedzie? Gdyby grali takim schematem ze Suarez tylko ja skrzydle Messi tylko na 9 to by to wyglądało zenujaco biorąc pod uwagę rozwiązania taktyczne Lucho.
0
Czy jakaś dobra dusza z Katowic może mi powiedzieć jak dojść pod spodek z dworca PKP?
2
Jeśli Bartomeu na zdjęciu się uśmiecha to wiedz, że źle sie dzieje.
1
Nie ma opcji żeby teraz Xavi odszedł. Nawet jeśli nie gra wiele, to jako zmiennik jest w stanie bardzo wiele wnieść... Więcej niżeli Roberto z pewnością.
0
Powoli kojarzy mi się to z naszym rządem. Wszyscy wmawiają, że jest dobrze a dobrze nie jest. I podobnie jak u nas, trzeba odsunąć tego pana jak najprędzej od tego "korytka".
3
Skup się chłopczyku na sobie, bo z czego widzę to masz jeszcze sianko zamiast mózgu (wnioskuję po Twoich wypowiedziach). Jak dorośniesz i spoważniejesz będzie Ci wstyd za pisanie takich rzeczy. Nie pozdrawiam.
1
kibicami na pewno nie sa