3

W dwumeczu duzo do niespodzianki nie trzeba, głupio stracona bramka u siebie i mozna odpasc przez bramki wyjazdowe. Nie porownuj angielskich klubow do Barcy Realu czy Bayernu...
Smieszne jest tez przyznawanie lm w grudniu.

1

W dwumeczu z lepszym zespolem wszystko moze sie zdarzyć to nie bedzie żadna niespodzianka.

0

O to trzeba mieć pretensje do ludzi ktorzy w swych poglądach ocierają się o radykalizm. Czranoskorzy nauczyli sie juz to wykorzystywac to inna sprawa.

7

Spokojnie nic sie nie zmieniło. I nie zapowiada się na zmiane. Media juz chyba co roku pierdnął coś na ten temat i taki fake news idzie w ruch.

0

To jak znalazles "gdzies" na facebooku to sie doinformuj a nie puszczaj fake newsa łaskawie.

0

O lenistwie Afrykanczykow nie pisz bo to jest fakt.

0

Nie wpychaj mi do ust slow których nie wypowiedzialem. Co to za ujma bycia bialym bylo odpowiedzia do razismu skierownlanego na bialego czlowieka. Analogicznie jest z osobą czarnoskorą. Po prostu wiecej Czarnych ma problem ze swoim kolorem skory i rasizm uderza w nich w jakims stopniu.

31

Czemu puszczasz fake newsa?

1

Po pierwsze to dlatego, że mogą. Są mniejszościa i pokauzją, że istnieją. Homoseksualisci czują sie chyba raczej inni od innych więc robią parady, żeby byc wśród swoich tak to rozumiem. IMO dla mnie robienie tych parad duzego sensu nie ma ale moge to jakos zrozumiec. Nie zwracać na to uwagi i problem znika.

1

Ja nie wiem bo mozesz mnie nazwac białasem i splynie to po mnie jak po kaczce. Czarni byli jednak dyskryminowani od zawsze i cos im zostalo w glowach i rasizm ma na nich wiekszy wpływ?

0

Wszytskie sytuacje to taki sam rasizm tylko po białych najczęściej to spływa. To że istnieja czarni rasisci wiemy chyba od zawsze. Co masz na myśli, ze ludzie hetero staną sie mniejszością? Orientacji seksualnej sie nie wybiera.

0

Ogólnie twoj komentarz wyglada na płacz o to jak wygląda rzeczywistość i że wątki o odmiennosci moga się pojawic w filmie toż to skandal prawda?

0

Owszem wiem, że istnieje takie cos ale ciezko mi uwierzyć, ze normalnego białego człowieka zaboli obrażanie go pod kątem rasowym bo co to za ujma bycia białym?

0

Jak wyglada rasizm w stosunku do białego człowieka?

0

Jest o ile kasa z Neymara nie rozeszła sie po kościach.

2

Nie rozumiem, boli cie, że filmy obrazują rzeczywistość? Tam Azjaci, Czarnoskórzy, Homoseksualisci istnieją więc pokazanie ich w filnie jest pokazaniem rzeczywistości to z tobą jest coś nie tak, że zwracasz na to uwage.

2

Bo Cris po Messim to top2 zawodnik na swiecie i mamy okazje go ogladac od 10 lat na swietnym poziomie razem z Messim. I to są fakty. Wszystkie legendy pokroju Pelego nie powinni byc w takich zestawieniach.

8

Dziwne, żeby nie był skoro Dembele jest połamany.

0

I na jakiej podstawie oceniasz, ze byli lepsi od Ronaldo skoro były to calkiem inne czasy? Ale zaciekawiles mnie ktorego to piłkarza widziales w akcji? :) Skandalem jest również nie umieszczenie w top5 Crisa

22

A widziałeś gre chociaż jednego z nich oprócz Messiego?

12

Ceballos będzie mial kolegę na lawce.

1

Nie byłeś w Niemczech wiec ciezko żebyś cos widzial o urodzie Niemek. Bywam często w Niemczech i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że są równie piękne co Polki a juz na pewno zadbane. Ile masz lat ze powielasz taki gluoi stereotyp?

0

Byles kiedys w Niemczech?

2

Stereotyp o brzydkich Niemkach nadal żyje? Tyle w tym prawdy co o Polakach zlodziejach.

0

Co miałeś na myśli pisząc o nie liczeniu Polek? Polski są ładne ale nie najładniejsze.

0

To jest ten klimat swiat bycie cholernie sztucznym przez kilka dni w roku. Bo tak to mniej więcej wygląda. Zyczen staram sie wogole nie składać bo to wygląda jak klepanie formulek.

3

Nie wracają bo nie radzą sobie w klubach na wypozyczeniu więc jak mają poradzic sobie w Barcelonie.

1

Jesli nie przeszkadza ci dosyc mały ekran jak na dzisiejsze realia i wydanje 1000 zl na juz dosyć starszy telefon to bierz bo iOS to swietny system i u mnie to jest jedyny powód czemu kupuje sprzęt od Apple.

0

Nie ma partii spelniala by moje wymagania a juz na pewno nie w sejmie ;)

0

Nie ma sensu z tym panem pisać, niektórzy pisali już o mnie o fanatyku po z ktorymi nie mam nic wspolnego a on jest idealnym przykladem fanatyka pisu, broni nie wiadomo czego i stara sie nawracac na niewaidono co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?