2

Kocur musi być :D

0

Idealnie, jeśli chodzi o objęcie stanowiska trenera Barcelony, Ernesto pewnie będzie chciał max jeszcze rok pociągnąć

1

Roberto sabotażysta:D

2

Nie ma co świętować świętować....

0

Mnie też ten mały Kaczyński straszy :(

0

Dziękuję bardzo

0

Masz jakiś fajny przepis?

1

Panowie i Panie, potrzebuję jakiegoś fajnego przepisu na sałatkę, najważniejsze ma się tam znajdować kurczak i kukurydza, reszta nie przeszkadza, jeśli ktoś może, niech da jakieś propozycje, będę mega wdzięczny

0

Debilzm pełną gębą

0

Taktyk.

0

a gdzieś kriszczjanu?

4

Przecież to już od dawna wiadomo, że partie z poza układu okrągłego stołu, nie mogą dostać się do władzy:)

0

Dobrze, bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi

0

Mam nadzieję, że jutro mi ten szaman pomoże

0

Hej, miał ktoś z Was atak rwy kulszowej?

Od 3 dni niesamowicie bolą mnie plecy u dołu i pośladki, wczoraj byłem się zapisać do fizjoterapeuty, ale wizyta dopiero jutro, dziś mam Nocke, na którą muszę iść, czy wie ktoś może, jak można doprowadzić się do żywych w przeciągu kilku godzin?

3

Sam jestem zdania, że walka z globalnym ociepleniem jest sztuczna, wystarczy popatrzeć jak oni się do tego zabierają...

0

Ale o co dokładnie Ci chodzi?

0

Będę chodził łysy razem z Tobą

0

#taktycznie.

0

remisu nie będzie, milan to powinien pchnąc, inter gra straszną padake

0

wiecie może dlaczego jest az tak wysoki kurs na wygrana milanu?

0

To jest niesamowite... :O

0

chciałbym coś innego niż o sporcie :)

0

Mam pytanie, czy możecie polecić kilka książek, które trzeba przeczytać, nie koniecznie o sporcie, najlepiej jakieś rozwijające, lub naukowe, planuje zacząć czytać większą ilość książek,

0

A Andre nie :(.

0

Między innymi ja, ale nie że względu na samego Penaldo, a na to co pokazał w poprzednim meczu.

0

Wiem wiem, konfederacja, słownik zmienił...

2. Korwin mówi tylko, że nie można smogu zobaczyć i nie można!!!

3. Bredzisz chłopie!

1

Marcinku, jesteś za Konferencja, a nie wiesz co takiego złego robi 500+?

Chłopie, z dnia na dzień jesteśmy bardziej zadłużeni, ktoś w końcu ten dług będzie musiał spłacić... Jeśli jesteś osobą co zyje od 1 do 1 to masz to gdzieś, ale jak pracujesz więcej, starasz się coś odłożyć a nie masz dzieci, to nagle zauważysz jak pieniądze teraz szybciej uciekają...

Ludzie nie lubią PiSu, bo to populiści, większość z nich chce typowej komuny, zwykłej cenzury i zlikwidowania klasy średniej...

Uważam, że dopóki w Polsce będą rządzić partie z okrągłego stołu, w Polsce nigdy nie będzie Dobrzeń, jedyna alternatywą jest dla nas konferencja i nikt nie powie, że nie, każdy głos jest ważny!

0

Jak na 19 latka wspaniale

12

Ramos! To nie było mądre!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?