0

Nie ma papierka to nie ma rodziny XD Skad ty sie urwałes.

1

Wejscie Messiego duzo nie zmieniło po prostu to byla pilka wodna.

0

Bo i tak radzi sobie lepiej od innych. Nadrabia innymi cechami, ale niestety w rozegraniu jest cieniutki i powinien byc rezerwowym. Teraz raczej tak bedzie z Coutinho i Rakiticiem w formie

0

To mozna uważać inaczej? Paulinho nadaje sie tylko na rezerwowego. Gole niczego nie zmieniają.

0

To nic tylko sprzedac nam go pozostaje. W lecie póki cena sie trzyma.

0

Ameryki nie odkryl, on coś daje jak wejdzie z lawki. Nigdy od początku, statystyki go bronią ale w każdym meczu nie bedzie bramek pakował.

2

Gdzie masz te komentarze?

2

Nie ma potrzeby.

0

Mnie dobija brak umiejętności przeczytania kilku informacji.

1

La Rambla przeciez juz wydała wyrok, że Cou znowu na prawej :/

15

"wieżę"? Popraw prosze. Przecież to jest błąd na poziomie szkoly podstawowej...

0

Suso juz gral w Lfc.

0

Bez cienia wątpliwości Lewandowski.

0

Paryżanie beda kontrolowac mecz? Nie sądze, jeśli zagrają z kontry tak jak pierwszy mecz z Bayernem zakończonym wynikiem 3-0 to z Realu duzo nie zostanie.

0

Nie chodzi mi o Ciebie tylko o tego niżej, to chyba nie ironia.

1

I oceniasz to na dwóch zdjeciach wyrwanych z kontekst. Gratuluję inteligencji.

0

Latwo powiedzieć trudniej zrobic :D

0

Mowimy o obecnym sezonie. James w żadnym wypadku nie jest o poziom lepszy od Isco. Ogladam praktycznie kazdy mecz Bayernu i James wyglada tam blado a statystyki tego nie zmienią. To Isco w fornie jest zawodnikiem o klasy niższym. James to gosc który potrafi rozegrac dobre mistrzostwa po to, żeby potem grac chłam.

0

Myslalem, że chociaż twoje bzdury maja jakies przełożenie na rzeczywistość.

A wychodzi na to, że Isco ma równie dobre staty co James w lepszej lidze niz niemieckiej.

1

Isco 5 goli i 4 asysty
James 4 gole 6 asyst w gorszej lidze
Jeszcze jakbyś prawde pisal.

0

Nie jest ofensywnym tylko pewnie defensywnym. Oj chlopie...

2

Idąc tym tokiem myślenia to James>Iniesta.

4

Nie fanów a sezonowców.

0

James poziom wyzej od Isco, o moj Boże...

0

Swietny wynik, mamy drużynę.

15

Komenatator wykrakał.

1

Utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, że masz problemy psychicznie. Cieszyc sie z czyjegos nieszczęścia. "guwno" sie znam? Ok, niech bedzie w twojej glowie, że tylko Polaków krzywdzą, najlepszy naród wybrany. Syndrom oblężonej twierdzy mocno.

2

Jestes psychicznie chory, cieszy Cie, że ktos skacze w tragicznych warunkach. 15 lat misiek to ty po ziemi chodzisz wnioskując po twoich wypowiedziach. Wystarczy oglądać konkursy niekoniecznie czolowka, kazdy traci przez warunki.

0

Ależ ja o tym wiem. Po prostu niektórzy zachowują jak tak jakby tylko Polacy tracili.

0

Podoba Ci się, że puscili Niemca w tragicznych warunkach? Jesteś psychicznie chory?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?