jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Znowu XDDD Nie ważna gra hurr durr tytuły. Messi jeden tytuł Ronaldo pięć wiadomo kto lepszy. Od razu najlepiej caly sklad realu dac no bo pięc tytulów XD
15
Niemożliwe :D
1
Klauzula w wysokości 500 mln po prostu nie ma sensu bo nikt tego nie wplaci. Sam fakt ze obowiązkowe klauzule są bez sensu bo są tylko w La Liga. Widze hipokryzje w niektorych. Trzymanie Cou w liverpool to niewolnictwo ale dawanie zaporowych klauzul juz nie xD
0
Co Bartomeu zawalil? Jak przychodzil to 60 mln za obronce to bylo duzo. Bedzie chcial to i tak odejdzie, nie robimy z niego niewolnika.
1
No i co by to dalo? Ze mielibysmy niewolniko w klubue? Bedzie chcial to i tak odejdzie.
0
Jak bedzie chciał odejsc to i tak odejdzie. Klauzula nic nie zmienia. Jedyne co to ustalimy sobie cene.
0
Spotkania między klubami nie bylo na 100%. Tu chodzi o spotkanie Cou z zarządem Live i dżentelmeńska umowa na mocy ktorej mieli by go sprzedac w zimie.
1
To ze Liverpool nie musi sprzedawac to wszyscy wiedzą.
0
To widziałem ale jeszcze przed chwilą bylo kolejno 1,3 i 3,25
0
Ten kurs kusi, nadal nic nie jest pewne imo. A kurs 4,5 jest bardzo zachecający.
1
Na skybet kurs na przejscie 1,17 a na zostanie w Liverpool 4,50. Coz sie takiego wydarzyło.
1
Nie porownuj BVB do Liverpoolu. BVB zarabia na sprzedawaniu zawodników. Liverpool ma tyle kasy, że nikogo nie muszą sprzedawać. Juz nie przeaadzajcie Liverpool marką w niczym nie ustępuje a, że im nie idzie to inna sprawa.
29
To juz jest plus. Siedzą cicho a nie dementują jak to mialo miejsce w letnim okienku.
0
W lecie nigdy nie było zadnych szans od początku. Po prostu nie rozumieliscie ze "nie" zarządu Liverpoolu to po prostu nie.
0
Nie sciagali ze sklepow tylko wymieniali na wersje z western union na rękawach. Kurs na transfer do nas to tylko 1,33 a na zostanie to ponad 3. Skoro taki pewny jesteś obstaw, że zostanie przynjamniej zarobisz ;)
0
Pearce sam przyznał ze w kwesti transferu Cutinho trzeba zadawac pytanie KIEDY odejdzie a nie czy odejdzie.
0
Kurs na pozostanie w Live jest bardzo zachecający, przeciek od Nike wzieli na powaznie jeszcze dzisiaj sprawdzalem to kursy kształtowały sie na odwrot.
1
2,63 na to ze zostanie w Live, 1,44 transfer. Nie musisz czekac do rana ;)
0
https://m.skybet.com/football/transfer-specials/event/21183064
0
Tak zobacz nizej, byla dyskusja.
1
Niekoniecznie fejk tylko zart.
0
Dokładnie ten "dom w Dubaju" tu nie pasuje.
0
U mnie taka sama sytuacja. O strzelanie w sylwestra nie mam problemu. Pomijam, że juz od 3 dni ktos urządza sobie pokaz fajerwerek.
0
Dyskusja bezcelowa, nie doczepiłbym się jak by w swoich "przykladach" wymienił wszystkich.
0
W twoich wpisach widać jad w stosunku do Niemców. Naprawdę aż tak gorszy sie czujesz, że musisz kopiować wpis jakiejś gazetki aby pokazać, że jednak Polak był lepszy? Nic tylko kompleks. Pomijam, że ile ludzi tyle opinii. To naprawdę smutne, że w 2017 roku nadal niektórzy czują nieokreśloną nienawiść do zachodnich sąsiadów no bo to Niemcy.
3
Kłamią wszystkie władze to chyba jasne. Skoro donoszą to muszą mieć jakiś powód, mają patrzeć na to bezradnie?
1
Co z tych cech wyklucza w nich bycie Polakami?
8
Jaki to jest nieprawdziwy polak? xD
0
Nie siej propagandy. Kompleks masz na punkcie niemców?
1
Owszem pisały, ale nawet w telewizji mówiono o nim jako faworyt...