jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystarczy obejrzeć mecz i widac kto ma wieksze umiejętności.
0
Real gra u siebie i musi, wyluzuj.
0
Za media prywatne nikt mi nie każe płacić za propagande w tvp owszem. Co w tym śmiesznego, że media prywatne mogą robić co chcą?
0
Nie zwalniajmy go bo jest chory, najgorsze myślenie. Tego ludzie chorzy na cokolwiek nienawidzą odpuszczania im za to, że są chorzy.
0
Słabe wyniki to go zwolnili co w tym dziwnego?
0
Nie ma argumentów, udawaj debila, jakiś ty zabawny :)
5
Najgorsze tłumaczenie.
0
Bo wszedłem i tez sieją propagande. To jakies wytłumaczenie dla pisu?
0
Pewnie prawda, ale w miastach praktycznie niemożliwe.
0
Czemu za duże, tak jak kolega wyżej napisał, adekwatne to przychodów klubu, ja jednak wole żeby ta kasa wpadała w ręce piłkarzy.
0
No to niech będzie polityka i kasa. Skoro mogą zarobic w ten sposób to czemu nie? My nadal mozemy oglądać i do tego dochodzi masa Azjatów. O jeden mecz o 13 nie bede robił afery, jest i tyle.
2
A co w tym złego, że taki mecz będzie o godzinie 13? My nadal możemy ogladac a to bardzo miły ukłon w strone azjatów.
0
Aj przepraszam tu mój błąd. Prawda wigilia bez mięsa niemożliwość.
1
Wigilia bez Karpia jak każda inna. Jest duzo lepszych ryb.
18
Nie ma sie czym chwalic jesli to twoj ulubiony serial.
0
Dobrze, ze oni to robia w głupim programie śniadaniowym a nie w wiadomosciach jak tvp xD Tvp i tak przebija swoimi paskami wszystko.
3
Przebija caly czas a nie momentami.
0
Coutinho w tej chwili zjada Eriksena. Poogladaj ich w akcji obecnie i zobaczysz roznice.
0
Widze juz cie złapali na błędzie. Doczytaj o co chodzi w tych slowach.
2
Paryż już został wybrany.
Aj widze ze poprawiles ;)
0
Z 0-2 na 2-2 i ten karny w ostaniej. Niezle sie mecz pod koniec rozkręcil.
0
Co jest nie tak z Arthurem, oczywiscie transfer nie wyniesie 50 mln i ludzie z Gremio zdają sobie z tego sprawę. Jakiś duży transfer musi być po prostu wizerunkowo się to opłaca klubowi. Czytając twoje komenatrze widze, że masz niezle nasrane w głowie. Z takim nastawieniem idz na strone białych ;) Często podkreślasz że Real > Barca no to kto cie tu trzyma.
0
Skoro przychody są większe analogicznie transfery będą większe i wszystko jest ok. Kiedyś rekordy transferowe stanowiły dużo większy % przychodu klubu. Co jest nie tak w tych kwotach?
0
Coutinho co zrobil
2
Bramkarz ma byc w rytmie meczowym a nie odpoczywać...
0
Nie kolego, to są sympatycy. Jak mniejszy zespół odnosi sukcesy to czesto ma wiele sympatyków. Tak juz jest i tyle. Z resztą my wszyscy tu jesteśmy sympatykami, kibice są na stadionie.
0
Nie rozumiesz za bardzo. Psg wprowadza takie kwoty z kieszeni szejka i to niszczy rynek. Barca operuje swoimi zarobionymi pieniędzmi i to normalne, ze wzrost przychodów klubow rownal sie z większymi transferami. A w ostatnie lato psg wrzucilo w rynek 400 mln z po za rynku tak naprawdę.
0
To, że to twoje zdanie nie znaczy, że nie jest błedne i nie mogę go krytykować.
0
Jasne rozumiem ale "najlepszą piłką" ostatnimi laty ligi mistrzów sie nie wygrywa. Dyskusja z tobą jest bezcelowa bo tą logiką wygrana Barcy/Realu/Bayernu bedzie wielką niespodzianką a nie sądze zeby tak było. Powiedzmy, że są na najlepszej drodze do wygrania LM ale w dalszym ciagu nikt sie nie zdziwi jak odpadną z wyzej wymienionymi drużynami.
6
Ale jaki sens na pisanie, że jak nie wygra city to bedzie WIELKA niespodzianka. Czyli jak wygra Barca to bedzie normlanie sensacja? Jak nie wygra nikt z glownych faworytow wtedy bedzie mozna mowic o niespodziance.