jakub6623
Dołączył/a: marzec 2012
Cieszacin Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bartra
0
jprd fajny mecz
0
ahhahahahahahah sezony
0
golgolgologogloglgoglgolgoglgoglgoglogl.gogl;oglgo
0
ALEXIS
0
Tiki taka
0
cyrk byl dziś w paryżu P$G
0
tak kurnaaaaq gol -poplakalem sie
0
Astad
Wielkie dzieki bo niemoge niestety ogladac 1mecz w tym sezonie
0
ma ktoś może relacje radiowa tego meczu
0
Ahh Vilaa
0
Messi musi dłuższe kołki sobie zabrac
0
Villallalalalalalalala
0
niewiem czy ktos z waz azuwazyl tez ze grają wiecej na Ville niz w poprzednich meczach, bo szla ontra to podal do Villi ktory byl dalej od bramki zamiast do messiego
0
po tym uscisku wnioskuje że "ten konflit pomiedzy messim a villa to żart"
0
I z tego slynie messi potrafi sie odnalesc w meczu w ktorym nie gra nic
0
villaaaaaaaa
0
wychowanek strzela nam bramke
0
jprd znowu
0
tak zjeba... sedzi juz dawno nie widzialem
0
Jak tello zrobi wejscie smoga tez dzis to znaczy ze zagra za tydzien w podstawowym.
0
dopóki strzelamy wiecej niż tracimy to nic nie narzekam
0
TELLLOO
0
lubie tego tello i te jego proste dryblingi
0
mateuszf1
zastanow sie co mówisz tak jakbym ja powiedzial fajnie jakbys zlamal noge zastanow sie czlowieku
0
co mnie minusujecie slabo gra jak dotej pory
0
villa nieobecny dzis
0
alexis
0
Ja chciałbym Bielse na trenera Barcelony po odejsciu tito
0
chciałbym aby trenerem po tito został marcelo bielsa niewiem czy sie ze mna zgadzzacie ale to świetny trener