0

Dalo sie to zauważyć jak zanotowal asyste z roznwgo do Rakiticia. Wygladalo to podobnie. Z Mina czy Pique takie wrzutki mogą robic probleny rywalom :)

4

Masz juz odpowiedź. Verma siedzi w profesjonalnej pilce przynajmniej 12 lat. Dla Dembele to drugi powrot po kontuzji a ostatni wiemy jak sie skonczyl. Przyklad slabiutki

0

A czy ja napisalem ze nikt nie potrafi? Verma ma 32 lata i w pilce siedzi od 12 lat? Dla Osumane to byl drugi powrot po kontuzji, a w ostatnim powrocie nabawił sie kolejnej kontuzji. Po za tym Dembele zagral przyzwoicie mogl miec spokojnie dwie asysty.

1

Dokladnie :D Przeciez Atletico na pewno nie straci juz punktów.

8

Dembele przez 30 minut więcej celnych podan w pole karne od Alby :/

1

Mogl miec dzisiaj dwie asysty po strzalach Miny i Suareza :) Sprzedajmy go do Realu z tymi wrzutkami xD

3

Dokladnie mogl miec 2 asysty wtedy by byl bohaterem. Ale w takim wypadku wszyscy piszą o dwoch upadkach. Jak na pierwsze 30 minut po kontuzji z Getafe gdzie srednio jest gdzies sie rozpędzić bylo niezle.

0

Ty ustalasz te prawo? Nie sądze. Powrot po kontuzji jak najbardziej na plus.

1

Od 20 latka nie oczekuje że bedzie mial super głowę. To przyjdzie z czasem. Wygląd tu znaczenia nie ma.

0

Nie masz prawa niczego wymagac od goscia ktory wraca po kontuzji. Choćby 500 mln kosztowal to nadal gosc ktoremu siedzi w glowie ze ostatnio dostal dwie groźne kontuzje. Schematow sie nauczył pewnie z trybun? To ja bym juz umial na pamiec schematy Barcy.

1

Co jest z toba nie tak? Gomes ma w Barcelonie 50 meczy a Dembele 4 i zaden nie pełny i byl po kontuzji. Litosci... Gosciu piszesz o Gomesie, że jest drewniakiem a teraz bronisz? Herbów nie wylapiesz.

1

Przeciez to piszą glownie dzieci, nic na to nie poradzisz.

1

Jak to jest, że ty jeszcze nie jestes trenerem i nie kosisz grubych pieniedzy?

2

Kompromitacja? Zanotowal wiecje kontaktow z pilką niż Cou... Jak na 30 minut po kontuzji nie bylo wcale źle, mogl miec asyste po podaniu do Suareza.

0

A pomyslec, że są przeciwnicy Griezmanna w Barcelonie. Byc moze w takim meczu dalby kluczową zmianę.

2

Przeciez jak by grali od poczatku tak jak pod koniec to na bank by cos wpadło. Widac, że na 100% mecz to nie byl.

0

Atletico ma kryzys cały sezon :D w sporym? Pilka nie chce wpaść do bramki :)

0

Jesli ma tak slaba glowe to tylko szybciej sie o tym przekonamy.

1

Pora na szanse dla Semedo

0

Co niektórzy po 30 minutach juz wiedzą, że nigdy nie nauczy sie gry w Barcy :D

1

Ignoruj to, juz nie pierwszy raz jakis dureń tak robi.

0

A ktos ci kaze? Pewnie Bartomeu siedzi nad toba z batem i każe Ci kupowac eleven i ogladac Barce :D

0

Real jak gonil wynik to bylo +5, dla mnie to normalne zazwyczaj jak wynik jest stykowy to sedzia daje to +5. U nas tyle przerw i przeciagania i tylko +3.

0

Hahahahhahahah oceniaj zawodnikow po 3 meczach w klubie XDD

3

Ciebie gosciu to nie dotyczy bo i tak na stadionie nigdy nie siedzisz wiec sie nie wypowiadaj w nie swojej sprawie xD

3

Zdziwilem sie wlasnie w innych ligach spokojnie +5 by bylo. Real jak goni wynik to co mecz jest +5 nie zebym szukal spisku.

2

Brak porażki w lidze od poczatku sezonu ale ludzie i tak beda narzekać. Tak juz maja w naturze.

0

Nie rozumiesz pojęcia kibic. To ja będą przegrywac to najlepiej żeby nikt nie przychodzil? Dobrze, że tacy ludzie jak ty nie są kibicami.

0

Dokładnie, po to wypracowalismy sobie taką przewage żeby potem taki remisik z autobusem nic nie znaczyl.

0

Zwlaszcza z poprzedniego sezony xD wtedy pewnie byśmy przegrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?