0

Raczej twoje interpretacja. Przecież napisal wszystko zgodnie z prawdą. To, że inni sobie coś dopowiadają to inna sprawa.

0

A gdzie on napisał, że to nie byk wiatr pod narty. Naucz sie czytac, jak chcesz kogos upominac to autora komentarza bo to on pisał wiaterku w plecy.

0

A Polska kojarzy się z sukcesami w sportach zimowych? Pojedyncze wyskoki w narciarstwie dzieki Justynie, Kamil no i lyzwiarstwo Bródka. Teraz Bródka juz nie w tym wieku i to samo Justyna to nie ma medali i nie będzie. Zawsze opieralismy się na tych wyskokach i tyle. Jesli ktos sie spodziewał czegos wiecej niz skoczków to jest idiotą.

0

Zacytuj mi gdzie tak twierdzi.

0

Żyjesz stereotypem? Na treningu Forfang lepszy od Stocha. Czarno widze złoto dla Kamila.

0

30 miejsce na świecie to jak najbardziej sukces jesli chodzi o Polske w sportach zimowych. Niemcy, Norwegia, Holandia gdzie nam do nich, a ty chcesz medale.

0

Wita sie z nowymi kolegami z zespolu XD

1

On moze byc pewny, szejk mu powie "nie" i po ptokach.

0

Hurr durr po co ich wysyłać. To ilu chcesz sprotowców ogladac? 10 na dyscypline? Moze od razu 3 najlepszych.

1

Teraz to odkryłeś?

0

No i jaki to ma zwiazek z moim komentarzem? Jesli Semedo dzis zgara to Roberto nie wystapi w pomocy tak jak by chciał autor tylko odpocznie na Chelsea.

0

Nikt tak nie twierdzi.

0

Jak Semedo zagra to raczej Roberto odpocznie na Chelsea.

1

Przekaz jest taki, że za PO byly 4 zlota, za PIS 0
Czego nie rozumiesz? xD

0

No to co? To też człowiek i nie wytrzymala. To rozumiem, że "Januszki" są na tyle głupie, że trzeba im tłumaczyc sytuacje sportów zimowych w Polsce? No litości.

13

Nie zwyzywala kibiców, tylko roszczeniowych Januszy. Kibice rozumieją, że potęgą w sportach zimowych nie jestesmy i kazdy medal po za skokami bylby niespodzianką. Krytyka, uzasadniona jest zawsze w cenie. Janusze krzyczą przed telewizorem czemu nie ma medali xD

1

To jaki problem? Czemu Cie tam nie ma? Darmowa wycieczka ;) Masz troche nie po kolei w glowie, zwycięstwo jest najważniejsze, ale zwycięzca jest jeden a reszta ma płakać z dalszych miejsc? Dla kogos wyjazd na IO to juz wielki sukces a to, że dla Ciebie liczy sie zloto to twoja sprawa. Nie zapominaj, że jest cala masa krajów które maja lepsze warunki do trenowania sportow zimowych.

0

Prawde powiedziała, sport to pasja i dostanie się na olimpiade to juz sukces. Lata treningu ale Janusze by chciały zloto xD ktokolwiek myślał, że po za skokami bedą jakies medale był idiotą. 4 lata temu Justyna byla jeszcze w formie, a Bródka popisał się swietnym konkursem i tyle. Pojedyncze wyskoki, nastepcow jak nie bylo tak nie ma.

1

A co nam ta pokora da? I tak nie ma to wpływu na gre Barcy. Idz pisac swoje mądrości gdzie indziej.

0

Moze wyjść, jest juz zdrowy na 100%, pewnie zejdzie w 60 minucie.

3

Dzięki, zawsze coś na poprawe humoru :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dramatyzujesz, podpis jest dobry, do sytuacji lepszego sie dobrac nie dalo, wszyscy wiedzą co osiągnął i nie trzeba pisać tego w glupim podpisie. Jesli pan Duda wypowiadalby sie o Krakowie jakos mieszkaniec tego miasta to co mieliby napisać? Doszukujesz sie umniejszania jego osiągnięciom nie tam gdzie trzeba. Gdyby zobaczyl podpis "Mieszkaniec Wisly - 4 krotny medalista Igrzysk" parsknąl bym smiechem bo, ani to na temat, ani to nie opisuje jego wszystkich wyczynów.

0

Świetny wyświetlacz, dziala bardzo dobrze. Jesli podoba ci sie z zewnątrz i jestes gotowy wydac 3700 zl to bierz :)

2

Straszny nieywpal XDD

2

Jest reportaz o Wiśle to co mnie obchodzi, że byl skoczkiem? Wypowiada sie jako mieszkaniec tego miasta i to warto wiedziec. Wypowiadajac sie o skoczkach powinien dostac jakis tytuł z tym zwiazany.

22

Jesli w reportażu chodziło o Wisłe to chyba dobrze, że tak napisali. Nie siej propagandy.

7

Kilku chłopaków z Barcy B? Powazny jesteś? Eibar jest w formie a latwo nie będzie, Atletico traci 7 punktow nie możemy glupio tracic punktów.

0

Byles kiedys w dużym mieście Chińskim? Standardy Europejskie, życie i "żarcie" praktycznie nie odbiega od naszego Europejskiego. Są różnice ale mniejsze niz chociażby w Japonii.

0

Co jest nie tak z życiem i żarciem w Chinach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?