0

Tak sie bronia bo to jest fakt... Gdyby nie spowalniali to telefony by sie wyłączaly a to by bylo lepszym powodem do kupna nowego. Cóź z pozwow skoro wszystko jest zgodne z prawdą. Dyma nie dyma, i tak robia dobre telefony ze swietnym softem oprocz ceny to na czym dyma bo ja nie zauwazylem?

0

Dla Liverpoolu ktory wydal takie kwoty pierwszy raz od dawna to nie są jakies ogromne pieniądze... Keita to transfer na kolejne okienko. Wtedy beda szanse na Cou ale nic nie jest pewne bo nadal moga zyczyc sobie za duze kwoty i po prostu odpuscimy.

0

Psg ma maly stadion wiec za bardzo wzrosnąć nie mogla.

1

Nie dziw sie, jeśli dla kogoś kwota 5k zl jest bardzo duża to nic dziwnego że uznaje takich ludzi za wariatów. Jak masz kase to po prostu wydatek jak kazdy inny. IPhone ma genialny soft i np to mnie przekonuje by zapłacić za niego troche więcej.

5

Dla mnie przereklamowany. Po za strzalem z dystansu to nic w nim nie widze :/
Wiadomo przyzwoity obronca ale to nie ten poziom.

0

Takich ludzi nie da sie rozumiec ;) Po prostu gadzieciarze, tez sie do takich zaliczam i telefon wymieniam srednio co rok. Kazdy ma jakieś mniejsze lub wieksze uzaleznienie o ile mozna to tak nazwac.

1

Podaj źródło. I doczytaj o co chodzi w temacie bo twoja opinia jets krzywdzące. Jest to spowodowane starzeniem sie bateri po pewnym czasie nie sa odpowiednio wydajne dla procesora i moga sie wyłączać wiec silą rzeczy by te starsze modele dluzej dzialaly apple stosuje takie aktualizacje.

0

Widze, ze mamy jasnowidza, gratuluje tej umiejętności. Ty wiesz lepiej od skautingu czy Arthur sie nadaje czy nie xD Jestes tylko łebkiem siedzacym w domu i tak naprawdę gowno wiesz. Jesus w Brazylii strzelal gole ogórkom nie załamuj rzeczywistości, za bardzo sie nie wyroznial, cena transferu to potwierdza. Arthur nie ma żadnych 22 lat, tylko 21 i urodziny w sierpniu. Kaka w jego wieku przechodzil do Milanu według ciebie pewnie tez niewypał wygral tylko zlota piłkę. Nie wiem czy wiesz ale nie wszyscy wypalają od razu w wieku 19 lat. Osmieszasz sie oceniając Arthura za statystyki xD Iniesta przeciez tez gowno bo szału nie robi.
Nie ogladales to siedz cicho bo nic o nim nie wiesz, poszukaj pracy w skautingu skoro ty juz wiesz kto wypali a kto nie.

2

W meczach gremio i w finale Copa Libertadores kiedy zostal wybrany graczem meczu. Ta liga juz dawno nie jest ogorkowa, poogladaj a zobaczysz duzy progres od chociażby czasow Neynara. Gabriel Jesus to dla ciebie tez byl noname, wkoncu szumu nie bylo a strzelal tylko ogórkom.

0

Szczerze to nie pamietam bo tylko przelecialem wpis. Wiem, że przynajmniej usunął i zrozumial błąd bo takie wyzywanie bogu ducha winnych pilkarzy a nawet ich rodzin jest dużą przesadą.

0

Sorry ze odkopuje wpis. Nie ma czegos takiego jak 100% winy po czyjejś stronie. Ona nie ma nic sobie do zarzucenia wiec nie warto i nie pakuj sie w to.

1

Nie warto z nim pisac, bo przeleceniu wpisow typowy łebek hejtujący naszych "paralitykow" a kazdy oprocz jego upatrzonych transferow to szrot.

2

Ogladales choc jeden pełny mecz Arthura?

16

Chlopie nazywajac go paralitykiem jestes blisko poziomu glupoty goscia ktory nazywal rodzine Gomesa skladem drewna. Pogratulowac rozumu.

0

Od razu pol skladu sprzedajmy i bedziemy grali jedną 11. Co masz w glowie piszac Rakitic skoro to on razem z Ter Stegenem i Messim zagral w każdym meczu.

0

Jeśli tylko dlatego zeby wylapac kubelek za 1 zl to tak.

1

"Ma mniejszą różnice punktową" i bedzie dobrze :)

1

Asylum liniowa a City otwarty swiat, wybierz co Ci sie bardziej podoba.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Psg klubu nigdy nie bylo stac, szejka owszem. Psg bez kasy bilo by sie o awans do ligi europy.

1

Real bił rekordy bo było go na to stac, logiczne ze czym wiekszy budżet to wiejsze wydatki na transfery wiec czego nie rozumiesz? Rynek zepsuly kluby szejkow ktore wprowadzily na rynek kasę z poza klubu. Real miał środki na transfery a PSG nie, widzisz zasadniczą roznice?

5

Z kazdy mamy szanse. Z City, to i Wisla Krakow miala by szanse. Nie ma czegos takiego jak nie miec szans a juz na pewno pomiedzy tak rownymi sobie drużynami...

1

Paszporty spoza EU
/edit podziękował

0

Wogole coz to za sensacja. Rownie dobrze moze ich nie byc w polfinalach i względem ostatnich lat, żadna sensacja.

1

Chelsea odpadnie z nami.

1

Przykladowo United zdobyło taką kase przez wieloletnie sukcesy i dobr zarządzanie klubem. City czy PSG po prostu dostalo duzego boosta za nic.

1

Owszem każdy klub wydaje kase, ale swoją zarobioną kase z budzetu.

2

Tylko, że to nie jest kasa klubu, na rynek wchodzą pieniążki z kieszeni szejków i dlatego mamy takie ceny za zawodnikow.

0

Levy bedzie chciał za niego kosmiczne pieniadze, Real niekoniecznie zapłaci

0

Liverpool moze wydac o wiele więcej. Po takim wzmocnieniu myślisz, że sprzedadzą swojego najlepszego zawodnika xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?