jakkku89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo nie mialby u nas miejsca? I za to go nie lubisz? Bo gość wolal grac a nie grzać ławę? :D Smieszny jestes.
0
O klase lepszy? Bo strzela gole ogorkom we Francji? Nie wychylil sie jeszcze po za te lige. Dembele blyszczal w mimo wszystko lepszej lidze Niemieckiej wiec nie pisz glupot.
0
Odejdzie i rozwinie sie na tyle, że będziemy zalowac. Slaby scenariusz.
0
Deulofeu radzi sobie swietnie w smiesznej lidze Angielskiej. Bale na wypuszczaniu pilki i biegu byl najlepszym graczem ligi xD Jesli myslisz, że nie ma nic so zaoferowania to nie znasz sie na pilce albo nie ogladales go w Borussii
0
Wystarczy niezla praca i takie wycieczki to nie problem.
0
Porównujesz goscia ktory rozegral 4 mecze do Bale'a XD
0
Fajnie, że jest walka o złoty but.
1
To Cavani lepszy od Neya jest? :D
Messi w tej lidze by nie wyrobil ze strzelaniem bo jest po prostu za latwo.
0
To nie byla zadna nagonka XD
0
To byla ustawka.
2
To samo, tylko dodałbym PSG, jacy są to jednak w gronie faworytow bym ich umiescil.
2
To co ma powiedziec Real czy Atletico?
1
Czesto w momencie wyjscia jest na spalonym, on czesto nawet z tego spalonego sie nie wraca.
0
Krótką masz pamięć.
17
Do niego powinni miec pretensje bo te spalone to masakra. Mozna grac na granicy ale to jest przesada.
1
Czemu?
3
Aj tam, mogl miec dwie asysty Dembele :)
0
Z nimi bedzie duzo prościej. Na Camp Nou wygralismy z nimi 6-1. Z Getafe meczylismy się juz w poprzedniej rundzie i tak bylo teraz.
4
Mogl miec dwie asysty po tych wrzutkach. Występ normlany ale nie zapominamy, że po kontuzji!
0
Zobaczymy, mam nadzieję, że bedzie tak jak piszesz.
2
Przeciez tak samo bylo z Paulinho. Teraz nastawienie do niego zupelnie inne bo troche tych bramek strzelil. Takim ludziom nie ma co udowadniac.
0
Mina super debiut. Jak za taka kase to swietny obronca. Mam nadzieje, że rozwinie sie jeszcze bardziej.
1
Dwa celniejsze strzaly Suareza i Miny i bylby bohaterem.
0
A myslisz, że za co bedzie gral? Obecnie nie widze go w składzie ale Valverde musi mu zrobic miejsce bo kosztował.
3
Odpisalem ci juz dwa razy. Nie pisz tych samych bzdur wszedzie. Nie porownuj powrotu 20 latka do 32 latka...
0
Wiesz, łatwo powiedzieć trudniej zrobic. Bramkarz bedzie mial mecz zycia albo nic nam nie wpadnie i potem siły nam opadną i ciezko będzie. Nie zawsze mecz sie ułoży tak jak z celtą
0
Nie, Dembele bedzie gral bo kosztował i tyle. Messi nie jest wiekszy niz klub i tyle. Takie czasy zawodnikow ktory kosztowal taka sume musi grać. Medialnie i tak pewnie go okrzykną ogromnym niewypałem transferowym a to juz dziala na renome klubu. Dembele ma czas zeby to zmienic do konca sezonu dobrymi wystepami.
0
"jak Dembele tego nie zrozumie to nie będzie grać"
Bedzie grac bo kosztowal sporą kase i tyle.
2
I mamy juz TYLKO 7 punktow przewagi :(
0
I co trzy dni mamy grac tak jak z Celtą. To do konca Lutego bedą juz tak zajechani, że po sezonie bedzie.