0

bartra

0

jprd fajny mecz

0

ahhahahahahahah sezony

0

golgolgologogloglgoglgolgoglgoglgoglogl.gogl;oglgo

0

ALEXIS

0

Tiki taka

0

cyrk byl dziś w paryżu P$G

0

tak kurnaaaaq gol -poplakalem sie

0

Astad
Wielkie dzieki bo niemoge niestety ogladac 1mecz w tym sezonie

0

ma ktoś może relacje radiowa tego meczu

0

Ahh Vilaa

0

Messi musi dłuższe kołki sobie zabrac

0

Villallalalalalalalala

0

niewiem czy ktos z waz azuwazyl tez ze grają wiecej na Ville niz w poprzednich meczach, bo szla ontra to podal do Villi ktory byl dalej od bramki zamiast do messiego

0

po tym uscisku wnioskuje że "ten konflit pomiedzy messim a villa to żart"

0

I z tego slynie messi potrafi sie odnalesc w meczu w ktorym nie gra nic

0

villaaaaaaaa

0

wychowanek strzela nam bramke

0

jprd znowu

0

tak zjeba... sedzi juz dawno nie widzialem

0

Jak tello zrobi wejscie smoga tez dzis to znaczy ze zagra za tydzien w podstawowym.

0

dopóki strzelamy wiecej niż tracimy to nic nie narzekam

0

TELLLOO

0

lubie tego tello i te jego proste dryblingi

0

mateuszf1
zastanow sie co mówisz tak jakbym ja powiedzial fajnie jakbys zlamal noge zastanow sie czlowieku

0

co mnie minusujecie slabo gra jak dotej pory

0

villa nieobecny dzis

0

alexis

0

Ja chciałbym Bielse na trenera Barcelony po odejsciu tito

0

chciałbym aby trenerem po tito został marcelo bielsa niewiem czy sie ze mna zgadzzacie ale to świetny trener

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?