jakub6623
Dołączył/a: marzec 2012
Cieszacin Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kocur musi być :D
0
Idealnie, jeśli chodzi o objęcie stanowiska trenera Barcelony, Ernesto pewnie będzie chciał max jeszcze rok pociągnąć
1
Roberto sabotażysta:D
2
Nie ma co świętować świętować....
0
Mnie też ten mały Kaczyński straszy :(
0
Dziękuję bardzo
0
Masz jakiś fajny przepis?
1
Panowie i Panie, potrzebuję jakiegoś fajnego przepisu na sałatkę, najważniejsze ma się tam znajdować kurczak i kukurydza, reszta nie przeszkadza, jeśli ktoś może, niech da jakieś propozycje, będę mega wdzięczny
0
Debilzm pełną gębą
0
Taktyk.
0
a gdzieś kriszczjanu?
4
Przecież to już od dawna wiadomo, że partie z poza układu okrągłego stołu, nie mogą dostać się do władzy:)
0
Dobrze, bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi
0
Mam nadzieję, że jutro mi ten szaman pomoże
0
Hej, miał ktoś z Was atak rwy kulszowej?
Od 3 dni niesamowicie bolą mnie plecy u dołu i pośladki, wczoraj byłem się zapisać do fizjoterapeuty, ale wizyta dopiero jutro, dziś mam Nocke, na którą muszę iść, czy wie ktoś może, jak można doprowadzić się do żywych w przeciągu kilku godzin?
3
Sam jestem zdania, że walka z globalnym ociepleniem jest sztuczna, wystarczy popatrzeć jak oni się do tego zabierają...
0
Ale o co dokładnie Ci chodzi?
0
Będę chodził łysy razem z Tobą
0
#taktycznie.
0
remisu nie będzie, milan to powinien pchnąc, inter gra straszną padake
0
wiecie może dlaczego jest az tak wysoki kurs na wygrana milanu?
0
To jest niesamowite... :O
0
chciałbym coś innego niż o sporcie :)
0
Mam pytanie, czy możecie polecić kilka książek, które trzeba przeczytać, nie koniecznie o sporcie, najlepiej jakieś rozwijające, lub naukowe, planuje zacząć czytać większą ilość książek,
0
A Andre nie :(.
0
Między innymi ja, ale nie że względu na samego Penaldo, a na to co pokazał w poprzednim meczu.
0
Wiem wiem, konfederacja, słownik zmienił...
2. Korwin mówi tylko, że nie można smogu zobaczyć i nie można!!!
3. Bredzisz chłopie!
1
Marcinku, jesteś za Konferencja, a nie wiesz co takiego złego robi 500+?
Chłopie, z dnia na dzień jesteśmy bardziej zadłużeni, ktoś w końcu ten dług będzie musiał spłacić... Jeśli jesteś osobą co zyje od 1 do 1 to masz to gdzieś, ale jak pracujesz więcej, starasz się coś odłożyć a nie masz dzieci, to nagle zauważysz jak pieniądze teraz szybciej uciekają...
Ludzie nie lubią PiSu, bo to populiści, większość z nich chce typowej komuny, zwykłej cenzury i zlikwidowania klasy średniej...
Uważam, że dopóki w Polsce będą rządzić partie z okrągłego stołu, w Polsce nigdy nie będzie Dobrzeń, jedyna alternatywą jest dla nas konferencja i nikt nie powie, że nie, każdy głos jest ważny!
0
Jak na 19 latka wspaniale
12
Ramos! To nie było mądre!