jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dalo sie to zauważyć jak zanotowal asyste z roznwgo do Rakiticia. Wygladalo to podobnie. Z Mina czy Pique takie wrzutki mogą robic probleny rywalom :)
4
Masz juz odpowiedź. Verma siedzi w profesjonalnej pilce przynajmniej 12 lat. Dla Dembele to drugi powrot po kontuzji a ostatni wiemy jak sie skonczyl. Przyklad slabiutki
0
A czy ja napisalem ze nikt nie potrafi? Verma ma 32 lata i w pilce siedzi od 12 lat? Dla Osumane to byl drugi powrot po kontuzji, a w ostatnim powrocie nabawił sie kolejnej kontuzji. Po za tym Dembele zagral przyzwoicie mogl miec spokojnie dwie asysty.
1
Dokladnie :D Przeciez Atletico na pewno nie straci juz punktów.
8
Dembele przez 30 minut więcej celnych podan w pole karne od Alby :/
1
Mogl miec dzisiaj dwie asysty po strzalach Miny i Suareza :) Sprzedajmy go do Realu z tymi wrzutkami xD
3
Dokladnie mogl miec 2 asysty wtedy by byl bohaterem. Ale w takim wypadku wszyscy piszą o dwoch upadkach. Jak na pierwsze 30 minut po kontuzji z Getafe gdzie srednio jest gdzies sie rozpędzić bylo niezle.
0
Ty ustalasz te prawo? Nie sądze. Powrot po kontuzji jak najbardziej na plus.
1
Od 20 latka nie oczekuje że bedzie mial super głowę. To przyjdzie z czasem. Wygląd tu znaczenia nie ma.
0
Nie masz prawa niczego wymagac od goscia ktory wraca po kontuzji. Choćby 500 mln kosztowal to nadal gosc ktoremu siedzi w glowie ze ostatnio dostal dwie groźne kontuzje. Schematow sie nauczył pewnie z trybun? To ja bym juz umial na pamiec schematy Barcy.
1
Co jest z toba nie tak? Gomes ma w Barcelonie 50 meczy a Dembele 4 i zaden nie pełny i byl po kontuzji. Litosci... Gosciu piszesz o Gomesie, że jest drewniakiem a teraz bronisz? Herbów nie wylapiesz.
1
Przeciez to piszą glownie dzieci, nic na to nie poradzisz.
1
Jak to jest, że ty jeszcze nie jestes trenerem i nie kosisz grubych pieniedzy?
2
Kompromitacja? Zanotowal wiecje kontaktow z pilką niż Cou... Jak na 30 minut po kontuzji nie bylo wcale źle, mogl miec asyste po podaniu do Suareza.
0
A pomyslec, że są przeciwnicy Griezmanna w Barcelonie. Byc moze w takim meczu dalby kluczową zmianę.
2
Przeciez jak by grali od poczatku tak jak pod koniec to na bank by cos wpadło. Widac, że na 100% mecz to nie byl.
0
Atletico ma kryzys cały sezon :D w sporym? Pilka nie chce wpaść do bramki :)
0
Jesli ma tak slaba glowe to tylko szybciej sie o tym przekonamy.
1
Pora na szanse dla Semedo
0
Co niektórzy po 30 minutach juz wiedzą, że nigdy nie nauczy sie gry w Barcy :D
1
Ignoruj to, juz nie pierwszy raz jakis dureń tak robi.
0
A ktos ci kaze? Pewnie Bartomeu siedzi nad toba z batem i każe Ci kupowac eleven i ogladac Barce :D
0
Real jak gonil wynik to bylo +5, dla mnie to normalne zazwyczaj jak wynik jest stykowy to sedzia daje to +5. U nas tyle przerw i przeciagania i tylko +3.
0
Hahahahhahahah oceniaj zawodnikow po 3 meczach w klubie XDD
3
Ciebie gosciu to nie dotyczy bo i tak na stadionie nigdy nie siedzisz wiec sie nie wypowiadaj w nie swojej sprawie xD
3
Zdziwilem sie wlasnie w innych ligach spokojnie +5 by bylo. Real jak goni wynik to co mecz jest +5 nie zebym szukal spisku.
2
Brak porażki w lidze od poczatku sezonu ale ludzie i tak beda narzekać. Tak juz maja w naturze.
0
Nie rozumiesz pojęcia kibic. To ja będą przegrywac to najlepiej żeby nikt nie przychodzil? Dobrze, że tacy ludzie jak ty nie są kibicami.
0
Dokładnie, po to wypracowalismy sobie taką przewage żeby potem taki remisik z autobusem nic nie znaczyl.
0
Zwlaszcza z poprzedniego sezony xD wtedy pewnie byśmy przegrali.