1

Bo nie mialby u nas miejsca? I za to go nie lubisz? Bo gość wolal grac a nie grzać ławę? :D Smieszny jestes.

0

O klase lepszy? Bo strzela gole ogorkom we Francji? Nie wychylil sie jeszcze po za te lige. Dembele blyszczal w mimo wszystko lepszej lidze Niemieckiej wiec nie pisz glupot.

0

Odejdzie i rozwinie sie na tyle, że będziemy zalowac. Slaby scenariusz.

0

Deulofeu radzi sobie swietnie w smiesznej lidze Angielskiej. Bale na wypuszczaniu pilki i biegu byl najlepszym graczem ligi xD Jesli myslisz, że nie ma nic so zaoferowania to nie znasz sie na pilce albo nie ogladales go w Borussii

0

Wystarczy niezla praca i takie wycieczki to nie problem.

0

Porównujesz goscia ktory rozegral 4 mecze do Bale'a XD

0

Fajnie, że jest walka o złoty but.

1

To Cavani lepszy od Neya jest? :D
Messi w tej lidze by nie wyrobil ze strzelaniem bo jest po prostu za latwo.

0

To nie byla zadna nagonka XD

0

To byla ustawka.

2

To samo, tylko dodałbym PSG, jacy są to jednak w gronie faworytow bym ich umiescil.

2

To co ma powiedziec Real czy Atletico?

1

Czesto w momencie wyjscia jest na spalonym, on czesto nawet z tego spalonego sie nie wraca.

0

Krótką masz pamięć.

17

Do niego powinni miec pretensje bo te spalone to masakra. Mozna grac na granicy ale to jest przesada.

1

Czemu?

3

Aj tam, mogl miec dwie asysty Dembele :)

0

Z nimi bedzie duzo prościej. Na Camp Nou wygralismy z nimi 6-1. Z Getafe meczylismy się juz w poprzedniej rundzie i tak bylo teraz.

4

Mogl miec dwie asysty po tych wrzutkach. Występ normlany ale nie zapominamy, że po kontuzji!

0

Zobaczymy, mam nadzieję, że bedzie tak jak piszesz.

2

Przeciez tak samo bylo z Paulinho. Teraz nastawienie do niego zupelnie inne bo troche tych bramek strzelil. Takim ludziom nie ma co udowadniac.

0

Mina super debiut. Jak za taka kase to swietny obronca. Mam nadzieje, że rozwinie sie jeszcze bardziej.

1

Dwa celniejsze strzaly Suareza i Miny i bylby bohaterem.

0

A myslisz, że za co bedzie gral? Obecnie nie widze go w składzie ale Valverde musi mu zrobic miejsce bo kosztował.

3

Odpisalem ci juz dwa razy. Nie pisz tych samych bzdur wszedzie. Nie porownuj powrotu 20 latka do 32 latka...

0

Wiesz, łatwo powiedzieć trudniej zrobic. Bramkarz bedzie mial mecz zycia albo nic nam nie wpadnie i potem siły nam opadną i ciezko będzie. Nie zawsze mecz sie ułoży tak jak z celtą

0

Nie, Dembele bedzie gral bo kosztował i tyle. Messi nie jest wiekszy niz klub i tyle. Takie czasy zawodnikow ktory kosztowal taka sume musi grać. Medialnie i tak pewnie go okrzykną ogromnym niewypałem transferowym a to juz dziala na renome klubu. Dembele ma czas zeby to zmienic do konca sezonu dobrymi wystepami.

0

"jak Dembele tego nie zrozumie to nie będzie grać"
Bedzie grac bo kosztowal sporą kase i tyle.

2

I mamy juz TYLKO 7 punktow przewagi :(

0

I co trzy dni mamy grac tak jak z Celtą. To do konca Lutego bedą juz tak zajechani, że po sezonie bedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?