0

Odwoływanie się do autorytetu elektorów Złotej Piłki w twoim pprzypadku jest nietrafionym pomysłem, bowiem to Cristiano Ronadlo triumfował w tym roku.


Owszem i wygral zasluzenie czy ja cos o tym wspominalem?


Taaak łże XD

0

ło jezu masz racje w sumie o tym nie pomyslalem :D

0

Neymar mial najsłabszy sezon ze wszystkich i jest w jedenastce?

0

Zawsze mozesz dodac link do komentu nie bronie ci. Warto zaznaczyć tak spaczony trend spłycania pilki noznej.

1

W skrócie, ten pan uważa, że wątpliwa jest obecność Messiego w jedenastce 2017 roku. Bo nie doprowadzil Barcelony do żadnego ważnego tytułu oprócz strzelania ogórkom w lidze.

2

Warto dodać, że Messi nie wprowadzil Barcelony do Finalu a Lucas tak. Był w kadrze i on musi byc w jedenastce na 100% Zaden inny skrzydlowy nie doprowadzil zespolu do finalu :)

0

Misiek chodzilo mi o Crisa w 2014 :)

0

Ronaldo nie miał wpływu bo tylko dokopywał na pustaka, kazdy inny napastnik zrobilby to samo.

0

Zacytuj misiu :)

1

100% racja inny skrzydlowy nie wygral ligi mistrzow a Lucas sie przyczynil bo byl w zespole.

0

Na tytuły gra zespol, wiec wszyscy bez wyjątku. Keylor Navas tez bo inny bramkarz nie wygrał ligi mistrzow i nie potrafil doprowadzic swojego zespolu do finalu!

0

Tak a reprezentacje Portugalii i Grecji były dominatorami na starym kontynencie ;)

0

Gdzie napisalem kto powinien wygrac? Typowy brak argumentów zacznij mi wpychac w usta przypadkowe rzeczy.

14

Przez takich ludzi jak AlexGrimaldo pilka nożna jest spłycana do wygrywania tytułów. Zapominamy o pięknie gry. Sezony podsumujemy na podstawie 5 mecz zamiast całej równej formy na przestrzeni roku. Przykre a zarazem śmieszne.

0

Owszem i wygral zasluzenie czy ja cos o tym wspominalem?

1

Zaprzeczasz całej idei jaka jest piłka nożna, sprowadzasz ją do zdobywania tytułów i to jest bardzo przykre. W takim razie jedenastka roku 2017 caly real i dyskusji nie ma.

0

Czyli tak jak myslalem :/ nie wygrywa lepszy tylko ten komu wyjdzie turniej.

1

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM. W sezonie w ktorym zdobył złota pilke 1996, ciezko wydedukowac, że chodzi o sezon w ktorym zdobył te pilke a nie o cała kariere?

1

Masz swój spaczony pogląd o piłce, to przykre :/

0

No to złota pilka dla Neuera,Kroosa? No nie bo kilka turniejowych nie zaważy na tym kto zwyciezy zlota pilke. Ronaldo w 5 meczach nic nie zbudował tylko wykańczał, brak podstaw do bycia w tym zestawieniu.

0

"Jak to nie? Wygrał Mistrzostwo Świata, coś jeszcze ważniejszego niż LM."
Piłkarz Roku FIFA I miejsce – 1996 (Najmłodszy laureat w historii)
Mistrzostwo Świata – 1994, 2002
Za które mistrzostwo wygrał te złota pilke?

0

Piłkarz Roku FIFA I miejsce – 1996 (Najmłodszy laureat w historii)
Moze mi jeszcze powiesz ze Ronaldo wtedy wygrał mundial? xDDD

1

No to złota pilka w 2014 dla Mario Goetze bez wątpliwości, strzelil nawet gola w finale.

0

Gościu przeczytaj co ty piszesz 38 dobrych meczy nie gwarantuje a 5 już tak xDDDDD Leże i kwicze, równa forma klucz do sukcesu, Ronaldo nie zasluguje na bycie w takim zestawieniu bo zawodnik ma grac caly czas a nie na kilka meczy.

0

Wlaśnie przez takich łebków jak ty Ronaldo wygrywa złote piłki xD Pomysleć, że Ronaldo z Brazyli (nie uwierzysz) wygrał złotą piłkę a nie wygrał nic ważnego :/

0

Dla niego ważniejsze jest 5 meczy niż 30 no litości. W takich zestawieniach bardzo duzy czynnik ma równa forma która Messi prezentował a Ronaldo wręcz przeciwnie.

1

Do ciebie nie dociera jedna zasadnicza rzecz. Można mieć swietny sezon bez tytułów. Zamknij na chwile oczy i oceń grę a nie liczbe tytułów ok?

1

Po napisaniu, że obecność Messiego w zestawieniu jest wątpliwa powinnismy skończyć te dyskusje bo gość kompletnie nie zna sie na piłce.

0

Od razu kilkunastu zawodników realu. Messi zagrał wszystkie 38 meczy z OGÓRAMI i to jest nic tak? xD Pogrążasz się gościu. Messi nie istnial w 2 meczach a Ronaldo istnial w kilku w LM i za to ma się tu pojawić? Tu nie chodzi o tytuły tylko o grę, i o cały rok a nie o legendarną wiosnę w której podkreślam grają NAJLEPSI.

0

Zrozum ich tracą swojego najlepszego zawodnika w którym widzieli osobe która zostanie z nimi do końca. Śmiesznie sie to czyta wszyscy zawodnicy wystawiają Coutinho na presje XD Pewnie Bartomeu im zaplacil no i Nike'owi tez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?