jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba na ćwierćfinały.
1
Ironia, mam nadzieje, że wiesz xD
0
W zadnym wypadku, po prostu to pokazuje jaki los jest przewrotny.
1
Patrzac na ten sezon to prędzej Real xD.
0
To napisz, że po wygrana a nie po złoto xD
5
Jakie złoto xD
0
Nic nie trzeba sobie dopowiadac, solidny zmiennik wiec na 90% chce odejsc do zespolu w ktorym będzie gral regularnie.
0
Mecz Realu a skoki tylko naszych zawodników.
1
Nie rozumiesz, że zawodnik moze o to poprosic? Normalne zachowanie jeśli chce odejść.
0
Bo to nie jest typ zawodnika ktory będzie narzekal publicznie. Oby jak najwięcej takich.
0
Nie decyduje tylko pisze prawdę. Ten gość byl narkomanem, jak widac starą zajawke zamienil na góry. Jak chcesz pogadac o moich osiągnięciach to zapraszam na PW bo mam sie czym pochwalić ;)
0
W takim razie oklaskiwali a nie skandowali "Messi".
1
Komentarz usunięty
0
Smiesznie sie czyta takie komentarze xD
6
Milo wrócić do takich komentarzy i sie pośmiać xD
1
Równie prawdopodobne co twoja wersja.
1
Żadna bzdura, to bardzo możliwe.
3
Taka kobieta to rozkapryszona księżniczka, bycie w związku z taka kobietą to katorga.
1
Jeśli nie potrafisz uszanować zdania kobiety to świadczy to tylko o tobie. To, że trafiasz na takie które lubią być proszone i przekonywane to nie moja wina moj drogi.
1
"wszystkie" jak dobrze jest generalizować.
0
Nie to znaczy nie i to by było na tyle.
4
To jest samobójca a ty uważasz, że ma "wielkie jaja"? To nie są hejty tylko prawda niestety. Gość się chwali, że używał nieatestowanych lin, bo taniej. Zwykly samobójca.
5
No tak, bo żeby wypowiadać się na jakiś temat to trzeba być ekspertem w tej dziedzinie. Przygotowanie było tragiczne no wle co oczekiwac od bylego narkomana.
0
Niestety? Valencia ma do nas mniejszą stratę niż Real.
0
Dla Ligi niemieckiej utrata takiego zawodnika byla by dużą stratą. Praktycznie tak dziala niemiecka liga, najlepsi i tak na koncu idą do Bayernu.
1
Nigdzie nie byl na tyle długo by go dostac.
0
Źródło?
1
W tym wypadku to samobójcy. Ci ludzie mają chorą potrzebę adrenaliny.
0
Psy nie są mądre, nie przeszły testu lustra a ich samoswiadomosc jest mocno podważana. Przywiązać się mozna do każdego innego zwierzęcia.
3
Zaczyna sie stawianie psa na piedestał. Zwierzę jak każde inne a płaczu co nie miara. Nie darzył sympatią a i tak bedzie miło wspominał. Ludzie zapominają, że zwierzę to zwierzę.