jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie jest beznadziejnie i tragicznie. To, że nie przegralismy właśnie to oznacza. Ocenianie czy Valverde dobrze zarzadza kadrą lutym jest idiotyzmem. Ty wiesz lepiej czy zawodnicy potrzebują odpoczynku, Valverde z pewnością nie wie kto go potrzebuje. Czemu ty jeszcze nie pracujesz na stanowisku trenera?
5
3-2 :d Lekcewazą rywala
1
Coutinho swietna zmiana.
7
Tutaj wszyscy uważają, że mecz z Eibarem na 3 dni przed LM jest wyznacznikiem ich obecnej formy xD
0
Brak zawodników z odpowiednim wykończeniem, po prostu nie mogli wygrać bo nie mieli do tego zawodników.
5
Oceniasz czy mu wychodzi zarządzanie kadrą w lutym? Zobaczymy czy będą oddychac rękawami w kwietniu. Wyraznie potrzebuje odpoczynku? Siedzisz mu w glowie? Nie osmieszaj sie prosze. Zarządza kadrą dobrze bo nie przegraliśmy jeszcze w lidze i z tego go rozliczamy a nie z kwietnia xD
0
Po to żebys nie plakal, że gra na prawe stronie.
1
To ktos im zabronil, że nie wygrali?
0
Kto stworzyl najwiecej okazji w tym meczu? Motm czyli Messi.
0
Po to żebyś potem nie płakał, że Valverde dal mu zgarac po kontuzji na takim boisku.
0
Jesli uważasz, że grali dzisiaj na 100% to coś z tobą nie tak XDD
0
Nie grali bo nie strzelili goli, my tak i wygraliśmy.
14
Masz racje lepiej nie wygrać trypletu tylko ładnie grac. Serio jestescie chyba najbardziej roszczeniową grupą kibicowską. Takie lata juz nie wrócą i tyle.
0
Uważaj bo grali na 100% XD
1
Wystarczy, że wypracował gola i podał swietna pilke do Vidala. Dobry mecz Messiego nie pisz bzdur.
0
Vidal na boisko, ciekawe co z Dembele.
1
Z tymi kontrami to Dembele na boisko :)
0
Barca nic nie musi, wygrywaja trofea i to sie liczy.
0
Bardzo mozliwa? Hahah, strata punktow jest praktycznie nie realna, po dwoch stratach punktów muszą wygrac i tak zrobią. Jesli Eibar ma nam urwac punkty to Chelsea nas rozbije z takim nastawieniem.
2
Pesymizm bo zdobylibysmy medal?
1
Ale Iniesta gra lepiej a ten mecz trzeba wygrac.
0
Jest wypoczety nie rozumiesz? Tydzien nie grał i jeden mecz na rozegranie jest wskazany.
4
Nie gral tydzien, po czym on ma odpoczywac?
0
Ty juz wiesz przed meczem czy to glupota czy nie XD Zostań trenerem.
2
Wyglada na sympatycznego, mlody chlopak dopiero 22 lata, on ma czas na wygrywanie i wierzę, że osiagnie dużo.
0
Z Celta wcale XD
5
Odpoczywać po tygodniu odpoczynku? Otrząsnij sie, muszą sie ograć przed Chelsea.
1
Tak masz racje xDDD
0
Mamy dwie szanse na medale, wyniku nie poprawimy.
0
W medalach tak, wszystko sie zgadza.