0

Wystarczy obejrzeć mecz i widac kto ma wieksze umiejętności.

0

Real gra u siebie i musi, wyluzuj.

0

Za media prywatne nikt mi nie każe płacić za propagande w tvp owszem. Co w tym śmiesznego, że media prywatne mogą robić co chcą?

0

Nie zwalniajmy go bo jest chory, najgorsze myślenie. Tego ludzie chorzy na cokolwiek nienawidzą odpuszczania im za to, że są chorzy.

0

Słabe wyniki to go zwolnili co w tym dziwnego?

0

Nie ma argumentów, udawaj debila, jakiś ty zabawny :)

5

Najgorsze tłumaczenie.

0

Bo wszedłem i tez sieją propagande. To jakies wytłumaczenie dla pisu?

0

Pewnie prawda, ale w miastach praktycznie niemożliwe.

0

Czemu za duże, tak jak kolega wyżej napisał, adekwatne to przychodów klubu, ja jednak wole żeby ta kasa wpadała w ręce piłkarzy.

0

No to niech będzie polityka i kasa. Skoro mogą zarobic w ten sposób to czemu nie? My nadal mozemy oglądać i do tego dochodzi masa Azjatów. O jeden mecz o 13 nie bede robił afery, jest i tyle.

2

A co w tym złego, że taki mecz będzie o godzinie 13? My nadal możemy ogladac a to bardzo miły ukłon w strone azjatów.

0

Aj przepraszam tu mój błąd. Prawda wigilia bez mięsa niemożliwość.

1

Wigilia bez Karpia jak każda inna. Jest duzo lepszych ryb.

18

Nie ma sie czym chwalic jesli to twoj ulubiony serial.

0

Dobrze, ze oni to robia w głupim programie śniadaniowym a nie w wiadomosciach jak tvp xD Tvp i tak przebija swoimi paskami wszystko.

3

Przebija caly czas a nie momentami.

0

Coutinho w tej chwili zjada Eriksena. Poogladaj ich w akcji obecnie i zobaczysz roznice.

0

Widze juz cie złapali na błędzie. Doczytaj o co chodzi w tych slowach.

2

Paryż już został wybrany.
Aj widze ze poprawiles ;)

0

Z 0-2 na 2-2 i ten karny w ostaniej. Niezle sie mecz pod koniec rozkręcil.

0

Co jest nie tak z Arthurem, oczywiscie transfer nie wyniesie 50 mln i ludzie z Gremio zdają sobie z tego sprawę. Jakiś duży transfer musi być po prostu wizerunkowo się to opłaca klubowi. Czytając twoje komenatrze widze, że masz niezle nasrane w głowie. Z takim nastawieniem idz na strone białych ;) Często podkreślasz że Real > Barca no to kto cie tu trzyma.

0

Skoro przychody są większe analogicznie transfery będą większe i wszystko jest ok. Kiedyś rekordy transferowe stanowiły dużo większy % przychodu klubu. Co jest nie tak w tych kwotach?

0

Coutinho co zrobil

2

Bramkarz ma byc w rytmie meczowym a nie odpoczywać...

0

Nie kolego, to są sympatycy. Jak mniejszy zespół odnosi sukcesy to czesto ma wiele sympatyków. Tak juz jest i tyle. Z resztą my wszyscy tu jesteśmy sympatykami, kibice są na stadionie.

0

Nie rozumiesz za bardzo. Psg wprowadza takie kwoty z kieszeni szejka i to niszczy rynek. Barca operuje swoimi zarobionymi pieniędzmi i to normalne, ze wzrost przychodów klubow rownal sie z większymi transferami. A w ostatnie lato psg wrzucilo w rynek 400 mln z po za rynku tak naprawdę.

0

To, że to twoje zdanie nie znaczy, że nie jest błedne i nie mogę go krytykować.

0

Jasne rozumiem ale "najlepszą piłką" ostatnimi laty ligi mistrzów sie nie wygrywa. Dyskusja z tobą jest bezcelowa bo tą logiką wygrana Barcy/Realu/Bayernu bedzie wielką niespodzianką a nie sądze zeby tak było. Powiedzmy, że są na najlepszej drodze do wygrania LM ale w dalszym ciagu nikt sie nie zdziwi jak odpadną z wyzej wymienionymi drużynami.

6

Ale jaki sens na pisanie, że jak nie wygra city to bedzie WIELKA niespodzianka. Czyli jak wygra Barca to bedzie normlanie sensacja? Jak nie wygra nikt z glownych faworytow wtedy bedzie mozna mowic o niespodziance.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?