0

Kompleks niemiecki głęboko siedzi? Nie nie byla by przerwana na IO raczej zawsze dąży sie do dwoch serii.

1

Gratuluje :D

0

Ok, jestes lepszym trenerem od Valverde. Przyklad fatalny, w normalnie funkcjonujacej branży jesli ktos jest lepszy to zajmuje wyższe stanowisko i ma wyzsze zarobki.

1

To trochę smutne, że nadal w Polakach siedzi kompleks niemiecki.

0

Pjongchang, Pjongjang to stolica Polnocnej Korei :D

1

Gdyby nie ten balonik nie bylo by takiego płaczu, patrzac na treningi 1 medal i niekoniecznie zloty bylby sukcesem.

0

Konczyc bo nasi nie wygrali, gdyby to oni awansowali w 2 serii na podium to tez bys tak uwazal?

0

Wiadomo spisek przeciwko Polsce kazdy to wie xD

0

Jasne, że mozesz krytykowac ale skąd wiesz, że po twoiemu bylo by lepiej :D to on jest trenerem Barcy i zarabia gruby hajs, uwierz mi kazda jego decyzja jest lepsza od twojej.

0

No i kolejny a była szansa na dwa medale

0

Oj slabiutko szkoda

0

Na pewno lepsze niż ty ;)

0

Madrzejszy od trenera widzę :D Powodzenia w szukaniu posady.

0

A wiesz to skąd? Dostal zielone swiatlo wiec jest na 100% zdrowy i tyle.

0

No i co w tym śmiesznego? xD

3

Wysmiewanie sie z kogos kto trenuje swoją dyscypline i nie odnosi wiekszych sukcesów czym jest? Wysmiewali go zwykle prymitywy przed telewizorami tzw idioci. Najlepiej to zeby skakalo 10 skoczkow skoro reszta nie odnosi sukcesów.

2

Kompromitowal? Niezle... To, że ktos jest wysmiewany przez idiotow nie znaczy, że sie kompromituje.

6

Ja tam jestem za Stefanem.

0

Idz plakac gdzie indziej...

1

Dokladnie tak jak napisał, ets 2 jest rozwijany i o ile sie nie myle to zajmują się też ats. Prędko bym aie nie spodziewał 3 czesci.

1

Po prostu nie ma wyjść.

1

To nie oglądaj, nie ma problemu.

0

Tak i pozwolili mu grac z kontuzją. Jeśli moze grav to jest na 100% zdrowy i tyle

0

Cicho dziadku bo ci żyłka pęknie. Juz sie boje bo uzyjesz argumentu wieku :D

0

Lewy jest w top5 napastnikow albo i szerszym gronie, nie wyroznia sie od niczym od innych napastnikow.

0

Typowy argument :D To, że starszy jestes to madrzejszy? Nie od dzis wiadomo, że czym starsza osobka to coraz glupsza i pozostaje jej argument wieku.

0

Robert gra w klubie na swój poziom i tyle. Nie wygrywa Lm bo mu sie nie nalezy.

0

Az tak bardzo cie boli, że żona lewego sie puszy? Ma do tego prawo i tyle. Zazdrosc i nic wiecej.

0

To, że jest kaprysem nie znaczy, że wyłączają myslenie. Wiedzą co im sie oplaca a co nie.

0

Statystyki to jedno a gra to drugie. Suarez zjada Lewego w wielu aspektach gry. Nie zapominaj, że w Bayernie wszystko jest grane na niego a Suarez u nas jest dopiero drugim strzelcem. Kiedy Lewy pokazal, że radzi sobie w każdych warunkach? Jal na razie tylko w sredniej lidze niemieckiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?