1

A czemu by nie mogli? xD

0

To taki sam sport jak Dart, Snooker, Szachy.

0

To teraz misiu napisz dla ciebie odejscie jednego zawodnika to stracenie wiary w projekt sportowy?

0

Liverpool chce ustalic cene?

1

Nie brać go na serio, wstarczy zobaczyć najbardziej plusowany komentarz xD

0

Tylko tobie, jesli uważasz, że to bezczelne zachowanie xD To jakie jest nasze w stosunku do Liverpoolu

2

No to czemu tracileś wiare w Barcelone skoro to Neymar chciał odejść i Barca nic nie mogla zrobic?

1

Oddała Neymara? Wiesz jak działa klauzula?

0

Bo chcą sie wzmonic? Ogarnij sie

0

Albert Roge to chyba nie jest złe źródło?

0

Priorytet zaklepac transfer i kwote juz teraz bo w lecie po mundialu moze byc znacząco wyższa. Jak jeszcze przyjdzie w zimie to mile zaskoczenie.

1

I co, Coutinho ma zostawić swój klub w takim momencie???

0

TVP2

0

Idiotyczne zachowanie, chociaz widze, że tamci też świeci nie są.

0

Z 1-3 styczeń, zmienilo sie na koniec okienka

2

Naprawdę byś sie nie zdziwił? Z taka obroną graniczy to z cudem.

1

Niektorzy serio przesadzają.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Dobre źródło?

1

Wiadomo, że tylko oni. Obie strony są równe sobie. Nie oszukujcie sie.

3

To była prawda ale zrywano ponieważ naklejano nowe z Western Union na rękawach o tym akurat było szybko wiadomo kto sprawdzil.

0

W sumie to Carvajal nie grał w półfinale więc słabo sie przyczynił do tego awansu :/ Benzema tez w jedenastce on podsumował Atletico w rewanżu. Atak zdecydowanie wygląda tak : Ronaldo - Benzema - Vazquez

0

Zamknij oczka misiek i pomyśl, że nie ma tytułów i ułóż najlepszą jedenastkę za gre i wpływ na zespół (Ronaldo miał zerowy bo takie patelnie to i Grzesiek Rasiak strzela)

1

Chłopie spokojnie nie wszyscy mają czas żeby 31 grudnia pisać z jakimś misiaczkiem na stronce piłkarskiej.

0

Nie grał. To może tak, czemu Lucasa nie ma w jedenastce sezonu?

0

"Że 38 meczów ligowych z ogórkiem jest ważniejsze niż pięc meczów"
38

0

To czemu Carvajal a nie Roberto?

0

Żałosna ilość goli w Lidze gdyby coś dołożył to mistrza byłby w Kataloni. Wszsycy w lidze zrobili to co zawsze tylko Neymar zaliczyl najgorszy sezon. Hazard wygrał mistrzostwo Anglii a Neymar nie, argument nie do podważenia i to on mógłby sie znajdować na lewym skrzydle

0

Operujemy tylko na twojej logice. Ktoś wygrał tytuł -----> lepszy

0

Nie no przepraszam cię, oczywiscie, że Neymar za 5 meczy zasługuje na miejsce w jedenastce, przepraszam zapomnialem z kim rozmawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?