jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma papierka to nie ma rodziny XD Skad ty sie urwałes.
1
Wejscie Messiego duzo nie zmieniło po prostu to byla pilka wodna.
0
Bo i tak radzi sobie lepiej od innych. Nadrabia innymi cechami, ale niestety w rozegraniu jest cieniutki i powinien byc rezerwowym. Teraz raczej tak bedzie z Coutinho i Rakiticiem w formie
0
To mozna uważać inaczej? Paulinho nadaje sie tylko na rezerwowego. Gole niczego nie zmieniają.
0
To nic tylko sprzedac nam go pozostaje. W lecie póki cena sie trzyma.
0
Ameryki nie odkryl, on coś daje jak wejdzie z lawki. Nigdy od początku, statystyki go bronią ale w każdym meczu nie bedzie bramek pakował.
2
Gdzie masz te komentarze?
2
Nie ma potrzeby.
0
Mnie dobija brak umiejętności przeczytania kilku informacji.
1
La Rambla przeciez juz wydała wyrok, że Cou znowu na prawej :/
15
"wieżę"? Popraw prosze. Przecież to jest błąd na poziomie szkoly podstawowej...
0
Suso juz gral w Lfc.
0
Bez cienia wątpliwości Lewandowski.
0
Paryżanie beda kontrolowac mecz? Nie sądze, jeśli zagrają z kontry tak jak pierwszy mecz z Bayernem zakończonym wynikiem 3-0 to z Realu duzo nie zostanie.
0
Nie chodzi mi o Ciebie tylko o tego niżej, to chyba nie ironia.
1
I oceniasz to na dwóch zdjeciach wyrwanych z kontekst. Gratuluję inteligencji.
0
Latwo powiedzieć trudniej zrobic :D
0
Mowimy o obecnym sezonie. James w żadnym wypadku nie jest o poziom lepszy od Isco. Ogladam praktycznie kazdy mecz Bayernu i James wyglada tam blado a statystyki tego nie zmienią. To Isco w fornie jest zawodnikiem o klasy niższym. James to gosc który potrafi rozegrac dobre mistrzostwa po to, żeby potem grac chłam.
0
Myslalem, że chociaż twoje bzdury maja jakies przełożenie na rzeczywistość.
A wychodzi na to, że Isco ma równie dobre staty co James w lepszej lidze niz niemieckiej.
1
Isco 5 goli i 4 asysty
James 4 gole 6 asyst w gorszej lidze
Jeszcze jakbyś prawde pisal.
0
Nie jest ofensywnym tylko pewnie defensywnym. Oj chlopie...
2
Idąc tym tokiem myślenia to James>Iniesta.
4
Nie fanów a sezonowców.
0
James poziom wyzej od Isco, o moj Boże...
0
Swietny wynik, mamy drużynę.
15
Komenatator wykrakał.
1
Utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, że masz problemy psychicznie. Cieszyc sie z czyjegos nieszczęścia. "guwno" sie znam? Ok, niech bedzie w twojej glowie, że tylko Polaków krzywdzą, najlepszy naród wybrany. Syndrom oblężonej twierdzy mocno.
2
Jestes psychicznie chory, cieszy Cie, że ktos skacze w tragicznych warunkach. 15 lat misiek to ty po ziemi chodzisz wnioskując po twoich wypowiedziach. Wystarczy oglądać konkursy niekoniecznie czolowka, kazdy traci przez warunki.
0
Ależ ja o tym wiem. Po prostu niektórzy zachowują jak tak jakby tylko Polacy tracili.
0
Podoba Ci się, że puscili Niemca w tragicznych warunkach? Jesteś psychicznie chory?