1

Może powiesz jeszcze, że w to wierzysz XD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Jedyną osobą ktoria powinna znaleźć psychologa jestes ty XD widać, że niezle masz nie po kolei w glowie patrzac na to co piszesz. Rób to dalej, dobre na poprawe humoru.

1

Skoncz flustracie odwalac ten cyrk. Az tak cie boli, że odszedl? Odszedl bo jest wolnym czlowiekiem a nie niewolnikiem, nie uprawnia cie to do nazywania go sprzedawczykiem.

0

A po za tym? Swietne rajdy, braklo strzalu i ostatniego podania. Swietnie sie go ogladalo.

0

Statystyki nie graja ehhh.

11

Gral dzisiaj bardzo dobrze nie wiem o co ci chodzi. Psg sfrajerzylo mecz.

0

Powiedz, że udajesz.

0

Masz jakieś dane na temat Niemiec? Wtedy mozna bylo ny to porównać.

0

Nie wiem dlatego pytam, nie bylo go wogole w skladzie.

0

Cavani nie gral w ostatnim meczu, ktos wie czy dzisiaj jego występ jest zagrożony?

2

Wiara dla 90% ludzi to chodzenie do kościółka - niebo. To o czym piszesz jest sferą którą mało kto sie interesuje. Ogromna większość wierzy bo rodzice przekazali im te wiare i ograniczają sie do wierzenia, że chodzenie do światyni da im niebo.

2

Przyśnilio mi sie 3-1 dla Paryża i niech tak bedzie.

1

A cuda innych religii? Przecież żadne nie są potwierdzone. Ja Ci powiem, że potwor spaghetti mi sie objawil i masz takie samo obajwienie jak cala reszta. W Erze smartfonów ciężko o objawienie, ciekawe czemu.

1

22 miejsce w kombinacji norweskiej dla Polaka to sukces.

8

Najlepsze? Pod jakim wzgledem. Dla mnie wygrywają tylko atmosferą no i elitarnoscią bo są co 4 lata.

19

Co to ma do smieszkowania z Benzemy?

0

Czemu ciezko sie patrzy? Jestes kryptogejem?

1

Najpierw naucz sie interpretacji teksty a potem pisz...

7

Co do Dembele to swietna sprawa, może zejdzie z niego presja.

3

Jakim prawem? Za nazwisko, innego wytlumaczenia nie ma.

0

Zapamiętam, trzeba sie przygotowac na kolejne okienko :)

3

Suarez ma 31 lat a Griezmann 27 w Marcu wiec nie wyglada to tak kolorowo.

2

Który tier?

0

Zgadzam się, kwoat 116 zlotych jak podales może byc problemem jedynie dla osoby nie pracującej. Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Dla osób które ogladają sporo piłki, tyle pieniędzy za taki komfort jest ok. Swoją drogą wiadomo jaka stacja od nowego sezonu bedzie nadawala PL w Polsce?

0

W zadnym wypadku nie uderzam do Ciebie! Raczej do fanatyków luźnych spodni dla których cos lekko obcislego jest grzechem.

5

Neymar klauzule zaplacil sam a za Mbappe placone 2018/19 można to tak zinterpretować.

0

Widzisz ziomek. Tak pisze o workach na ziemniaki bo mniej wiecej jest to poziom pisania, że rurki są dla pedałow, ten sam poziom, tylko w tym wypadku to zauważyłeś. Czytaj prosze, osoba ktora ma slabo zbudowane nogi wyglada niestety zalosnie w obu rodzajach spodni. Ja tylko podkreslam, że rurki MOGĄ byx dobrym wyborem dla osoby dobrze zbudowanej bo to po prostu wyglada.

0

Nsport ten kanal czesto jest w pakietach telewizyjnych, nie musisz mieć wykupionego pakietu canal+. Leci Manchester City na tym według internetu.

1

Tu ogolnie malo ludzi daje cos od siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?