0

@18wojtek99 2 z tych 5 piłem, całkiem w porządku :)

0

@sniper16x słucham Cię, co chciałbyś wiedzieć?

0

@Rakitic2211 to już jest druga bramka Griezmanna

0

@katalonczyk987 jak już będziesz miał, to możesz mi podesłać

0

@Socjopata jak możesz, to też chętnie przyjmę

0

@Skaramuczi dziękuję

2

@Skaramuczi a co takiego wydarzyło się wczoraj?

0

@kuz o kurde super stronki

0

@ForcaMilosz a czy Arthur zagral w meczu z Liverpoolem? Nie. Myślę, że gdyby zagrał mecz nie wyglądał by tak jak wyglądał

1

Kim jest junior fripo?

0

@Esteban_ według mnie to wina boiska

1

@Janiama pamiętam, również byłem całkowicie po drugiej stronie, liczę na to, że ta liczba przełoży się na wyniki wyborów

0

@Messibestplayerintheworld Neymar też przez ostatnie dwa sezony więcej się leczył niż grał

31

@Croocers widać potem ruch jego ręki jak chce go klepnac, oczywiście tego pismaki nie zauważyły...

1

@ViscaBarca123 pije yerbe od ponad 6 lat, również mogę polecić każdemu!

0

Ojj mierda już dwa razy dziś dostał po nóżkach:D

0

@4drian0 w dogrywce spuchną:)

0

@Colon super, kilka ciekawych piłek o przędę wszystkim pokazał spokój

3

Wraca nasz najlepszy strzelec

5

O kurde, ale ten wague garbaty

0

@marcin62 racja.

0

@Homeopata8989 taki już urok Tego piłkarza, mi się ta jego ryzykowna gra bardzo podoba

1

@Croocers z De Kingiem niedługo będziesz miał to samo, też często gra bardzo ryzykownie i często traci piłkę w niebezpiecznych miejscach

0

@daniel32778 zdecydowanie nasz Busi

0

@Encore co jest obraźliwego w słowie murzyn?

0

@Encore ludzie, czy Wy na prawdę nie widzicie żartu?
Gość zadał głupie pytanie, bo zapytal, czy wyszliśmy rezerwowym składem... Jeśli by się chociaż odrobinę interesował siatkówka, wszedłby na flashscore i sam sprawdził jakim składem wyszliśmy...

0

@Bovciek Leon wprowadza zła atmosferę. ;)

0

@koksik2700 dlaczego przed zakupem nie zapytałaś co polecamy? O tej białej Damie pierwszy raz słyszę, ale od siebie mogę polecić (chociaż sam nie lubię wódki) belvedere, lecz niestety to już troszkę wyższy koszt, a z tych tańszych to polecam stocka

0

@xVENUMx co się z tym autem stalo?!

8

@Grzesior667 jeśli tradycją jest głupia i działa na szkodę innych, to trzeba ją zniszczyć i tyle!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?