jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kompleks niemiecki głęboko siedzi? Nie nie byla by przerwana na IO raczej zawsze dąży sie do dwoch serii.
1
Gratuluje :D
0
Ok, jestes lepszym trenerem od Valverde. Przyklad fatalny, w normalnie funkcjonujacej branży jesli ktos jest lepszy to zajmuje wyższe stanowisko i ma wyzsze zarobki.
1
To trochę smutne, że nadal w Polakach siedzi kompleks niemiecki.
0
Pjongchang, Pjongjang to stolica Polnocnej Korei :D
1
Gdyby nie ten balonik nie bylo by takiego płaczu, patrzac na treningi 1 medal i niekoniecznie zloty bylby sukcesem.
0
Konczyc bo nasi nie wygrali, gdyby to oni awansowali w 2 serii na podium to tez bys tak uwazal?
0
Wiadomo spisek przeciwko Polsce kazdy to wie xD
0
Jasne, że mozesz krytykowac ale skąd wiesz, że po twoiemu bylo by lepiej :D to on jest trenerem Barcy i zarabia gruby hajs, uwierz mi kazda jego decyzja jest lepsza od twojej.
0
No i kolejny a była szansa na dwa medale
0
Oj slabiutko szkoda
0
Na pewno lepsze niż ty ;)
0
Madrzejszy od trenera widzę :D Powodzenia w szukaniu posady.
0
A wiesz to skąd? Dostal zielone swiatlo wiec jest na 100% zdrowy i tyle.
0
No i co w tym śmiesznego? xD
3
Wysmiewanie sie z kogos kto trenuje swoją dyscypline i nie odnosi wiekszych sukcesów czym jest? Wysmiewali go zwykle prymitywy przed telewizorami tzw idioci. Najlepiej to zeby skakalo 10 skoczkow skoro reszta nie odnosi sukcesów.
2
Kompromitowal? Niezle... To, że ktos jest wysmiewany przez idiotow nie znaczy, że sie kompromituje.
6
Ja tam jestem za Stefanem.
0
Idz plakac gdzie indziej...
1
Dokladnie tak jak napisał, ets 2 jest rozwijany i o ile sie nie myle to zajmują się też ats. Prędko bym aie nie spodziewał 3 czesci.
1
Po prostu nie ma wyjść.
1
To nie oglądaj, nie ma problemu.
0
Tak i pozwolili mu grac z kontuzją. Jeśli moze grav to jest na 100% zdrowy i tyle
0
Cicho dziadku bo ci żyłka pęknie. Juz sie boje bo uzyjesz argumentu wieku :D
0
Lewy jest w top5 napastnikow albo i szerszym gronie, nie wyroznia sie od niczym od innych napastnikow.
0
Typowy argument :D To, że starszy jestes to madrzejszy? Nie od dzis wiadomo, że czym starsza osobka to coraz glupsza i pozostaje jej argument wieku.
0
Robert gra w klubie na swój poziom i tyle. Nie wygrywa Lm bo mu sie nie nalezy.
0
Az tak bardzo cie boli, że żona lewego sie puszy? Ma do tego prawo i tyle. Zazdrosc i nic wiecej.
0
To, że jest kaprysem nie znaczy, że wyłączają myslenie. Wiedzą co im sie oplaca a co nie.
0
Statystyki to jedno a gra to drugie. Suarez zjada Lewego w wielu aspektach gry. Nie zapominaj, że w Bayernie wszystko jest grane na niego a Suarez u nas jest dopiero drugim strzelcem. Kiedy Lewy pokazal, że radzi sobie w każdych warunkach? Jal na razie tylko w sredniej lidze niemieckiej.