jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecietny mecz, kilka przyblyskow ale tyle samo błędów.
1
Coutinho, Dembele bardziej bazuje na szybkości samej w sobie.
1
Ludzie przesadzają, po prosty przecietny mecz, widać, że się oszczędza bo nie wchodzi nawet w sprinty.
1
Slabo? Po prostu przecietnie z przyblyskami, jak na powrot po kontuzji i pierwszy sklad to jest ok i licze, że bedzie coraz lepiej.
0
Pierwszy raz awans od 2006 roku zadne osiagniecie.
1
Buaquets pauzuje za kartki.
0
Tak to wyglada, ludzie walą do sklepow przed jedynym dniem, teraz tak bedzie w każdą sobote i kasjerki bedą mialy duzo gorzej.
0
Moze niekoniecznie na alkohol, ale raczej w większości to idzie na potrzeby rodzicow a nie dzieciaków.
2
Lichwiarz i tu jest problem. Że ludzie godzą sie na takie warunki, to jest tylko ich wina, że muszą pracować 7 dni w tygodniu.
1
Dokładnie, jak dla mnie powinna być możliwość pracy w niedziele. Kto chce ten pracuje i tyle a wiele osob chce sobie tak dorobić. Kto nie chce to ma wtedy dzień wolny. Calkowity zakaz jest bez sensu.
1
Tylko praca fizyczna podkreslam. Ahh ci pracownicy biurowi na komputerku pracują i myslą, że to praca :) Na kase w biedrze nadaje się prawie każdy i dlatego są zarobki jakie są.
3
Wlasnie nie są niewolnikami w każdej chwili mogą zmienić prace. Kim oni są, że mogą być wyjątkowi? Ludzie pracujący na stacjach juz nie zaslugują na dzien wolny. Pomijam zawody ktore muszą pracowac w niedziele.
16
To niech zmienią prace. Są ludzie ktorzy chcą pracowac w niedziele i obecnie bedzie się im tego zabraniac.
0
Tak bylo by najlepiej, taki uniwersalny zawodnik to skarb. Jakby Semedo sie rozkręcil to po prostu dac go na stałe do pomocy.
0
Robią transfery z myślą o LM z Porto mają duże szanse.
0
Pewnie te z lewej strony bedzie bral Cou, co jak co ale on umie uderzyć.
1
Jesli chodzi o Liverpool to patrz na Pearce'a, Joyce'a albo Mellise bo oni są najlepiej doinformowani. O ile sie nie myle to Bein uwazalo, że Coutinho juz w lecie mial byc w Barcelonie.
0
Trener Adam Nawalka za awans na mundial.
0
Dokladnie jak piszesz, kluby by mogly robic transfery po 300 mln ale tego nie robią i chwała im za to.
0
Jak Semedo zacznie regularnie grac dobrze to czemu nie.
0
Ale tylko pomógł. Anita chociażby utrzymała pełna dominacje na swiecie. Kubot wygral wimbledon w deblu. Kamil wygral przez dzisiejsze wydarzenie tak samo trener.
0
W 2017 wygral tylko t4s, więc jak zasłużenie? Kubot powinien wygrać a przynajmniej byc wyżej.
0
Tak poznal ją w wieku 14 lat.
0
Kontuzje widmo to ich boli. No i rezygnacja z LM i w czasie kiedy trwa walka o top4. Chcieli zeby dogral ten sezon i tyle.
0
To w sumie sie nie dziwie mogli przeoczyć zwłaszcza przy takich emocjach
1
Jakie zdjecia? Xd
1
Kto tak niby twierdzil?
0
A Kubacki z 11, czy jak?
1
To jak go odsuną to jaki sens jest go trzymac w klubie? Klubem nie rządzą kibice ktorzy najchętniej wyslaliby go do rezerw do konca kontraktu. Masz rację nawet odeslanie do rezerw nie wplynie na atmosfere. Ogolnie świetna reklama dla młodych graczy co do liverpoolu, że w razie czego bedzie blokowac karierę :)
1
Istnieje cos takiego jak atmosfera w szatni a co do mistrzostw to i tak pojedzie.