jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A czemu by nie mogli? xD
0
To taki sam sport jak Dart, Snooker, Szachy.
0
To teraz misiu napisz dla ciebie odejscie jednego zawodnika to stracenie wiary w projekt sportowy?
0
Liverpool chce ustalic cene?
1
Nie brać go na serio, wstarczy zobaczyć najbardziej plusowany komentarz xD
0
Tylko tobie, jesli uważasz, że to bezczelne zachowanie xD To jakie jest nasze w stosunku do Liverpoolu
2
No to czemu tracileś wiare w Barcelone skoro to Neymar chciał odejść i Barca nic nie mogla zrobic?
1
Oddała Neymara? Wiesz jak działa klauzula?
0
Bo chcą sie wzmonic? Ogarnij sie
0
Albert Roge to chyba nie jest złe źródło?
0
Priorytet zaklepac transfer i kwote juz teraz bo w lecie po mundialu moze byc znacząco wyższa. Jak jeszcze przyjdzie w zimie to mile zaskoczenie.
1
I co, Coutinho ma zostawić swój klub w takim momencie???
0
TVP2
0
Idiotyczne zachowanie, chociaz widze, że tamci też świeci nie są.
0
Z 1-3 styczeń, zmienilo sie na koniec okienka
2
Naprawdę byś sie nie zdziwił? Z taka obroną graniczy to z cudem.
1
Niektorzy serio przesadzają.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Dobre źródło?
1
Wiadomo, że tylko oni. Obie strony są równe sobie. Nie oszukujcie sie.
3
To była prawda ale zrywano ponieważ naklejano nowe z Western Union na rękawach o tym akurat było szybko wiadomo kto sprawdzil.
0
W sumie to Carvajal nie grał w półfinale więc słabo sie przyczynił do tego awansu :/ Benzema tez w jedenastce on podsumował Atletico w rewanżu. Atak zdecydowanie wygląda tak : Ronaldo - Benzema - Vazquez
0
Zamknij oczka misiek i pomyśl, że nie ma tytułów i ułóż najlepszą jedenastkę za gre i wpływ na zespół (Ronaldo miał zerowy bo takie patelnie to i Grzesiek Rasiak strzela)
1
Chłopie spokojnie nie wszyscy mają czas żeby 31 grudnia pisać z jakimś misiaczkiem na stronce piłkarskiej.
0
Nie grał. To może tak, czemu Lucasa nie ma w jedenastce sezonu?
0
"Że 38 meczów ligowych z ogórkiem jest ważniejsze niż pięc meczów"
38
0
To czemu Carvajal a nie Roberto?
0
Żałosna ilość goli w Lidze gdyby coś dołożył to mistrza byłby w Kataloni. Wszsycy w lidze zrobili to co zawsze tylko Neymar zaliczyl najgorszy sezon. Hazard wygrał mistrzostwo Anglii a Neymar nie, argument nie do podważenia i to on mógłby sie znajdować na lewym skrzydle
0
Operujemy tylko na twojej logice. Ktoś wygrał tytuł -----> lepszy
0
Nie no przepraszam cię, oczywiscie, że Neymar za 5 meczy zasługuje na miejsce w jedenastce, przepraszam zapomnialem z kim rozmawiam.