jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz z udzialem WBA, chcesz tego? :D
0
Aaa przepraszam nie wylapalem kontekstu :) Myslalem, że kierowane do autora jakoby Pulisic nie był wart tej kasy. Sorry :D
0
Mozna to tak tłumaczyć, ale na wiecej niz 100% zagrac się nie da. Jest to jakiś argument przemawiajacy za nimi jednak czy dla PSG bedzie to dobry sezon? Zakup dwoch zawodnikow za łączna kwote 400 mln (placone za Mbappe w lecie) i tylko 1/8 LM, potem juz nikt nie bedzie pamietal, że z Realem, 1/8 to 1/8 to samo co rok temu.
0
Pulisic jest tyle wart. IMO blisko poziomu Dembele nawet bardziej pasujacy do nas.
5
Schlierenzauer wygral najwiecej konkursów pucharu swiata, jako pierwszy przebil liczbę 2000p w sezonie. Czemu według Ciebue nie zasługuje na miano jednego z najlepszych skoczkow? Do Nykenena i Malysza pasuje idealnie.
0
Betis i liczę na nich.
0
Tyle, że dla Paryżn to tez jedyne rozgrywki w których moga powalczyć bo nie oszukujmy sie, na krajowym podwórku są nie do zatrzymania. Dla postronnego kibica powiniem byc to świetny pojedynek.
4
PSG jak nie teraz to nigdy. Mozna pisać, że Real bedzie zmotywowany no ale proszę was, kto nie jest zmotywowany na mecze ligi mistrzów. W Madrycie licze na remis bramkowy lub jednobramkowe zwycięstwo Paryżan. To juz nie jest ten zespół z przed roku i watpie by u siebie stracili prowadzenie w dwumeczu.
0
Brodka nie zalicza się juz do czołówki i jego medal bylby duzą sensacją. Licze na dwa medale ale i z jednego sie uciesze.
0
Moze zly przyklad podalem, jednak pierwszy sezon Modricia w Realu bym jego najgorszym potem notowal ciągly progres. Obecnie jak praktycznie caly Real zanotowal lekki regres.
0
Moze dlatego, że znali go jako czlowieka? Co ma do tego reklama ręcznika? On jest rzeczą, że tak o nim piszesz?
1
Dokladnie, sportowo ciezko oceniac ten transfer. Biznesowo wiadomo, ze na minus bo na razie to 120 milionow które praktycznie nie gralo.
0
Malo kto w pierwszy sezonie zachwyca. Przyklad Modricia w Realu, obecnie ogladajac ich mecze robi najwiecej roboty w pomocy a nie zapominajmy o wieku!
1
No offence, pora chyba przestać juz pisac na ten temat bo rozpetuje to niepotrzebne dyskusje. Z tym co napisales zgadzam sie w 100%. Warto przypomniec początki Suareza, nie blyszczal jakos szczegolnie a byl juz uksztaltowanym piłkarzem. Tak i teraz Cou nie błyszczy ale to normalna sytuacja.
0
To chyba dobrze bo krytykowanie czy chwalenie transferu Paulinho przed jego pojawieniem się na boisku bylo glupotą. Tak teraz glupotą jest pisanie wyrokow. Trzeba pamietac Dembele to melodia przeszłości chyba malo kto oczekiwał, że odpali w 1 sezonie. Neymar w jego wieku gral w Brazylii, to naprawdę mlody chłopak oby tylko glowa wytrzymala.
0
Tyle ile sie moze i uważa za słuszne.
1
Ad personam :D Czego innego można sie spodziewać po takim betonie. Osmieszaj sie dalej.
0
Co mnie to obchodzi? Nie musze szpiegowac twojego profilu. Ja tego nie kwestionuje. Ty uważasz jednak, że wszyscy uważali Paulinho jako tragedie. Po stylu pisania wnioskuje, że masz problem ze samym sobą bo piszesz do bliżej nieokreślonej grupy ludzi. Syndrom oblezonej twierdzy?
12
"wszyscy" tylko ty nieskazitelny miales racje xD Przestan sie osmieszac bo juz powoli ci się w główce syndrom oblezonej twierdzy tworzy.
1
Sprawdzaj misiek a nie dopowiadaj innym słów których nie pisali co by sie twoja teoria zgadzala.
1
Nie wpychaj mi do ust kłamstw bo akurat pisalem, ze bedzie to dobry transfer na lawke. Caly twoj post jest bez sensu bo dopowiadasz sobie fakty które nie istnieją :D
1
Bedziemy mieli pocieche z porażki xD Pisz z sensem. Albo oceniamy teraz albo nie oceniamy w ogóle.
0
Gdzie podanie do Suareza po ktorym bramkarz rywali musiał interweniowac?
1
Na tę chwile to nie ma praqa oceniac tego transferu XD to nie jest wzmocnienie na teraz tylko historia przyszłości.
0
Pewnie pewnie pewnie XD nie trafiles z niczym misiu :D
0
Jasne, że tak. Ryzyko zawsze w cenie :)
0
To, że osiągnie wiecej jest pewniakiem.
0
Ty jestes kabaretem. Kazdy transfer to ryzyko i tyle.
0
A co ty lekarzem jestes? :D nie osmieszaj sie.
1
Ocenianie najgorszego transferu w HISTORI po pol roku XD Glupi czy niespełna rozumu? Dembele to nadal transfer przyszłościowy i tyle.