1

@Rewolucja123
Jaja robisz,bo już zdecydowanie bardziej zasłużył na to nasz Malcom

5

@Rewolucja123
Vini? Chyba sobie jaja robisz!

0

@Nigaki

ta... Szczególnie na Messim ..

1

@Colon
Też tego nie rozumiem, na szczęście przeczytałem go.

1

@Yanek w mojej opinii jesteś pod człowiekiem, i nic Ci się nie powinno należeć!

0

@MNSbEstEver
Przecież rakitic i busquets grali :D

0

@Colon
Mnie akurat głupota wyborców nie śmieszy...

0

@Colon 
Dobra d**a z niej była!

0

@ViscaBarca123 
Dziękuję bardzo

0

@ViscaBarca123 
Można wiedzieć jak sobie radzi xavi Simons?
Jeszcze nie tak dawno temu cały czas było o nim głośno, a ostatnio coraz mniej

0

@Bagsik88 

"U mnie nie było, więc nigdzie nie ma" ale debilne myślenie...

0

@Aqualitek 
Ale patologia... Nawet posiadając niezależnych ludzi w komisji lecą w ciula...

0

@Aqualitek 
Jaki może mieć dowód, nie robił zdjęć wyników..

1

@Aqualitek 
O kurde... Kolegą siedział w komisji u mnie w gminie i wczoraj pytałem go jak tam wyglądają wyniki.. 
Napisał, że 34 osoby na konfederację w tym 23 na brauna, dziś patrzę i 17 na konfederację i tylko 14 na brauna... 
Teraz się zastanawis gdzie on ma z tym iść?  

Bezpośrednio do sądu, czy jak?

2

@Janiama cyrk na kółkach...

0

@NeroTFP niestety otwarte....
Jak to brzmi....

0

@sidzej a możesz przybliżyc co jest nie tak z jego zachowaniem?

1

Komentarz usunięty

0

@sidzej widzę, że jesteśmy z tych samych okolic, Damiana znam osobiście i uważam, że głos na niego to nie będzie stracony głos, ale sam oddam głos na Grzegorza, tylko dlatego, że ma największe szanse i na pewno nie będzie mydlił nam oczu jednym a robił drugiego, Damian będzie dobrym politykiem, ale za parę lat, jak na razie jest za młody, oby nie zmienilybmu się poglądy.

0

Teraz Wypowiedzi o Messim, a kiedyś to jak nam się oferował

1

Czy tylko mi się wydaje, że Mbappe, kolejny raz puszcza do nas oczko?

1

Dziękuję, że wyjaśniłes to za mnie, ja nie mam zamiaru wchodzic w dyskusję, nie po to, poswiecilem długie godziny na edukację treningu i diety, aby ktoś wyklucał się że mną w internecie:)


Jak ktoś chce odpowiedzi, to zapraszam na prv :)

1

Nie chcę wdawać się w dyskusję, ale gwarantuję Ci, że jednak trening ważniejszy:)

0

To zależy co ktoś chce osiągnąć :)

1

Też nie przesadzajmy, według mnie większość sukcesu top jednak odpowiedni trening

1

A o legendzie naszego klubu już nie pamiętasz?

0

Oczywiście :) jedyne grube, co można odziedziczyć, to jelito:D

1

Id**ci... Trzeba mieć zerowe pojęcie o genetyce, żeby uważać, że genetyka ma jakieś duże znaczenie, co do nadwagi...

1

Hazard byłby idealnym graczem dla nas

0

Całkiem sporo, bo około 150 meczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?