jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czego chcesz oczekiwac od goscia ktory gra 4 mecz po kontuzji a żadny z nich nie byl pełny?
0
W tym meczu straty Dembele? Kiedy? Gral az zbyt zachowawczo.
0
Chcialbys chemie po 4 meczach?
0
Czytaj prosze, ignoruj.
0
Sorry myślałem, że nie jestes gimbem, zignoruj.
0
Brałeś cos? Najlepiej zeby nienawidzil wszytskich piłkarzy Realu i trenera xD
0
Tak jesli zgodzilby się na nie granie wszytskiego.
0
Fantastyczny mecz! No i zwycięstwo Liverpool, jestem zadowolony.
0
Ale sie ciesze, brawo Liverpool :)
0
Niezly szacunek w stosunku do drugiego czlowieka "tych brudasów"...
2
Ja bym wolał Neymar + Coutinho.
Gdyby Neymar został to Brazylijczyk i tak by zawitał na Camp Nou i na pewno za mniejsze pieniądze. Możliwe, że nawet w lecie.
0
Klopp mowil ze na City będzie gotowy :D
0
Ten wykrzyknik zaburzył wypowiedź. Dla mnie to tylko uwaga. Jesli podobają mi się kobiety to chyba nie mam klapek na oczach jesli chodzi o te samą płeć? Tak jak pisałem kobieta mowiąca o innej jako "ładnej" nie robi wrażenia a w takim przypadku juz tak xD
24
Jest gejem bo uważa, że ktos jest przystojny? Jak kobieta uważa drugą za ładną to jest lesbijką? Nie przesadzaj.
0
Szczerze wątpie, że aż 3/4. Masz może jakies zrodlo? Owsiak owszem pomaga ale nie róbcie z niego Chrystusa polskiej służby zdrowia.
6
Co takiego zrobil? Roczny budzet na służbę zdrowia jest wyzszy niż to ile on uzbierał w ciagu wszystkich edycji.
0
Nie wiem czy warto zmieniac sklad zwłaszcza w obliczu ciężkiego meczu w San Sebastian. Chociaż z chęcią obejrzałbym Dembele od poczatku do 60 minuty :)
7
Ale wiesz taką koszulke to i ja moge zaprojektować. Napis i numer dowolny
0
Zapalenie migdałków.
1
Przeciez nic nie wiadomo.
0
Real nie gral źle, przegrał przez skutecznosc Crisa. Sam komentator mówił, że wyglada w polu karnym żałośnie...
0
Real nie zaslugiwal na zwycięstwo bo nie wykorzystał swoich okazji to chyba logiczne?
1
Z ciekawości, czym sie zajmujesz?
0
Co ma piernik do wiatraka? Autor zaczyna temat o Realu a ty wyjeżdżasz z naszą kadrą xD No litości.
0
Gosciu pisze o problemach Realu to po co wtracasz tu nasze problemy o ktorych wiemy?
1
Jak ktos chce to przekażę, jw. Wole dac na Caritas.
5
"Wszyscy tak robią to my" tymi slowami można podsumować to co piszesz. To jest logika na poziomie jakiegos gimbusa. "Nawet Messi" a to, że jest najlepszym piłkarzem w histori zwalnia go z odpowiedzialnosci?
0
Czemu zwycięstwo Barcelony mialo by zapewnić im awans? xd
0
Luzik :)
0
Czytaj ze zrozumieniem "w lidze"