jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odwoływanie się do autorytetu elektorów Złotej Piłki w twoim pprzypadku jest nietrafionym pomysłem, bowiem to Cristiano Ronadlo triumfował w tym roku.
Owszem i wygral zasluzenie czy ja cos o tym wspominalem?
Taaak łże XD
0
ło jezu masz racje w sumie o tym nie pomyslalem :D
0
Neymar mial najsłabszy sezon ze wszystkich i jest w jedenastce?
0
Zawsze mozesz dodac link do komentu nie bronie ci. Warto zaznaczyć tak spaczony trend spłycania pilki noznej.
1
W skrócie, ten pan uważa, że wątpliwa jest obecność Messiego w jedenastce 2017 roku. Bo nie doprowadzil Barcelony do żadnego ważnego tytułu oprócz strzelania ogórkom w lidze.
2
Warto dodać, że Messi nie wprowadzil Barcelony do Finalu a Lucas tak. Był w kadrze i on musi byc w jedenastce na 100% Zaden inny skrzydlowy nie doprowadzil zespolu do finalu :)
0
Misiek chodzilo mi o Crisa w 2014 :)
0
Ronaldo nie miał wpływu bo tylko dokopywał na pustaka, kazdy inny napastnik zrobilby to samo.
0
Zacytuj misiu :)
1
100% racja inny skrzydlowy nie wygral ligi mistrzow a Lucas sie przyczynil bo byl w zespole.
0
Na tytuły gra zespol, wiec wszyscy bez wyjątku. Keylor Navas tez bo inny bramkarz nie wygrał ligi mistrzow i nie potrafil doprowadzic swojego zespolu do finalu!
0
Tak a reprezentacje Portugalii i Grecji były dominatorami na starym kontynencie ;)
0
Gdzie napisalem kto powinien wygrac? Typowy brak argumentów zacznij mi wpychac w usta przypadkowe rzeczy.
14
Przez takich ludzi jak AlexGrimaldo pilka nożna jest spłycana do wygrywania tytułów. Zapominamy o pięknie gry. Sezony podsumujemy na podstawie 5 mecz zamiast całej równej formy na przestrzeni roku. Przykre a zarazem śmieszne.
0
Owszem i wygral zasluzenie czy ja cos o tym wspominalem?
1
Zaprzeczasz całej idei jaka jest piłka nożna, sprowadzasz ją do zdobywania tytułów i to jest bardzo przykre. W takim razie jedenastka roku 2017 caly real i dyskusji nie ma.
0
Czyli tak jak myslalem :/ nie wygrywa lepszy tylko ten komu wyjdzie turniej.
1
CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM. W sezonie w ktorym zdobył złota pilke 1996, ciezko wydedukowac, że chodzi o sezon w ktorym zdobył te pilke a nie o cała kariere?
1
Masz swój spaczony pogląd o piłce, to przykre :/
0
No to złota pilka dla Neuera,Kroosa? No nie bo kilka turniejowych nie zaważy na tym kto zwyciezy zlota pilke. Ronaldo w 5 meczach nic nie zbudował tylko wykańczał, brak podstaw do bycia w tym zestawieniu.
0
"Jak to nie? Wygrał Mistrzostwo Świata, coś jeszcze ważniejszego niż LM."
Piłkarz Roku FIFA I miejsce – 1996 (Najmłodszy laureat w historii)
Mistrzostwo Świata – 1994, 2002
Za które mistrzostwo wygrał te złota pilke?
0
Piłkarz Roku FIFA I miejsce – 1996 (Najmłodszy laureat w historii)
Moze mi jeszcze powiesz ze Ronaldo wtedy wygrał mundial? xDDD
1
No to złota pilka w 2014 dla Mario Goetze bez wątpliwości, strzelil nawet gola w finale.
0
Gościu przeczytaj co ty piszesz 38 dobrych meczy nie gwarantuje a 5 już tak xDDDDD Leże i kwicze, równa forma klucz do sukcesu, Ronaldo nie zasluguje na bycie w takim zestawieniu bo zawodnik ma grac caly czas a nie na kilka meczy.
0
Wlaśnie przez takich łebków jak ty Ronaldo wygrywa złote piłki xD Pomysleć, że Ronaldo z Brazyli (nie uwierzysz) wygrał złotą piłkę a nie wygrał nic ważnego :/
0
Dla niego ważniejsze jest 5 meczy niż 30 no litości. W takich zestawieniach bardzo duzy czynnik ma równa forma która Messi prezentował a Ronaldo wręcz przeciwnie.
1
Do ciebie nie dociera jedna zasadnicza rzecz. Można mieć swietny sezon bez tytułów. Zamknij na chwile oczy i oceń grę a nie liczbe tytułów ok?
1
Po napisaniu, że obecność Messiego w zestawieniu jest wątpliwa powinnismy skończyć te dyskusje bo gość kompletnie nie zna sie na piłce.
0
Od razu kilkunastu zawodników realu. Messi zagrał wszystkie 38 meczy z OGÓRAMI i to jest nic tak? xD Pogrążasz się gościu. Messi nie istnial w 2 meczach a Ronaldo istnial w kilku w LM i za to ma się tu pojawić? Tu nie chodzi o tytuły tylko o grę, i o cały rok a nie o legendarną wiosnę w której podkreślam grają NAJLEPSI.
0
Zrozum ich tracą swojego najlepszego zawodnika w którym widzieli osobe która zostanie z nimi do końca. Śmiesznie sie to czyta wszyscy zawodnicy wystawiają Coutinho na presje XD Pewnie Bartomeu im zaplacil no i Nike'owi tez.