0

Chyba na ćwierćfinały.

1

Ironia, mam nadzieje, że wiesz xD

0

W zadnym wypadku, po prostu to pokazuje jaki los jest przewrotny.

1

Patrzac na ten sezon to prędzej Real xD.

0

To napisz, że po wygrana a nie po złoto xD

5

Jakie złoto xD

0

Nic nie trzeba sobie dopowiadac, solidny zmiennik wiec na 90% chce odejsc do zespolu w ktorym będzie gral regularnie.

0

Mecz Realu a skoki tylko naszych zawodników.

1

Nie rozumiesz, że zawodnik moze o to poprosic? Normalne zachowanie jeśli chce odejść.

0

Bo to nie jest typ zawodnika ktory będzie narzekal publicznie. Oby jak najwięcej takich.

0

Nie decyduje tylko pisze prawdę. Ten gość byl narkomanem, jak widac starą zajawke zamienil na góry. Jak chcesz pogadac o moich osiągnięciach to zapraszam na PW bo mam sie czym pochwalić ;)

0

W takim razie oklaskiwali a nie skandowali "Messi".

1

Komentarz usunięty

0

Smiesznie sie czyta takie komentarze xD

6

Milo wrócić do takich komentarzy i sie pośmiać xD

1

Równie prawdopodobne co twoja wersja.

1

Żadna bzdura, to bardzo możliwe.

3

Taka kobieta to rozkapryszona księżniczka, bycie w związku z taka kobietą to katorga.

1

Jeśli nie potrafisz uszanować zdania kobiety to świadczy to tylko o tobie. To, że trafiasz na takie które lubią być proszone i przekonywane to nie moja wina moj drogi.

1

"wszystkie" jak dobrze jest generalizować.

0

Nie to znaczy nie i to by było na tyle.

4

To jest samobójca a ty uważasz, że ma "wielkie jaja"? To nie są hejty tylko prawda niestety. Gość się chwali, że używał nieatestowanych lin, bo taniej. Zwykly samobójca.

5

No tak, bo żeby wypowiadać się na jakiś temat to trzeba być ekspertem w tej dziedzinie. Przygotowanie było tragiczne no wle co oczekiwac od bylego narkomana.

0

Niestety? Valencia ma do nas mniejszą stratę niż Real.

0

Dla Ligi niemieckiej utrata takiego zawodnika byla by dużą stratą. Praktycznie tak dziala niemiecka liga, najlepsi i tak na koncu idą do Bayernu.

1

Nigdzie nie byl na tyle długo by go dostac.

0

Źródło?

1

W tym wypadku to samobójcy. Ci ludzie mają chorą potrzebę adrenaliny.

0

Psy nie są mądre, nie przeszły testu lustra a ich samoswiadomosc jest mocno podważana. Przywiązać się mozna do każdego innego zwierzęcia.

3

Zaczyna sie stawianie psa na piedestał. Zwierzę jak każde inne a płaczu co nie miara. Nie darzył sympatią a i tak bedzie miło wspominał. Ludzie zapominają, że zwierzę to zwierzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?