jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To był dobry pomysł, po prostu Marlon nie nadaje sie nawet do Nicei.
43
3 lata, 3 mistrzostwa, 2 finały LM.
Niech wywalą Allegriego!!!!!!
Nie pisz bzdur bo głowa boli.
2
Zdjecie Dembele widzialem wczoraj...
1
Typowy spadek formy u nas, ale po to wypracowalismy przewage by móc takowy zanotować. Na Chelsea wyjdzie zmotywowani bo to inne rozgrywki. Widac w grze naszych, że im sie w lidze nie chce, graja na pół gwizda i zazwyczaj zawsze cos strzelaja i wygrywają. Getafe postawilo mocne warunki i nie bylo juz czasu by cos zmienic.
1
Na Bernabeu dali im rade więc czemu nie
1
To zmiataj kibicu Barcelony do City jak tak kochasz tiki take. Taką sama logike wystosowales do kolegi wyzej.
1
Mielismy tyle kontr, że manita mogla by być spokojnie. Eibar nam realnie nie zagroził oprocz jednego strzalu w poprzeczkę.
8
Przestan pisac bzdury bo ktos uwierzy.
0
Australia to wielki kraj a ludzie zamieszkują zdecydowanie malutki ułamek tych ziem. W Australi jest swietny komfort życia, chyba jedyny minus to ceny nieruchomości, chociaż mnie to nie dotyczy bo dłużej nigdzie nie zagrzeje. Pogoda miodna i co chciec więcej :)
2
Nie masz innego zajecia oprocz pisania, że Dembele na pewno nie zgara z Chelsea? Nie wiesz tego a nawet nie potrafisz zaargumentowac swojej wypowiedzi.
0
Nie mam ujecia ale widzialem takowy na la rambli. Sam Emery mowil o tym spalonym więc wątpię by rzucał słowa na wiatr.
0
Komentarz usunięty
0
W tym, że to nas odróżnia od takich bydlaków.
0
Kara śmierci? W skrajnych przypadkach kiedy mamy 100% pewności co do sprawcy.
1
O to chodzi! Nie upodobniajmy się do tych zwierząt.
5
4,5,6,1,2,3
0
Wręcz przeciwnie, tylko Barcelona zawsze trzyma jakis poziom. Zespoly w 3/4 lidze grają kopanine i nie da sie tego oglądać. Śmieszy mnie w sumie takie przywiązanie do klubu z MOJEGO miasta. Jestem z Krakowa i Wisła czy tam Cracovia jest mi obojetna xD
0
No i odpowiedziałeś wymijająco. Da sie ogladac te kopanine? Zero przyjemności.
0
Był ruch ręki do pilki, powiekszyła obwod ciała, zagrodzila droge do bramki. Nie pisz bzdur.
0
Kroos byl na spalonym, gdyby nie byl to karny bylby słuszny.
0
Serio pytam, ja nie wytrzymuje 90 minut na meczach polskiej ekstraklasy a co dopiero poziomy niżej.
0
Da sie te kopanine ogladac?
0
Uwazaj bo ludzie cie zastrzelą. Wolą ładnie grać niż wygrywać XD
5
No a czyja? Brak karnego dla Realu i karny dla PSG. Byłoby 2-0 myslisz, że Real by wygral?
1
>1 miejsce w lidze bez porażki, 7 punktow przewagi, final pucharu króla, 1/8 LM
>a mi się sposób pracy Valverde bardzo nie podoba i tyle.
Ta dyskusja od początku byla skazana na porażkę. Gdybysmy wygrali tryplet to o co bys płakała? Śmiesznym jest usłyszenie prawdy? Ciekawe...
0
Komentarz usunięty
0
Trenera ocenia sie za wyniki, mamy je na bierząco. Zarządzanie kadrą ocenia sie po sezonie bo na jakiej podstawie ocenisz obecnie? Jesli komuś nie podoba sie praca Valverde to po prostu nie zna się na piłce.
0
Wystarczy popatrzeć na wynik i zespol i wszystko jasne.
2
Rozumiem, że brak porażki w lidze, 7p przewagi, final pucharu króla, 1/8 LM jest nagannym wykonywaniem pracy trenera? Trenera ocenia sie za wyniki, więc jaka innaczej możemy ocenic Valverde jak nienagannie?
0
Nie zasłużyli bo przegrali 2-0 xD Nie mieli 100% okazji. Ich zawodnicy cudów nie zrobili i tyle.