0

Czego chcesz oczekiwac od goscia ktory gra 4 mecz po kontuzji a żadny z nich nie byl pełny?

0

W tym meczu straty Dembele? Kiedy? Gral az zbyt zachowawczo.

0

Chcialbys chemie po 4 meczach?

0

Czytaj prosze, ignoruj.

0

Sorry myślałem, że nie jestes gimbem, zignoruj.

0

Brałeś cos? Najlepiej zeby nienawidzil wszytskich piłkarzy Realu i trenera xD

0

Tak jesli zgodzilby się na nie granie wszytskiego.

0

Fantastyczny mecz! No i zwycięstwo Liverpool, jestem zadowolony.

0

Ale sie ciesze, brawo Liverpool :)

0

Niezly szacunek w stosunku do drugiego czlowieka "tych brudasów"...

2

Ja bym wolał Neymar + Coutinho.
Gdyby Neymar został to Brazylijczyk i tak by zawitał na Camp Nou i na pewno za mniejsze pieniądze. Możliwe, że nawet w lecie.

0

Klopp mowil ze na City będzie gotowy :D

0

Ten wykrzyknik zaburzył wypowiedź. Dla mnie to tylko uwaga. Jesli podobają mi się kobiety to chyba nie mam klapek na oczach jesli chodzi o te samą płeć? Tak jak pisałem kobieta mowiąca o innej jako "ładnej" nie robi wrażenia a w takim przypadku juz tak xD

24

Jest gejem bo uważa, że ktos jest przystojny? Jak kobieta uważa drugą za ładną to jest lesbijką? Nie przesadzaj.

0

Szczerze wątpie, że aż 3/4. Masz może jakies zrodlo? Owsiak owszem pomaga ale nie róbcie z niego Chrystusa polskiej służby zdrowia.

6

Co takiego zrobil? Roczny budzet na służbę zdrowia jest wyzszy niż to ile on uzbierał w ciagu wszystkich edycji.

0

Nie wiem czy warto zmieniac sklad zwłaszcza w obliczu ciężkiego meczu w San Sebastian. Chociaż z chęcią obejrzałbym Dembele od poczatku do 60 minuty :)

7

Ale wiesz taką koszulke to i ja moge zaprojektować. Napis i numer dowolny

0

Zapalenie migdałków.

1

Przeciez nic nie wiadomo.

0

Real nie gral źle, przegrał przez skutecznosc Crisa. Sam komentator mówił, że wyglada w polu karnym żałośnie...

0

Real nie zaslugiwal na zwycięstwo bo nie wykorzystał swoich okazji to chyba logiczne?

1

Z ciekawości, czym sie zajmujesz?

0

Co ma piernik do wiatraka? Autor zaczyna temat o Realu a ty wyjeżdżasz z naszą kadrą xD No litości.

0

Gosciu pisze o problemach Realu to po co wtracasz tu nasze problemy o ktorych wiemy?

1

Jak ktos chce to przekażę, jw. Wole dac na Caritas.

5

"Wszyscy tak robią to my" tymi slowami można podsumować to co piszesz. To jest logika na poziomie jakiegos gimbusa. "Nawet Messi" a to, że jest najlepszym piłkarzem w histori zwalnia go z odpowiedzialnosci?

0

Czemu zwycięstwo Barcelony mialo by zapewnić im awans? xd

0

Luzik :)

0

Czytaj ze zrozumieniem "w lidze"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?