jakub6623
Dołączył/a: marzec 2012
Cieszacin Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@18wojtek99 2 z tych 5 piłem, całkiem w porządku :)
0
@sniper16x słucham Cię, co chciałbyś wiedzieć?
0
@Rakitic2211 to już jest druga bramka Griezmanna
0
@katalonczyk987 jak już będziesz miał, to możesz mi podesłać
0
@Socjopata jak możesz, to też chętnie przyjmę
0
@Skaramuczi dziękuję
2
@Skaramuczi a co takiego wydarzyło się wczoraj?
0
@kuz o kurde super stronki
0
@ForcaMilosz a czy Arthur zagral w meczu z Liverpoolem? Nie. Myślę, że gdyby zagrał mecz nie wyglądał by tak jak wyglądał
1
Kim jest junior fripo?
0
@Esteban_ według mnie to wina boiska
1
@Janiama pamiętam, również byłem całkowicie po drugiej stronie, liczę na to, że ta liczba przełoży się na wyniki wyborów
0
@Messibestplayerintheworld Neymar też przez ostatnie dwa sezony więcej się leczył niż grał
31
@Croocers widać potem ruch jego ręki jak chce go klepnac, oczywiście tego pismaki nie zauważyły...
1
@ViscaBarca123 pije yerbe od ponad 6 lat, również mogę polecić każdemu!
0
Ojj mierda już dwa razy dziś dostał po nóżkach:D
0
@4drian0 w dogrywce spuchną:)
0
@Colon super, kilka ciekawych piłek o przędę wszystkim pokazał spokój
3
Wraca nasz najlepszy strzelec
5
O kurde, ale ten wague garbaty
0
@marcin62 racja.
0
@Homeopata8989 taki już urok Tego piłkarza, mi się ta jego ryzykowna gra bardzo podoba
1
@Croocers z De Kingiem niedługo będziesz miał to samo, też często gra bardzo ryzykownie i często traci piłkę w niebezpiecznych miejscach
0
@daniel32778 zdecydowanie nasz Busi
0
@Encore co jest obraźliwego w słowie murzyn?
0
@Encore ludzie, czy Wy na prawdę nie widzicie żartu?
Gość zadał głupie pytanie, bo zapytal, czy wyszliśmy rezerwowym składem... Jeśli by się chociaż odrobinę interesował siatkówka, wszedłby na flashscore i sam sprawdził jakim składem wyszliśmy...
0
@Bovciek Leon wprowadza zła atmosferę. ;)
0
@koksik2700 dlaczego przed zakupem nie zapytałaś co polecamy? O tej białej Damie pierwszy raz słyszę, ale od siebie mogę polecić (chociaż sam nie lubię wódki) belvedere, lecz niestety to już troszkę wyższy koszt, a z tych tańszych to polecam stocka
0
@xVENUMx co się z tym autem stalo?!
8
@Grzesior667 jeśli tradycją jest głupia i działa na szkodę innych, to trzeba ją zniszczyć i tyle!