1

Musisz być bardzo cierpliwy :D

0

wlasnie mialem to napisac xd

2

Takie samo gadanie było o Atletico.

0

A co ma Lucho do Douglasa? Przecież to fikołki zarządu a nie Luisa Enrique

13

Jak można zapomnieć o El Clasico wygrywając z Celta?

0

Nie przesadzasz? Zdecydowanie przesadzasz.
Nie bądź taki czepliwy i ponury, bo nie o to chodzi w życiu.
Nikt nie kpi, ani nie lamentuje. A teksty z trypletem mnie bawią, innych bawią, Ciebie i innych nie bawią, trudno. To jest taki sam żart jak ten, że w okolicach Łodzi jest trójmieście - Brzeziny, Koluszki i Andrespol.
Wrzuć na luz.

71

Całe szczęście, że odpusciliśmy sobie mecz z Realem i byliśmy wypoczęci na Superpuchar. Brawo chłopaki! jak dla mnie sezon jest już kompletny.

0

Pedro tez zszedl

0

1-0. Let's cook.

0

No tak i pieniądze z kosmosu xd

1

Wątpie. Należy się tym pachołom w zarządzie kop w dupę. Ludzie może w końcu oprzytomnieją.

2

Kasa kasa kasa ;) i lewe układy

4

Światowa marka perfumerii.

0

City chyba zaczyna iść w ślady diabelskich sąsiadów.

3

Pique jest najlepszy. Zaraz po Pedro.

5

Nie porywa mnie ten mecz. Nudny jak Szumlewicz.

0

0

co dostaje?

0

Jeszcze nie koniec :) Spokojnie :D Chociaż trzymam kciuki :P

0

No i dzisiaj jest pressing, a nie jakieś tam truchtanie.

0

kogo niby skserowałem? o.O

1

Cóż żeś Montoyo Luisowi zrobił, że ten Ci nóż w plecy wpier***ił?

0

tv3

0

Montoya jest tajną bronią na Puchar Króla

3

Jak widzę napis "Pedro" odczuwam wrzód na dwunastnicy.

0

Nie, Pepe raczej wystąpi w filmie naukowym "Brakujące ogniwo Teorii Darwina".

1

A sorry !
Zwracam honor. Skutki otwierania 59732748141 kart z artykułami fcbarca.com xd

1

Jutro na National Geographic Ronaldo będzie z widzami nurkował po rafie koralowej

0

Ale jesteście dowciapni. Kolega się spytał a Wy trollujecie.
Na TV3 albo TVP ABC. :P
A tak na poważnie to pozostaje Ci transmisja online. rojadirecta oslt.

0

Widziałeś listę powołanych? Nie ma Neymara, Messiego, bravo, Iniesty... czytaj newsy kolego/koleżanko. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?