jakub6623
Dołączył/a: marzec 2012
Cieszacin Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123
Jaja robisz,bo już zdecydowanie bardziej zasłużył na to nasz Malcom
5
@Rewolucja123
Vini? Chyba sobie jaja robisz!
0
@Nigaki
ta... Szczególnie na Messim ..
1
@Colon
Też tego nie rozumiem, na szczęście przeczytałem go.
1
@Yanek w mojej opinii jesteś pod człowiekiem, i nic Ci się nie powinno należeć!
0
@MNSbEstEver
Przecież rakitic i busquets grali :D
0
@Colon
Mnie akurat głupota wyborców nie śmieszy...
0
@Colon
Dobra d**a z niej była!
0
@ViscaBarca123
Dziękuję bardzo
0
@ViscaBarca123
Można wiedzieć jak sobie radzi xavi Simons?
Jeszcze nie tak dawno temu cały czas było o nim głośno, a ostatnio coraz mniej
0
@Bagsik88
"U mnie nie było, więc nigdzie nie ma" ale debilne myślenie...
0
@Aqualitek
Ale patologia... Nawet posiadając niezależnych ludzi w komisji lecą w ciula...
0
@Aqualitek
Jaki może mieć dowód, nie robił zdjęć wyników..
1
@Aqualitek
O kurde... Kolegą siedział w komisji u mnie w gminie i wczoraj pytałem go jak tam wyglądają wyniki..
Napisał, że 34 osoby na konfederację w tym 23 na brauna, dziś patrzę i 17 na konfederację i tylko 14 na brauna...
Teraz się zastanawis gdzie on ma z tym iść?
Bezpośrednio do sądu, czy jak?
2
@Janiama cyrk na kółkach...
0
@NeroTFP niestety otwarte....
Jak to brzmi....
0
@sidzej a możesz przybliżyc co jest nie tak z jego zachowaniem?
1
Komentarz usunięty
0
@sidzej widzę, że jesteśmy z tych samych okolic, Damiana znam osobiście i uważam, że głos na niego to nie będzie stracony głos, ale sam oddam głos na Grzegorza, tylko dlatego, że ma największe szanse i na pewno nie będzie mydlił nam oczu jednym a robił drugiego, Damian będzie dobrym politykiem, ale za parę lat, jak na razie jest za młody, oby nie zmienilybmu się poglądy.
0
Teraz Wypowiedzi o Messim, a kiedyś to jak nam się oferował
1
Czy tylko mi się wydaje, że Mbappe, kolejny raz puszcza do nas oczko?
1
Dziękuję, że wyjaśniłes to za mnie, ja nie mam zamiaru wchodzic w dyskusję, nie po to, poswiecilem długie godziny na edukację treningu i diety, aby ktoś wyklucał się że mną w internecie:)
Jak ktoś chce odpowiedzi, to zapraszam na prv :)
1
Nie chcę wdawać się w dyskusję, ale gwarantuję Ci, że jednak trening ważniejszy:)
0
To zależy co ktoś chce osiągnąć :)
1
Też nie przesadzajmy, według mnie większość sukcesu top jednak odpowiedni trening
1
A o legendzie naszego klubu już nie pamiętasz?
0
Oczywiście :) jedyne grube, co można odziedziczyć, to jelito:D
1
Id**ci... Trzeba mieć zerowe pojęcie o genetyce, żeby uważać, że genetyka ma jakieś duże znaczenie, co do nadwagi...
1
Hazard byłby idealnym graczem dla nas
0
Całkiem sporo, bo około 150 meczy