jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a ostatnie 25 minut jest w pierwszej połowie? xd
0
el Clasico żyje swoimi prawami. Tam nikt nigdy nie jest zmęczony.
0
Przecież nikt nie ma wglądu to treningów Barcelony w przeciwieństwie do czasów Martino. Teraz media jedynie pojawiają się na treningu ogólnym.
0
Z ciekawości, nazwa mnie zainteresowała. Ja tam swoje zwykłem nazywać "zobaczymy" "próba 1" "próba 2" etc xd
0
Remis niczego nigdy nie wyjasnia ;P Szczególnie w el Clasico. Nie mogę się doczekać aż jedna strona w końcu zamilknie... choć z drugiej strony zaczną się usprawiedliwienia. Wiesz o co chodzi, zły stan murawy, sędziowie, terminarz, pyłki (bo alergia), pogoda, złe buty, źli kibice no i oczywiście wiatr .
0
Ja pierdykam, z nerwów aż mnie strzyka w żołądku od rana. Cóż to będą za emocje ! Znowu będę skakał po pokoju jak głupek w trakcie meczu :P
2
co to to nie. W tym meczu na pewno nie padnie remis ;) Nienawidzę remisów.
0
Ściągasz gotowe taktyki? xd
0
Musi zagrać od początku. Nie wraca po kontuzji, żeby go dwa miesiące do składu powoli wprowadzać. W końcu po coś były te mecze towarzyskie z Barcą B nieprawdaż? Swoją drogą nie znam ani jednego wyniku tych meczy.
0
Krótko i na temat bez zbędnych pierdół. Tak trzymać ;)
0
Wolski Madridista więc Mielcarski pewno Barcelonismo. Cholera wie, nazwiska nie kojarzę, pewnie jedynie po głosie. Chyba, że chodzi o tego polskiego napastnika xd
0
Nie wiem za bardzo gdzie tutaj widać płacz. Grymas na twarzy owszem, nie dziwota z resztą.
0
Taka gmina panie. ...
0
Mam pytanie do redakcji czy jest możliwość przełożenia meczu o godzinę? Bo do 18.15 mam ćwiczenia na studiach ;(((((
0
Jak to możliwe ze Neymar i Sandro mają taką samą ocenę?
0
el Clasico żyje swoimi prawami ;) Tam piłkarze bez formy są w stanie zagrać mecz sezonu więc ja bym raczej nikogo nie skreślał. Szczególnie Busquetsa, który w kreowaniu gry gdy jest w formie jest po prostu genialny. Mascherano natomiast da większy spokój w defensywie, ale przecież zależy nam na utrzymywaniu się przy piłce. Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie Mascherano w obronie, a Sergio dać na DM jednak.
1
Messi postawił tak wysoko poprzeczkę, że jeden gorszy sezon, który jednocześnie byłby spełnieniem marzeń nie jednego piłkarza jest odbierany jako klęska i porażka Leo...
0
Sekretna broń i piszą o niej w gazecie ta? Ah ten Sport ;)
0
Usprawiedliwienia zawsze będą. Ale już po prostu nie mogę czytać o tych ogórkach, naleśnikach itp...
0
Nie moge się doczekać aż w końcu w sobotę jedna ze stron chociaż zamilknie....
1
Swoja drogą bardzo bym chciał w Barcelonie zobaczyć Danilo.
9
Nie wiedziałem, że wartość rynkowa Montoyi to 12 milionów. wow.
Sam temat brzmi a la "Martin Montoya chce porozmawiać" rodem z Football Managera xd
0
Ja z porównaniem tych zawodników wstrzymam się jeszcze. Nie wiadomo jak się zaprezentuje Suarez ;)
0
Myślę, że każdy cule o tym zapamięta do końca zycia xd
0
Tylko oby nie było jak z Alexisem. Ten też chciał tylko do Barcy...
0
Chciałbym jeszcze raz Mascherano na DP zobaczyć. Albo on albo Samper.
6
Noooo. Chyyyyyyba maaaaaasz raaaacjeeeee
0
Douglas ma kontuzje
0
Wyobraź sobie, że nie jestem nieudacznikiem a narzekam, nie na wszystko i nie na wszystkich ale na znaczną część, bo mam swoje powody i nie pozwalam sobie na te felerne i nieuczciwe zagrywki PO. Obietnic nie spełniają w najmniejszym stopniu, a wprowadzają rzeczy o których Polacy nie mają prawa nawet zadecydować. Demokracja to PONIEKĄD rządy głupców. Głosy dwóch meneli spod budki z piwem są więcej warte jak profesora zwyczajnego. Smiech na sali. Poza tym nasza gospodarka już jest rujnowana przez UE.
0
Sam nie rozumiem do końca fenomenu stwierdzenia gimbus. Kiedyś to były autobusy które woziły gimnazjalistów do szkół, teraz to określa jak wnioskuję jakieś głupie, puste, zapatrzone w siebie 13-15 letnie dziecko z chorym umysłem i cholera wie czym jeszcze.