5

Bartra zaliczył asystę roku.

1

Parówka jest jadalna i podwawelska jest jadalna, po cholerę przepłacać jeżeli to i to można zjeść?

0

To jest jakaś masakra. Jeżeli Lucho nie ogarnie ich do końca rundy jesiennej to będzie trzeba się modlić o 3 miejsce w lidze. Później już może być za późno.

1

To co robi Alves to jest jakiś ku**a Meksyk.

0

Gotze to laluś. A Reus to Reus. Czyli... ?

2

Raz, dwa, trzy skład hejtujesz Ty...

0

Uspokój się.
Jak będzie Manita uznasz że Lucho jest wielki

4

Powróci jak zwykle wielki!

0

Dziwne kryteria

1

Dzisiaj Barca ma zagrać zmotywowana, pewna siebie, mają gryźć trawę, strzelać intensywnie niczym gestapo i być bezwzględna i bez skrupułów niczym Sonderkommando.

0

W Bayernie jest ciężko kogokolwiek gdzieś upchnąć.

0

Akurat on może wystrzelić w każdej chwili. Ma to swoje plusy i minusy oczywiście.
Gdy blada twarz jest w formie wszystko się układa.

0

ter Stegen na pewno zagra. Oby tylko nie dał ciała ;)

6

Z czego kojarzę, to w którymś wywiadzie powiedział, że nie chce przejść do Bayernu.
A w Barcelonie dla niego miejsce się znajdzie. Bez problemu.

0

A jaki profil na twitterze czcigodny wędrowcze?

5

Ale przecież nie gramy non stop 4-3-3. To jest tylko na rozpisce.
To się cały czas zmienia w trakcie spotkania, przechodzi w 4-2-3-1 albo w 3-5-2 albo 3-3-4. Nie ma reguły.

0

Czy jakiś WC Samarytanin byłby w stanie mi podać stronkę, gdzie najszybciej pojawiają się oficjalne składy?

0

Najważniejsze to szybko strzelić bramkę albo ją stracić. Przynajmniej mecz się otworzy. Tak to obawiam się klepania w kółko bez sensu.

2

Głupie głupoty piszesz.

1

A ja liczę na takie coś.
Ter Stegen, Montoya, Bartra, Pique, Alba, Mache, Rakitic, Xavi, Ney, Messi, Suarez

0

Jak nie to poproszę Janusza żeby wytłumaczył.

0

Nie nie ;) umowilem sie tam z facetem na przejazd do mojego rodzinnego miasta Łodzi. Obecnie wracam z Rybnika i siedzę w busie. Dzieki serdeczne

0

Dzięki kolego serdeczne. Bałem się ze więcej.
Z mapy nie skorzystam bo coś pieprzy mi się ostatnio ta aplikacja po aktualizacji i nie chce się ładować.

4

Czy Wy serio Nie widzicie tego ze w przedniej linii nie ma reguły kto gdzie gra? Co z tego ze na rozpisce Suarez jest na skrzydle skoro i tak gra wszedzie? Co z tego ze Messi jest na 9 jeżeli gra wszedzie? Gdyby grali takim schematem ze Suarez tylko ja skrzydle Messi tylko na 9 to by to wyglądało zenujaco biorąc pod uwagę rozwiązania taktyczne Lucho.

0

Czy jakaś dobra dusza z Katowic może mi powiedzieć jak dojść pod spodek z dworca PKP?

2

Jeśli Bartomeu na zdjęciu się uśmiecha to wiedz, że źle sie dzieje.

1

Nie ma opcji żeby teraz Xavi odszedł. Nawet jeśli nie gra wiele, to jako zmiennik jest w stanie bardzo wiele wnieść... Więcej niżeli Roberto z pewnością.

0

Powoli kojarzy mi się to z naszym rządem. Wszyscy wmawiają, że jest dobrze a dobrze nie jest. I podobnie jak u nas, trzeba odsunąć tego pana jak najprędzej od tego "korytka".

3

Skup się chłopczyku na sobie, bo z czego widzę to masz jeszcze sianko zamiast mózgu (wnioskuję po Twoich wypowiedziach). Jak dorośniesz i spoważniejesz będzie Ci wstyd za pisanie takich rzeczy. Nie pozdrawiam.

1

kibicami na pewno nie sa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?