1

Nie jest beznadziejnie i tragicznie. To, że nie przegralismy właśnie to oznacza. Ocenianie czy Valverde dobrze zarzadza kadrą lutym jest idiotyzmem. Ty wiesz lepiej czy zawodnicy potrzebują odpoczynku, Valverde z pewnością nie wie kto go potrzebuje. Czemu ty jeszcze nie pracujesz na stanowisku trenera?

5

3-2 :d Lekcewazą rywala

1

Coutinho swietna zmiana.

7

Tutaj wszyscy uważają, że mecz z Eibarem na 3 dni przed LM jest wyznacznikiem ich obecnej formy xD

0

Brak zawodników z odpowiednim wykończeniem, po prostu nie mogli wygrać bo nie mieli do tego zawodników.

5

Oceniasz czy mu wychodzi zarządzanie kadrą w lutym? Zobaczymy czy będą oddychac rękawami w kwietniu. Wyraznie potrzebuje odpoczynku? Siedzisz mu w glowie? Nie osmieszaj sie prosze. Zarządza kadrą dobrze bo nie przegraliśmy jeszcze w lidze i z tego go rozliczamy a nie z kwietnia xD

0

Po to żebys nie plakal, że gra na prawe stronie.

1

To ktos im zabronil, że nie wygrali?

0

Kto stworzyl najwiecej okazji w tym meczu? Motm czyli Messi.

0

Po to żebyś potem nie płakał, że Valverde dal mu zgarac po kontuzji na takim boisku.

0

Jesli uważasz, że grali dzisiaj na 100% to coś z tobą nie tak XDD

0

Nie grali bo nie strzelili goli, my tak i wygraliśmy.

14

Masz racje lepiej nie wygrać trypletu tylko ładnie grac. Serio jestescie chyba najbardziej roszczeniową grupą kibicowską. Takie lata juz nie wrócą i tyle.

0

Uważaj bo grali na 100% XD

1

Wystarczy, że wypracował gola i podał swietna pilke do Vidala. Dobry mecz Messiego nie pisz bzdur.

0

Vidal na boisko, ciekawe co z Dembele.

1

Z tymi kontrami to Dembele na boisko :)

0

Barca nic nie musi, wygrywaja trofea i to sie liczy.

0

Bardzo mozliwa? Hahah, strata punktow jest praktycznie nie realna, po dwoch stratach punktów muszą wygrac i tak zrobią. Jesli Eibar ma nam urwac punkty to Chelsea nas rozbije z takim nastawieniem.

2

Pesymizm bo zdobylibysmy medal?

1

Ale Iniesta gra lepiej a ten mecz trzeba wygrac.

0

Jest wypoczety nie rozumiesz? Tydzien nie grał i jeden mecz na rozegranie jest wskazany.

4

Nie gral tydzien, po czym on ma odpoczywac?

0

Ty juz wiesz przed meczem czy to glupota czy nie XD Zostań trenerem.

2

Wyglada na sympatycznego, mlody chlopak dopiero 22 lata, on ma czas na wygrywanie i wierzę, że osiagnie dużo.

0

Z Celta wcale XD

5

Odpoczywać po tygodniu odpoczynku? Otrząsnij sie, muszą sie ograć przed Chelsea.

1

Tak masz racje xDDD

0

Mamy dwie szanse na medale, wyniku nie poprawimy.

0

W medalach tak, wszystko sie zgadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?