jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele polke nizej od Mbappe XD Większej glupoty nie widzialem. Oceniasz pewnie za obecny sezon? W poprzednim Dembele był na takim samym poziomie ale brakło sukcesów w lidze mistrzów.
0
Gdyby nas nie bylo stać to bysmy nie kupowali. Mamy rekordowe budżety a PSG? Szejk wyklada kase.
0
Tylko,że nas na to stac.
0
Transfer request sam się złożył. Jest w zyciowej formie a i tak bez szans na trofea.
2
Za taką kase nadal przecież nie ma przełomu. Po lidze sie przejadą jak zawsze oprocz ostatniego sezonu. Awans w lidze jest ale możliwe ze znowu sie skonczy w 1/8. Bez nich byłoby to samo.
0
Van Djik nie jest dla nich tyle wart. Do walki o niego wlaczylo sie City i musieli podbić stawke. 200 mln nikt za niego nie da i zarzad Liverpoolu dobrze to wie. A trzymanie zawodnika który nie chce u nich grać jest bezcelowe zwlaszcza jak moga zarobić 150 mln.
0
Jesusa tak niektórzy u nas juz nazywali. Widzialem i owszem byl dobry i zdobyl 2 miejsce na zawodnika roku na kontynencie. Arthur tez nominowany tylko w tym roku.
1
Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy Barcą a PSG? Jest jedna zasadnicza bo my wydajemy nadzą zarobioną kase z budzetu a PSG leci na pieniądzach szejka.
1
Jesus tez drugi Douglas i całkiem niezle sobie w City radzi xD
1
Nigdy w życiu.
14
Rakitic 57 meczy a niektorzy wierza tu w jego sprzedaż.
0
Szykujcie pozegnanie xD
1
Xaviego pewnie tez oceniales za statystyki? xD Znowu odpuscimy "drugiego Douglasa" i bedziemy płakali. Pomyslec, że Jesus to "drugi Douglas" ja bym go chętnie w Barcelonie przyjął.
1
Tak, jesli stać nas na wydawanie 40 mln na 29 letniego zawodnika z Chin. To obejmującego Brazylijczyka za 50 mln grzech nie brać. Przy obecnych cenach za nikogo nie przeplacilismy.
0
To raczej dbanie o glupote niektórych użytkownikow internetu. Przejmie haslo tutaj a bardzo duzo ludzi ma wszedzie taki sam login i haslo wkoncu natrafi na maila i juz ma dostep do wszystkiego.
1
Nominowany do nagrody najlepszego pilkarza w Ameryce i mvp finału Copa Libertadores "nie wyroznia sie" niektorzy nie wiedzą, ze nie kazdy odpala w wieku 19 lat xD Jesus w 2016 został wybrany 2 piłkarzem kontynentu Arthur ma duze szanse na wygraną. Jeśli 40 milionow zapłaciliśmy za Paulinho z Chin to 50 mln za Arthura to nie jest duzo. Szkoda, że nie widzieli go w lecie.
1
Szkoda, że rzadko proboje strzelac z dystansu podczas meczy. A wszyscy wiemy, że umie.
9
Widziałem kilka meczy, na pochwale zasluguje final Copa Libertadores po ktorym uzyskal wyroznienie gracza meczu. Nie jest to Coutinho. Swietnie zarzadza środkiem pola potrafi przyspieszyc, rozciagnac i zwolnić gre. Dobry rozgrywający jak by wskoczyl na jeszcze lepszy poziom to spokojnie moglby u nas grac za Rakiticia. Jak na razie to moglby rywalizowac z Rakietą a bez szans to on nie jest. Minus to paszport z poza EU.
0
Zdania mamy podzielone ale raczej doszliśmy do porozumienia. Dzieki za dyskusje ;)
0
Sorry ale na Macach na prawdę powstaje duzo kodu i moge ci to zagwarantowac. Microsoft to Visual Studio i w tym wygrywa, chociaz xCode zły nie jest.
0
Duzo racji masz, na pewno jest gorzej w stosunku do poprzednich lat. I nie zaprzeczam Apple idzie w zlą stronę. iOS ma dużego plusa jesli chodzi o tworzenie aplikacji, ich społeczność jest przywyczajona do płacenia za apki a to naprawdę swietna sprawa dla niezależnych twórców, na androidzie wszystko darmowe a z reklam niekoniecznie są duże dochody. Tak jak pisałem programowanie na Iphone'a to praktycznie konieczność posiadania Maca. Macbook do programowania to naprawdę swietna sprawa. Ja tu widze zalety Apple bo to ściśle powiazane z moją branżą. Dla was to nie ma wiekszego znaczenia więc was rozumiem.
0
Jesli chodzi o komputery Apple to są one najlepsze do pracy i w srodowisku programistycznych najczęściej używane, źródło ciekawostki jakoby pracownicy Apple pracowali na windows. Pomijam fakt, że na iOS praktycznie pisze sie apki tylko z Maców bo tak jest najprościej. Kazdy woli inny sprzet rozumiemy sie. Z zalet Iphone'a moge dołożyć, że po roku korzystania nadal mozesz sprzedać z korzystną ceną.
0
Wszystko co wymieniles jest dla mnie obojetne. Kasy mi nie brakuje. Zrozum ze jak ktos ma troche wiecej kasy to takie roznice cenowe nic nie znaczą. Apple to nie jest sprzet dla ludzi ktorym sie nie przelewa i tyle.
0
Kilka klubow juz przejawia zainteresowanie a u nas i tak napiszą, że to slabiak i zawodnik pokroju Gomesa.
6
Nie zdziwilbym sie gdyby odnalazl sie w taktyce ManU. To nie jetst zly zawodnik tylko nie pasuje do nas i jest na swoj sposob zablokowany psychicznie.
0
To fakt o ile naszym w klubach cienko idzie to w reprezentacji wręcz przeciwnie. Dobry przyklad z Argentyną :)
2
W lecie Griezmann podpisal kontrakt. Na cały sezon jego klauzula miala wynosic 200 mln by zapobiec chociazby kupna w zimie a w lecie ma wrócić do wartosci poprzedniej czyli 100 mln. Griezmann po prostu chce odejść a z nowa klauzula 200 mln nikt by go nie wzial wiec wynegocjowal sobie powrót do starej kwoty.
11
Ciężko bedzie o wyjscie z grupy, oby sie udalo.
0
Nie odpowiedziales mi na pytanie. Jak mnie dyma ten apple?
0
Iphone 6 to 3 letni telefon serio ktos uzywa jedne telefon aż tyle? Iphone 6s ma 2 lata i to raczej optypalny czas zeby wymienic telefon. Pomijacie, że apple nadal udziela im pelnego wsparcia a nawet 5s takowe dostaje. Gdyby chcieli wymusić kupno to raczej by porzucili te telefony. Nie zrozumcie mnie źle nie jestem fan boyem i wiem, że Apple to nie jest firma ktora klienta stawia na piedestale. Tak dziala wolny rynek ludzie chcą kupować i kupują, a najmniej do powiedzenia mają ludzie którzy ich sprzetu nie używają.