jakub6623
Dołączył/a: marzec 2012
Cieszacin Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo jest czarny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak dla mnie :
Arthur - 4
Lenglet - 5
Malcom - 3
Cucurella - 3
Collado - niewidoczny, powiem szczerze, nie widziałem go ani razu przy piłce
0
Nie cały :D Brazylia vs Belgia był to bardzo dobry mecz
1
Hahahaha, co zrobił?
Jeny jak mi to przetlumaczysz na angielski!
0
Juz widzę, jak Messi przechodzi na bezglutenowa dietę
0
Prawdopodobnie chodzi o to, że cou na lewej stronie, a rakieta i pogba środek, a rotowac nimi i dembele, myślę, że jest to brakujące ogniwo w naszym składzie
5
Komentarz usunięty
0
98kg 186
Tak wiem, troche ulane, ale gdybym wysuszyl, to byłoby 40,5
0
43 :/ jak narazie szału nie ma
0
Też bym chciał :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Za mniej niż 100 mln to bym nawet chłopakom dupy nie zawracal...
0
Też tak myślałem, dopóki sobie nie przypomniałem, że to valverde, a wszyscy wiemy jak on kocha rotacje..
0
bardzo prosta odpowiedź :)
biorąc pod uwagę, ze Barca prawdopodobnie bedzie grała 4-2-3-1, to łap skład
bramka-stegen
po-semedo (czasem roberto lub ktoś z rezerw)
śo-umtiti-pique (lenglet i mina, lub verma do rotacji, myśle, ze verma, lub mina odejda)
lo-alba (digne, lub ktoś z rezerw do rotacji)
spd- Busi i Rakieta (roberto, arthur i mozliwe, ze rabiot do rotacji )
lewy atak- hazard, lub cou
śpo- messi lub cou, ewentualnie hazard
prawy atak- messi lub Dembele
szpica- Suarez, ale sami wiemy jak to jest z suarezem, dlatego messi czesto bedzie grał jako fałszywa 9
w takim ustawieniu mamy wszystkie pozycje rewelacyjnie obstawione, i prawdopodobnie wszyscy mieli by sporą ilość minut
0
Ale można spokojnie to doliczyć
0
Czyli wychodzi na czysto 60 mln jak narazie, myślę, że jeszcze pozbędziemy się:
Rafinha - 20mln
Gomes - 15 mln
Verma - 10mln
Vidal - 10mln
Czyli wychodzi, że będziemy na - jakieś 5, myślę, że kogoś jęszcze sprzedamy i Barca będzie mogła wydać jakieś 150/170,mln
0
Paulinho - 50mln
1
Mocniejszy może nie będzie, ale na pewno będzie się ich przyjemniej oglądać, juz nie bede mial tego wku*wa jak w 90% męczy Realu przez tego blazna
0
Kurła! Czego tylko opcja :(
18
Ciekawe dlaczego nie wrzucili zdjęcia swojej "gwiazdy"
8
Przecież Portugalia już odpadła
7
Godin wysłał sondę za piłką Ramosa :)
1
No, mniej więcej :)
8
No to fajnie, że umtitiego już nie ma...
2
Gorzej, jak będą zawsze na 4 miejscu w grupie :)
1
Zgodnie z intencją :) ku klux klan też miał całkiem inne intencje
12
Kim jest felipa? :D
0
Tak to niestety się zrobiło... Mamusia podstawia wszystko pod nos do 26 roku życia, to czego Ty się po tych ludziach spodziewasz?
1
Słyszałem, ale też słyszałem jak zmieniają swoje zdanie co 5 minut