0

Bo jest czarny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak dla mnie :
Arthur - 4
Lenglet - 5
Malcom - 3
Cucurella - 3
Collado - niewidoczny, powiem szczerze, nie widziałem go ani razu przy piłce

0

Nie cały :D Brazylia vs Belgia był to bardzo dobry mecz

1

Hahahaha, co zrobił?


Jeny jak mi to przetlumaczysz na angielski!

0

Juz widzę, jak Messi przechodzi na bezglutenowa dietę

0

Prawdopodobnie chodzi o to, że cou na lewej stronie, a rakieta i pogba środek, a rotowac nimi i dembele, myślę, że jest to brakujące ogniwo w naszym składzie

5

Komentarz usunięty

0

98kg 186

Tak wiem, troche ulane, ale gdybym wysuszyl, to byłoby 40,5

0

43 :/ jak narazie szału nie ma

0

Też bym chciał :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Za mniej niż 100 mln to bym nawet chłopakom dupy nie zawracal...

0

Też tak myślałem, dopóki sobie nie przypomniałem, że to valverde, a wszyscy wiemy jak on kocha rotacje..

0

bardzo prosta odpowiedź :)


biorąc pod uwagę, ze Barca prawdopodobnie bedzie grała 4-2-3-1, to łap skład
bramka-stegen
po-semedo (czasem roberto lub ktoś z rezerw)
śo-umtiti-pique (lenglet i mina, lub verma do rotacji, myśle, ze verma, lub mina odejda)
lo-alba (digne, lub ktoś z rezerw do rotacji)
spd- Busi i Rakieta (roberto, arthur i mozliwe, ze rabiot do rotacji )
lewy atak- hazard, lub cou
śpo- messi lub cou, ewentualnie hazard
prawy atak- messi lub Dembele
szpica- Suarez, ale sami wiemy jak to jest z suarezem, dlatego messi czesto bedzie grał jako fałszywa 9

w takim ustawieniu mamy wszystkie pozycje rewelacyjnie obstawione, i prawdopodobnie wszyscy mieli by sporą ilość minut

0

Ale można spokojnie to doliczyć

0

Czyli wychodzi na czysto 60 mln jak narazie, myślę, że jeszcze pozbędziemy się:
Rafinha - 20mln
Gomes - 15 mln
Verma - 10mln
Vidal - 10mln
Czyli wychodzi, że będziemy na - jakieś 5, myślę, że kogoś jęszcze sprzedamy i Barca będzie mogła wydać jakieś 150/170,mln

0

Paulinho - 50mln

1

Mocniejszy może nie będzie, ale na pewno będzie się ich przyjemniej oglądać, juz nie bede mial tego wku*wa jak w 90% męczy Realu przez tego blazna

0

Kurła! Czego tylko opcja :(

18

Ciekawe dlaczego nie wrzucili zdjęcia swojej "gwiazdy"

8

Przecież Portugalia już odpadła

7

Godin wysłał sondę za piłką Ramosa :)

1

No, mniej więcej :)

8

No to fajnie, że umtitiego już nie ma...

2


Gorzej, jak będą zawsze na 4 miejscu w grupie :)

1

Zgodnie z intencją :) ku klux klan też miał całkiem inne intencje

12

Kim jest felipa? :D

0

Tak to niestety się zrobiło... Mamusia podstawia wszystko pod nos do 26 roku życia, to czego Ty się po tych ludziach spodziewasz?

1

Słyszałem, ale też słyszałem jak zmieniają swoje zdanie co 5 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?