1

Nie śledzę Igrzysk i dla mnie jest to ciekawą informacją.

0

Watpie tylko, że Arthur wybralby Barce wiedząc o tym, że Thiago wroci. Jesli doszło by to jednak do skutku to pomoc wyglada kosmicznie, spokojna gra na 3 frontach.

1

Przepraszam, ale komentarz dla ciebie zbyt ciężki do rozszyfrowania więc nie dziwie się, że ciezko Ci go zrozumieć. Jak widzisz można zauważyć, że jak ktos ma nogi jak patyki to rurki jego sytacji nie zmieniają bo w workach duzo lepiej to nie wygląda można powiedzieć, że wręcz żałośnie. Dlasza cześć komentarza jest rozpatrywana w innym przypadku. Posiadajac dobrze zbudowane nogi, obcisle spodnie to swietny wybór. Dla patyczakow nie ma znaczenia dobór spodni tylko raczej przybranie na masie.

1

Brakuje nam takiego zawodnika, pomoc Cou Busi i Thiago mogła by wypalić. Trochę szklany jest ale o Cou mowiono to samo.

4

Miejmy nadzieję, że zmieni on jakos naszą sytuację w sportach zimowych bo na dzień dzisiejszy oprocz skoków nie istniejemy.

0

Ta informacja to z naciskiem na "podobno" zważając na jego klazule w lecie.

4

Chyba nikt sie nie spodziewał medalu. Brodka nie jest juz na topie. 4 lata temu byly szanse na medal a złoto to byl po prostu cud, w kraju w którym jak napisałeś ciężko szukac zaplecza do tego sportu. Nasi panczenisci zdobyli wtedy o ile sie nie myle 3 medale, super wynik. Ale widac, że po tych złotych czasach nie ma następców no bo skąd.

1

W rurkach facet wyglada mało męsko? Jak ktos ma nogi jak patyki to ciezko, żeby wygladal męsko. Dobrze dobrane tego typu spodnie, podkreślają nogi i tyłek. Nie znam kobiet którym to by sie nie podobalo.

6

Oceniasz prawdziwość faceta po ubiorze? Jestes zalosny.

7

Kupił rurki bo może. I tak wygladają lepiej niż typowe worki na ziemniaki jakie nosi spora część mężczyzn.

0

Szanuje za mowienie prawdy. Po prostu chce grac w wielkim klubie. A Barca ma pierwszeństwo, musimy to wykorzystać.

1

Do 2021 roku

0

Dwubramkowe zwyciestwo PSG dla mnie zamknelo by ten dwumecz. To juz nie ten zespol ktory przegral 6-1 rok temu.

3

Podkresliles DOBRYCH. To za mało zeby sie bic o LM. Raz trafila im sie zlota jedenastka i te trofeum wygrali wątpie by nastąpiło to w najblozszych latach. Odejscie Ribery'iego i Robbena bedzie szokiem bo to wieloletni trzon zespolu. Meyer ostatnio gra slabo i notuje regres wzgledem wczesniejszych spotkan.

0

Widzialem informacje jakoby chcialby wrocic do Barcy, czy plotka to nie wiem ale pewnie o to chodzi.

0

Nierozsądnym by bylo oceniać forme Realu na podstawie jednego meczu zwłaszcza, że nawet po wielkch zwycięstwach jak z Sewilla czy Valencią kolejny mecz potrafili zremisowac ze sredniakiem ligowym. Ja licze, że PSG bedzie kontrować, przy obecnej obronie Realu jedną bramke strzelą a na Bernabeu to już dużo.

2

Zdaje sobie z tego sprawę. Najbardziej szanuje graczy którzy wplywaja realnie na gre zespolu i po za golami są wartością dodaną, o Ronaldo ciężko juz tak pisać bo jego gra jest mocno ponizej oczekiwań. Konkurs ZP stał się slabym konkursem na medialność. Rownie dobrze mozna przyznawac nagrode za MVP fazy pucharowej LM bo wszytsko inne jak wiemy nie ma znaczenia.

0

Nie porownuj meczu PSG z Bayernem o nic. W Pierwszym meczu bylo 3-0, mozna zrzucić wine na dziwny sklad Bayernu ale takie są fakty. PSG moglo strzelic wtedy więcej, kazda kontra byla ogromnym zagrozeniem. Z Realem według mnie także powinni szukać gry z kontry, przecietne zespoly jak Levante potrafią ich skutecznie skontrować a co dopiero zawodnicy jak Neymar czy Mbappe.

4

Nie wiem jakim cudem Bayern przetrwa te wymiane pokoleniową ktora nieubłaganie nadciąga zwlaszcza przy ich podejściu do transferow. Nic dziwnego, że mlodsi zawodnicy chcą sie zawinąć. Widzi to Lewy i widzą to wszyscy.

1

Statystyki =/= dobra gra. On broni sie juz tylko statystykami.

14

Idealny dowód na to, że statystyki nie grają.

1

Brakuje tej magi, brakuje MSN no ale co zrobić. Jesli nie patrzyłbym na to co sie dzieje czyli pozew Neymara to oczywiście, że bym chcial. Ale dla mnie nie ma tu juz czego szukac.

0

Duzo od nich nie oczekiwalem. To ich pierwsza gra i nic tego nie zmieni. Ta gra z tego co pamiętam była zapowiadana dawno temu. Budzetu tez nie przeskoczą. W skrócie można bylo sie tego spodziewać.

0

Tyle lat mam a nadal jak słyszę ten hymn to ciary mam a zwlaszcza jak chodzi o klub bliski mojemu sercu :)

2

Celna uwaga, nie ma co zaklamywav faktow Thiago jest lepszy tylko te kontuzje.

0

Pobierasz sobie program Acestream i w aplikacji po prostu wpisujesz linki do transmisji. Jest dobra jakos a jeśli chodzi o linki to reddit soccerstreams, przed meczem zawsze się cos znajdzie.

3

Ma takie same szanse jak reszta zespolow. Oceniasz formw Argentyny na pół roku przed Mundialem? W miesiac sie moze sporo zmienic a co dopiero w pol roku.

0

6 bedzie na pewno prawdopodobnie dopiero 2021. Jesli mozna wiedzieć co Cie sklonilo do usmiercenia Trevora?

0

Dziwne, żeby było inaczej niz 50/50 to równorzędny zespół.

0

Jak ponad polowe to jeszcze nie jest zle. W ostatnim meczu bylo to niemal 100% pilek ktore otwarły by by droge do bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?